id: sbs9x5

Na remont domu dla dzieci

Na remont domu dla dzieci

Nasi użytkownicy założyli 937 660 zrzutek i zebrali 929 326 876 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Pomóżmy stworzyć nowy dom Zuzi i Filipowi!


To jedna z wielu zrzutek, ale historia 15-letniej Zuzi i 16-letniego Filipa nie jest jedną z wielu podobnych historii, bo rodzeństwo drugi raz w swoim krótkim życiu zostało osierocone.


W 2009 roku dzieci trafiły z domu dziecka do nowej rodziny w niewielkiej podkościerskiej wsi. Aneta i Janusz byli najszczęśliwszymi ludźmi na świecie, kiedy zostali rodzicami. Starali się, jak mogli, aby zapewnić dzieciom ciepły dom i kochającą rodzinę. Wszyscy widzieli, jaką bezwarunkową miłością obdarzyli Zuzię i Filipa.


Niestety w 2018 roku nagła śmierć zabrała dzieciom tatę. Mama sama wychowywała rodzeństwo, ale dwa lata później zachorowała. Kilka tygodni temu zabrakło także jej... Dzieci po raz kolejny zostały sierotami.


Obecnie Zuzia i Filip trafili do niewielkiego domu swojego wujka w tej samej miejscowości, w którym nie ma dostatecznej ilości miejsca dla 8-osobowej rodziny. Wujek chce zaadaptować poddasze domu, aby przygotować dla Zuzi i Filipa pokoje. Konieczne będzie zabezpieczenie przed zniszczeniem także domu, w którym dotąd mieszkali, a do którego będą mogli wrócić, gdy dorosną. Dlatego prosimy o wsparcie na ten cel.


Spróbujmy pomóc Zuzi i Filipowi chociaż w ten sposób.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 270

WI
Wiktor Iwaszko
50 zł
AS
Andrzej Szczepański
500 zł
CE
Cecylia
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
AS
Antonina Setlak
500 zł
 
Dane ukryte
50 zł
SB
Szymon Bartoszewicz
100 zł
MK
MCK
100 zł
AG
Aga
100 zł
TP
TASOULA PARASKEVA
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków