id: sdmp8v

POSIŁEK DLA UCHODŹCÓW #PomocUkrainie

POSIŁEK DLA UCHODŹCÓW #PomocUkrainie

Nasi użytkownicy założyli 1 169 932 zrzutki i zebrali 1 219 031 621 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

W obliczu wojny przeciwko Ukrainie, bestialskiej inwazji Putina, ataku zbrojnego sił rosyjskich, które uderzyły 24 lutego 2022 r., organizujemy niezwłoczną zbiórkę na wsparcie społeczności ukraińskiej. Krosno ! Podkarpacie, jesteśmy tak blisko serca walk, okrucieństwa, dramatu humanitarnego naszego sąsiada, która stoi dziś na straży europejskich wartości, oddając życie za demokrację. Apelujemy o solidarność oraz autentyczną pomoc Ukrainie.


Oczekujemy napływu wielu uchodźców do naszego miasta. Łączymy ludzi chcących pomagać. Trzymamy w gotowości lokalnych społeczników i stale powiększające się grono wolontariuszy. Potrzebna będzie żywność i ciepłe posiłki. Zbiórki darów rzeczowych, i środków czystości, choć cenne, nie będą wystarczające. Chcemy pomóc w zapewnieniu godnego bytu napływającej ludności ukraińskiej. W szczególności, zabezpieczyć fundusze na regularne ciepłe obiady. Prosimy o niezbędną formę pomocy – o pieniądze.


ZJEDNOCZMY SIŁY ! BĄDŹMY SOLIDARNI ! Wesprzyjmy naszych sąsiadów, nie tylko słowem, nie tylko symbolicznym gestem ale realną pomocą.


af49760aa0f87b6d.png

*** Środki zebrane w ramach zbiórki, zostaną przeznaczone na przygotowania posiłków dla ukraińskiej społeczności, która z powodu ucieczki przed wojną, schroniła się w Krośnie *** 


Fundacja Lanka została założona w 2019 r. Organizacja zajmuje się projektami, które mają na celu budowanie społeczeństwa obywatelskiego, rozwoju przedsiębiorczości, rozwoju dzieci i młodzieży oraz integracji rodzin. W 2021 r. fundacja powołała do życia przedsiębiorstwo społeczne o profilu cateringowym, które specjalizuje się w gotowaniu dla dzieci z żłobków i przedszkoli. Ponadto, Przedsiębiorstwo Społeczne Lanka, co dzień dostarcza mieszkańcom Krosna posiłki śniadaniowe i obiadowe. *Wszystkie działania fundacji są prawidłowo prowadzone i rozliczane.  Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 150

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków