id: wmwpdc

Serce Antosia walczy o każdy dzień – Pomóżmy mu razem!

Serce Antosia walczy o każdy dzień – Pomóżmy mu razem!

Nasi użytkownicy założyli 1 167 751 zrzutek i zebrali 1 215 599 914 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Rozpoznanie:

Całkowity nieprawidłowy spływ żył płucnych, Kanał przedsionkowo-komorowy, Pierścienie naczyniowe, Przełożenie dużych naczyń (przełożenie wielkich pni tętniczych), Przetrwały przewód tętniczy Botalla, Złożona wada serca, TAPVD (TAPVR), AVC, VR, TGA, PDA, Z, Izomeryzm prawostronny z Asplenią.Drodzy Darczyńcy,


Nasza radość z oczekiwania na narodziny synka, Antosia, zamieniła się w ogromny niepokój, gdy w piątym miesiącu ciąży usłyszeliśmy, że nasz maluch będzie walczył o życie od pierwszych chwil swojego istnienia. Zdiagnozowano u niego izomeryzm prawostronny z asplenią i serię złożonych wad serca, które wymagały natychmiastowej i skomplikowanej interwencji chirurgicznej tuż po narodzinach.


Antoś przyszedł na świat jako waleczny wojownik, choć wcześniak i zaledwie 2800g wagi. Już w pierwszych dniach swojego życia przeszedł operację, która dała mu szansę na dalszą walkę. Jego niewyobrażalna siła i chęć do życia zaskoczyły nas wszystkich, pozwalając po miesiącu opuścić szpital z nadzieją w sercach.


Każdy dzień z Antosiem to dla nas cud, ale również przypomnienie o ciągłej walce, którą prowadzimy, by zapewnić mu jak najlepszą opiekę. Niestety, mimo pozytywnych momentów, ostatnie konsylium lekarskie przywróciło nas do bolesnej rzeczywistości, sugerując jedynie rozwiązania paliatywne.


Nie poddajemy się. Szukamy wszelkich możliwości, by nasz syn mógł cieszyć się pełnią życia, jednak to wszystko wiąże się z ogromnymi kosztami. Zmagania z jego chorobą oraz konieczność pokrycia codziennych kosztów życia stanowią dla nas ogromne wyzwanie finansowe.


Dlatego zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie. Każda złotówka przybliża nas do celu - znalezienia najlepszego rozwiązania dla Antosia, możliwości przeprowadzenia kolejnej, być może życiodajnej operacji. W dniu, gdy nasz Syn kończy rok, marzymy, by jego przyszłość była jasna i pełna możliwości.


Prosimy, pomóżcie Antosiowi w jego największej życiowej walce. Wpłaty na leczenie, przekazanie 1,5% podatku, czy choćby udostępnienie tej wiadomości - każdy gest ma dla nas ogromne znaczenie. Razem możemy dać Antosiowi szansę na lepsze jutro.


Z wdzięcznością i nadzieją

Mama i Tata Antosia


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 26

NN
Norbert Nowak
20 zł
JG
Justyna Goska
100 zł
MA
Marlena
50 zł
JO
Joanna
100 zł
MZ
Maciek
50 zł
BG
Beata Głuchowska
100 zł
JO
Julia Owczarek
20 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
JB
Jakub Błaszczak
10 zł
JA
Jakub
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!