id: sbhcat

Projekt Wielki Bój

Projekt Wielki Bój

Nasi użytkownicy założyli 1 147 438 zrzutek i zebrali 1 195 232 332 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kim jesteśmy?

Jesteśmy teamem medialnym, który zajmuje się tworzeniem treści dla Diecezji Południowej Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego. W ostatnim czasie podjęliśmy się realizacji wielkiego przedsięwzięcia, najbardziej wymagającego projektu jaki do tej pory realizowaliśmy, projektu Wielki Bój.b9bc13e8dd9240e9.jpg


O co chodzi w tym projekcie? 

Zobaczcie sami!

Realizację projektu zaczęliśmy od wakacji 2022. Ma on na celu nagranie odcinków paralelnych do rozdziałów książki Wielki Bój. Materiał nie będzie powieleniem treści opisanej w książce, a raczej jej rozszerzeniem i ukazaniem szczegółów ważnych dla zrozumienia danych historii. Mamy nadzieję, że ta forma przekazu będzie skutecznym i atrakcyjnym sposobem dotarcia z treścią książki do dzisiejszych odbiorców. Kolejnym krokiem będzie wydanie książki Wielki Bój z kodami QR, które odsyłać będą do materiałów wideo. Wierzymy, że w ten sposób książka stanie się reklamą materiałów wideo, a materiały reklamą książki. 

Kiedy pierwsze odcinki?

Publikację pierwszych odcinków planujemy rozpocząć pod koniec 2023r. 

story_239876_1667124811.jpeg

Dlaczego zbieramy środki?

Projekt ten jest dla nas dużym wyzwaniem. Książka zawiera ponad 20 rozdziałów historycznych, z czego nagranie nawet jednego odcinka wiąże się z wieloma wyzwaniami. Należy między innymi znaleźć sponsorów, opracować dane zagadnienie historyczne, stworzyć scenariusz, stworzyć identyfikację wizualną projektu, dojechać do najróżniejszych krajów i nagrać materiał wideo w miejscach, których dotyczy odcinek i w końcu zmontować całość, i wiele wiele innych. To wszystko wiążę się z dużymi kosztami. Pomimo wsparcia Diecezji Południowej Kościoła ADS oraz sponsorów ciągle potrzebujemy finansów aby móc jak najlepiej zrealizować ten program! 


Środki, które tutaj zbierzemy przeznaczone zostaną na kolejne wyjazdy nagraniowe w roku 2023, podczas których nagramy materiał na odcinki o Waldensach, krucjatach, historii papiestwa, Lutrze oraz Zwinglim.


story_239876_1667125224.jpegstory_239876_1667125208.jpeg

Postępy projektu.

Jak dotąd odbyły się dwa wyjazdy nagraniowe. Odwiedziliśmy Pragę, Husiniec, Konstancję, Augsburg, Wittenbergę, Spirę i Wormację, tworząc materiał przedstawiający Marcina Lutra i Jana Husa. Nagraliśmy też monologi aktorów do pierwszego odcinka. Kolejnym etapem jest dokończenie tych odcinków już w Polsce, gdzie nagramy lektora oraz realizacja kolejnych odcinków!

story_239876_1667125081.jpeg

Po co to wszystko?

Wierzymy, że realizując ten projekt znacznie poszerzymy grono odbiorców wartościowych treści zawartych w książce. Mamy nadzieję, że historie postaci opisywanych przez książkę i przybliżonych przez nasze materiały będą inspiracją i zachętą dla tych, którzy wierzą. Ostatecznie mamy nadzieję, że projekt ten zainspiruje odbiorców do szukania i bliższego poznawania tego, który jest sednem książki, a więc Chrystusa. 

 

Stań się częścią projektu!

Jeśli tak jak my widzicie wartość w tym przedsięwzięciu zachęcamy was abyście stali się jego częścią! Możecie zrobić to wspierając projekt swoimi finansami! 


Gdzie szukać więcej informacji o projekcie?

Podczas pracy staramy się regularnie udostępniać informacje na naszych mediach społecznościowych. Zaglądajcie tam by być na bieżąco.
Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 76

HC
Halina Cieslar
3 000 zł
JM
Jacek M
400 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
180 zł
MS
Michał Seidel
ukryta
 
Dane ukryte
70 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
70 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 4

 
2500 znaków