Na więcej szachów, stołów i krzeseł :)
Na więcej szachów, stołów i krzeseł :)
Opis zrzutki
Cześć!
Nazywamy się Fundacja Inicjatyw Niebanalnych i robimy dużo rzeczy :P Teatr, szachy, kabaddi, szachoboks (tak, jest takie coś), rolki, joga - you name it. Interesuje nas wszystko co nietypowe. Fundację tworzą ludzie z pasjami, które, wspierając się, staramy się rozwijać.
Odwiedź nas koniecznie!
https://www.facebook.com/fundacjainicjatywniebanalnych
albo tu
http://inicjatywyniebanalne.pl
Dzisiaj (znowu :) ) zbieramy na sprzęt szachowy i na meble, dzięki którym będzie tegoż sprzętu używać :)
Planujemy zakup czterech składanych stołów, szesnastu krzeseł oraz 10 zestawów szachowych (szachy, szachownica i zegar DGT 1002).
Sprzęt będzie wykorzystywany podczas naszych nadwiślańskich spotkań szachowych. Co tydzień widzimy się na Bulwarach Wiślanych i gramy w miłej atmosferze :) Dołącz do wydarzenia: https://fb.me/e/3v4KIoZSn
Dołączcie do nas! <3