id: r6x6pb

Innowacyjny sposób nawiązywania kontaktu Seegest.com

Innowacyjny sposób nawiązywania kontaktu Seegest.com

Nasi użytkownicy założyli 1 068 584 zrzutki i zebrali 1 165 758 169 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Innowacyjny sposób komunikowania się z każdą osobą, do której nie możemy podejść

Seegest – „zobacz gest” od tego wszystko się zaczyna!


3dytaUt03nehgdlS.png 36Yo0gnqtSK971LP.png

Teraz dzięki Wam będzie to możliwe, jeśli dorzucicie się do rozwinięcia aplikacji Seegest, do czego bardzo serdecznie zachęcamy.

Seegest jest nowym Portalem Komunikacyjnym, który umożliwia nawiązanie kontaktu z każdą

osobą, do której nie mogliście podejść ponieważ:


- znajdowała się w innym pojeździe

- krępujesz się podejść

- śpieszysz sięAplikacja Seegest rozwiąże ten problem.

W momencie nawiązania kontaktu wzrokowego i wykonania gestu (komunikacja interpersonalna), od razu możecie do siebie napisać.

Jeśli tylko jedna z osób widziała drugą, to również istnieje możliwość nawiązania kontaktu.Wystarczy tylko telefon lub komputer

79zoB8qyz4Hvi1p9.jpg


fDtim1qVIbGZgLDU.png

Obejrzyj na kanale Youtube krótki spot reklamowy jak dokładnie działa nasz nowy sposób nawiązywania kontaktu. Nagranie trwa 1:12 i bardzo wiele wyjaśnia.


https://www.youtube.com/channel/UCW83Q_E2_zVgirw1lB96kAw


W pierwszym momencie po obejrzeniu filmiku nastąpi konsternacja, ale to będzie chwilowe, ponieważ przeanalizowanie i obejrzenie kolejnych nagrań:


„jak dodać wpis w kalendarzu”

https://www.youtube.com/watch?v=oLMX-gE3ygA&t=10s


oraz „jak odpowiedzieć na wpis w kalendarzu”

https://www.youtube.com/watch?v=gdlQqhnawWQ&t=9s


ułatwi zrozumienie i przeanalizowanie skuteczności nawiązania kontaktu niemal z każdą osobą.
Na co zbieramy?

oY1QQzPQePXmvzID.png


Zebrane środki zostaną wykorzystane na wykonanie aplikacji mobilnej z możliwością dodawania kolejnych, bardzo ciekawych funkcji, które na pewno mile Was zaskoczą.

Stworzymy również stronę internetową, opartą na tych samych funkcjach co aplikacja, będą ze sobą kompatybilne oraz będzie aktualizowana równolegle z aplikacją.

Zachęcamy do wpłacania jakiejkolwiek kwoty, niech powstanie w końcu ciekawy polski portal, który z biegiem czasu może stać się tematem o zasięgu globalnym.
Jak to działa ? To bardzo proste!


Do nawiązania kontaktu za pomocą naszego portalu, wystarczy wykonać gest – ruch ręki,

(komunikacja interpersonalna) obejrzyj 6 sekundowy filmik

b4A5HWLtsGIawvfb.png TxQi6luKiJZaZikn.png

www.youtube.com/watch?v=GWdLPkXxba4


oraz

zapamiętać godzinę, jakiś szczegół osoby, która Cię zaintrygowała i wejść na stronę, lub w aplikację.

Platforma jest skonstruowana w taki sposób, aby nawiązanie rozmowy mogło nastąpić w dowolnym momencie i daje niemal 100% skuteczności.

Dużym ułatwieniem i głównym atutem będzie układ strony oraz aplikacji, które składać się będą z kalendarza i osobnych dodatkowych zakładek.

W aplikacji dodatkowym usprawnieniem będzie zastosowanie lokalizacji telefonu, która pozwoli na autouzupełnienie zakładek i wprowadzi dane „miejsce i czas, imię lub pseudonim”. Do nawiązania kontaktu, potrzebne będzie tylko wpisanie pewnych cech osoby, do której chcemy napisać, np. ubiór, kolor włosów lub numer autobusu, tramwaju, marki samochodu itp. Pozwoli to nawiązać „dialog” - „wpis i odpowiedź” na początku strony startowej, bez konieczności rejestracji, aby przyśpieszyć i usprawnić nawiązanie rozmowy.

Od chwili „kiwnięcia do uzyskania odpowiedzi na wpis” czas wynosi średnio 46 sekund. Wydaje się niewiarygodne, ale sami możecie to sprawdzić na stronie testowej.

Kolejny etap już w pełni prywatnego komunikowania się, będzie można kontynuować za pomocą komunikatora, do którego wystarczy się zalogować.


Są jeszcze miejsca gdzie zasięg internetu jest bardzo słaby i nie działa LTE, szczególnie poza większymi miastami, czasami zabraknie pakietu internetowego lub po prostu rozładuje się bateria w telefonie, ale i w tym przypadku nie ma żadnego problemu Najważniejsze to zapamiętać dokładną godzinę i jeśli nie będziecie znać lub pamiętać nazwy miejscowości w której się znajdowaliście, to wystarczy zaznaczyć miejscowość, którą kojarzyliście jako ostatnią podczas „spotkania” i oznaczyć „przybliżony obszar”. Bardzo przydatna funkcja w takich sytuacjach, która również została przez nas przetestowana.


