id: sbhcat

Projekt Wielki Bój

Projekt Wielki Bój

Nasi użytkownicy założyli 959 625 zrzutek i zebrali 967 733 633 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kim jesteśmy?

Jesteśmy teamem medialnym, który zajmuje się tworzeniem treści dla Diecezji Południowej Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego. W ostatnim czasie podjęliśmy się realizacji wielkiego przedsięwzięcia, najbardziej wymagającego projektu jaki do tej pory realizowaliśmy, projektu Wielki Bój.b9bc13e8dd9240e9.jpg


O co chodzi w tym projekcie? 

Zobaczcie sami!

Realizację projektu zaczęliśmy od wakacji 2022. Ma on na celu nagranie odcinków paralelnych do rozdziałów książki Wielki Bój. Materiał nie będzie powieleniem treści opisanej w książce, a raczej jej rozszerzeniem i ukazaniem szczegółów ważnych dla zrozumienia danych historii. Mamy nadzieję, że ta forma przekazu będzie skutecznym i atrakcyjnym sposobem dotarcia z treścią książki do dzisiejszych odbiorców. Kolejnym krokiem będzie wydanie książki Wielki Bój z kodami QR, które odsyłać będą do materiałów wideo. Wierzymy, że w ten sposób książka stanie się reklamą materiałów wideo, a materiały reklamą książki. 

Kiedy pierwsze odcinki?

Publikację pierwszych odcinków planujemy rozpocząć pod koniec 2023r. 

story_239876_1667124811.jpeg

Dlaczego zbieramy środki?

Projekt ten jest dla nas dużym wyzwaniem. Książka zawiera ponad 20 rozdziałów historycznych, z czego nagranie nawet jednego odcinka wiąże się z wieloma wyzwaniami. Należy między innymi znaleźć sponsorów, opracować dane zagadnienie historyczne, stworzyć scenariusz, stworzyć identyfikację wizualną projektu, dojechać do najróżniejszych krajów i nagrać materiał wideo w miejscach, których dotyczy odcinek i w końcu zmontować całość, i wiele wiele innych. To wszystko wiążę się z dużymi kosztami. Pomimo wsparcia Diecezji Południowej Kościoła ADS oraz sponsorów ciągle potrzebujemy finansów aby móc jak najlepiej zrealizować ten program! 


Środki, które tutaj zbierzemy przeznaczone zostaną na kolejne wyjazdy nagraniowe w roku 2023, podczas których nagramy materiał na odcinki o Waldensach, krucjatach, historii papiestwa, Lutrze oraz Zwinglim.


story_239876_1667125224.jpegstory_239876_1667125208.jpeg

Postępy projektu.

Jak dotąd odbyły się dwa wyjazdy nagraniowe. Odwiedziliśmy Pragę, Husiniec, Konstancję, Augsburg, Wittenbergę, Spirę i Wormację, tworząc materiał przedstawiający Marcina Lutra i Jana Husa. Nagraliśmy też monologi aktorów do pierwszego odcinka. Kolejnym etapem jest dokończenie tych odcinków już w Polsce, gdzie nagramy lektora oraz realizacja kolejnych odcinków!

story_239876_1667125081.jpeg

Po co to wszystko?

Wierzymy, że realizując ten projekt znacznie poszerzymy grono odbiorców wartościowych treści zawartych w książce. Mamy nadzieję, że historie postaci opisywanych przez książkę i przybliżonych przez nasze materiały będą inspiracją i zachętą dla tych, którzy wierzą. Ostatecznie mamy nadzieję, że projekt ten zainspiruje odbiorców do szukania i bliższego poznawania tego, który jest sednem książki, a więc Chrystusa. 

 

Stań się częścią projektu!

Jeśli tak jak my widzicie wartość w tym przedsięwzięciu zachęcamy was abyście stali się jego częścią! Możecie zrobić to wspierając projekt swoimi finansami! 


Gdzie szukać więcej informacji o projekcie?

Podczas pracy staramy się regularnie udostępniać informacje na naszych mediach społecznościowych. Zaglądajcie tam by być na bieżąco.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 59

DK
Daniel Kluska
200 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
810 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
100 zł
PN
Patrycja Niewolik-Stüpp
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków