id: sd7phj

CIACHO - hipoglikemia, walczę o życie

CIACHO - hipoglikemia, walczę o życie

 
Michalina Zagórska

Opis zrzutki

Cześć,

jestem Ciacho. Jak się okazało jestem bardzo chory - jestem zarobaczony i cierpię na hipoglikemie. Nie trzymam cukru, co powoduje to, że od kilku dni jestem w szpitalu pod kroplówką. Co wracam do domu to mama w srodku nocy jedzie ze mną na SOR. Ważne są tu minuty, bo każdy spadek cukru przy mojej wadze 500 gram to zagrożenie mojego życia.

Moje leczenie jest długie, doby w szpitalu(300-500 zł z lekami), zabiegi i kroplówki kosztują też bardzo dużo. Mama chce walczyć bo jestem jej oczkiem w głowie i wymarzonym psem.

Będę wdzięczny za pomoc !! Wiem, że mam super ciocie i wujkow, którzy pomogą.

Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez