id: sbwzn7

Yoł Yoł Seniorzy jadą na ZAWODY!

Yoł Yoł Seniorzy jadą na ZAWODY!

520 zł 
z 500 zł
104%
zakończona 29.01.2022r
18 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Hej!


Nazywam się Seweryn Obałka- jestem instruktorem tańca Hip Hop i mam ogromną przyjemność prowadzić jedyną w Polsce grupę Hip Hopową seniorów 60lat + "Yoł Yoł Seniorzy" !

sbcacc0f0ab456db.jpeg

Jest to grupa seniorek-wolontariuszek, które 3 lata temu pokochały kulturę tańca jaką jest hip hop dance. Pokazujemy, że nie ma co patrzeć na stereotypy, zaskakujemy innych w pozytywny sposób dobrze się przy tym bawiąc :)


Mieliśmy już wiele występów na terenie Łodzi oraz akcji wolontarystycznych np. w teatrze DOM czy Scenie Art Kombinat Monopolis. Czujemy, że ten sezon jest dla nas bardzo dobry i chcemy pójść o krok dalej: pojechać na ZAWODY HIP HOPOWE.


Dotychczas działaliśmy poprzez pisanie projektów, grantów, które zapewniały nam opłacenie profesjonalnej sali tanecznej, czy chociażby tak jak w tym roku mogliśmy kupić sobie nowe stroje oraz zrealizować sesję zdjęciową.


Niestety projekty z końcem roku nam się kończą, zaś seniorki bardzo chcą trenować od stycznia, dlatego też na czas szukania nowych projektów wpadłem na pomysł założenia zrzutki, aby zebrać kwotę na opłacenie sali na początek roku, tym samym nie mielibyśmy przerwy w trenowaniu, chce jechać w tym roku z seniorami na Rytm Ulicy, więc każdy trening jest na wagę złota :)


Będę niezmiernie wdzięczny za wasze wsparcie, wiem, że mam wśród znajomych fanów Yoł Yoł Seniorów- wesprzyjcie dobre kobitki <3Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 18

MK
Jadwiga Maj
20 zł
RK
Radek Kierzek
30 zł
MK
Małgorzata Banaszczyk
20 zł
AP
Amelia Pelc-Gonera
20 zł
MA
Magdalena Adamiak
20 zł
CN
Crasha
10 zł
MO
Monia
39 zł
 
Dane ukryte
100 zł
MM
MEDŻIK
50 zł
AW
Ada Warszawski Funk
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • AJ
    Agrafka

    Jesteście niesamowici! Trzymamy kciuki i bardzo kibicujemy 😍 życzymy dużo pasji i radości z życia 😀

    50 zł

Nasi użytkownicy założyli

864 603 zrzutki

i zebrali

762 691 639 zł

A ty na co dziś zbierasz?