Logowanie będzie się odbywać za pomocą:


j5iTlxBJJxtHhaVJ.png reCAPTCHA (anonimowo)

e85F5Up8PCazeMtR.png Facebooka

99k1JlBimAD2L4f0.png mailowoTo wszystko możemy zrobić w dowolnym momencie.

Od Ciebie będzie zależeć, czy „napiszesz - odpowiesz” od razu, po godzinie, czy w kolejnym dniu, a nawet po kilku dniach. Dane będą przechowywane bardzo długo, kilka tygodni a nawet miesięcy, w zależności od zapotrzebowania.

Ale lepiej nie zwlekać, skoro dajemy Wam możliwość nawiązać kontakt od razu.Aplikacja posiada „patent ochronny”

DdBwAFUAzkfpl1so.png


Strona demonstracyjna

http://www.seegest.com

oRNma3GvPNdnU6pJ.png


Strona internetowa, którą widzieliście w spocie reklamowym i na zrzutkach ekranu, służy głównie jako pomoc w reklamie, pogląd dla przyszłego kontrahenta oraz daje Wam możliwość przetestowania naszego nowego sposobu nawiązywania kontaktu.

Kwota 50000zł, którą chcemy uzbierać jest zasugerowana przez firmę, która chce rozwinąć projekt.

Jednym z warunków kontrahenta, jest stworzenie przez nas aplikacji oraz nowej strony kompatybilnej z aplikacją w podstawowej wersji i rozpoczęcie testowania. Wymagany wkład finansowy w pełni działającej platformy, jest o wiele większy niż kwota zbiórki, ponieważ aplikacja i strona to dopiero początek potężnej inwestycji. Bardzo dużo finansów pochłonie reklama oraz rozbudowa projektu, dlatego kontrahent jest niewątpliwie koniecznym wsparciem do pełnego sukcesu.


Co dajemy w zamian za wsparcie?


Każda osoba, która wesprze nasz projekt poprzez zrzutkę kwotą minimum 5 zł, otrzyma możliwość korzystania z aplikacji przez pół roku. Wszystkie nowe funkcje, które powstaną w tym czasie zostaną dodane po pobraniu aktualizacji.

Nie wiesz kiedy przyda Ci się nasza aplikacja, dlatego nie marnuj czasu i pomóż w rozwinięciu tego projektu.

Wierzymy w Wasze wsparcie jak również w to, że za jakiś czas zaczniecie korzystać z naszego portalu.


1yfxP4amuf25xW8h.png


Daj sobie oraz innym możliwość nawiązania szybkiego kontaktu w różnych miejscach i okolicznościach.

Bardzo często brakuje możliwości by swobodnie podejść do osoby by ją poznać. Są sytuacje gdy nastąpiła wymiana spojrzeń i nie mogliśmy nic zrobić, ze względu na niesprzyjające warunki: pośpiech, krępacja, brak możliwości podejścia.

Chcemy to zmienić dzięki Waszej pomocy i naszemu pomysłowi.BsMNw84b1AZWfh3G.png


Sukcesywnie będziemy uzupełniać portal w nowe funkcje, w opisie zrzutki nie zdradzimy jeszcze co to będzie, aby wzbudzić większe zainteresowanie. Podpowiemy tylko, że jedną z nowości jest temat mocno związany z motoryzacją i bezpieczeństwem.

O nowościach otrzymają informacje osoby, które wesprą projekt, pobiorą aplikację i napiszą do nas na maila lub messengera.

Założeniem naszej apki Seegest było i jest nawiązanie kontaktu, a nie tworzenie kolejnego portalu randkowego. Nawiązanie kontaktu może mieć różny charakter o czym decydować będą sami użytkownicy.

Pamiętajcie każdy z Was będzie mógł wnieść coś nowego, jesteśmy otwarci na Wasze propozycje.Nie ma przypadkowych spotkań w twoim życiu, każdy napotkany człowiek jest albo lekcją, albo sprawdzianem, albo prezentem”Nazywam się Marcin Mężydło, z wykształcenia jestem inżynierem informatyki, zawodowo instruktorem nauki jazdy.

Jestem założycielem zrzutki i pomysłodawcą projektu, który powstał kilka lat temu.

Pandemia Covid oraz wojna w Ukrainie, spowolniły budowę projektu, ale nadrabiamy zaległości i chcielibyśmy wykonać aplikację oraz stronę najszybciej jak to tylko możliwe.

Wszystko zależy od Waszego wsparcia i aktywności podczas „użytkowania - testowania” portalu.

Jeśli macie jakieś pytania odnośnie projektu zapraszamy do kontaktu:


brSgKutHP5dvxvp9.png [email protected]

zYVRx8cGMdrH5kH0.png https://www.messenger.com/t/898109827018166

X3lupx074uEJ4ouZ.png https://www.messenger.com/t/100029488987353


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 524

preloader

Komentarze 4

 
2500 znaków