id: sewbky

Na rehabilitację Jacka Ostapowicza

Na rehabilitację Jacka Ostapowicza

Nasi użytkownicy założyli 1 014 883 zrzutki i zebrali 1 061 510 531 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Napisać o nim kilkutomową powieść to tak jakby nic nie napisać.

Każdy, kto choć raz spotkał go w swoim życiu zapamiętuje go na długo, a że Jacek Ostapowicz jest człowiekiem wszechstronnym, to szans na spotkanie go na swojej drodze mamy wiele. To mężczyzna pracujący, żadnej pracy się nie boi. Psycholog, pedagog, terapeuta, wykładowca akademicki, specjalista od bhp, handlowiec, a nawet protetyk stomatologiczny. Od wielu lat związany ze środowiskiem osób niepełnosprawnych, wieloletni pracownik płockiego oddziału Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. Bezkonfliktowy, lubiany i szanowany przez wszystkich. Zawsze pełen życia i energii, mądry i rzeczowy. Dusza towarzystwa, wesoły, przyjazny, przedsiębiorczy i bardzo gadatliwy.

Jest zwolennikiem aktywności fizycznej, zdrowego odżywiania i zdrowego stylu życia.

Na 10 dni przed jego 56 urodzinami świat nam się zatrzymał. Jacek dostał rozległego udaru mózgu i tylko błyskawiczna reakcja jego żony pozwoliła na szybką interwencję medyczną, dzięki czemu Jacek nadal jest z nami, choć wszystko się zmieniło.

Jacek zawsze stawiał dobro innych na pierwszym miejscu, dlatego teraz my chcemy zadbać o niego i zapewnić mu jak najlepszą rehabilitację. Przed Jackiem wiele miesięcy ciężkiej pracy m.in. z fizjoterapeutą i neurologopedą, a odpowiedni specjaliści nie pracują za darmo. Bez Waszej pomocy nie damy rady mu tego zapewnić. Prosimy o wsparcie, każda wpłata jest na wagę złota, każda złotówka przybliża jego powrót do formy sprzed udaru.

Jacek to mąż, ojciec, dziadek, syn, brat, kolega, współpracownik i przyjaciel. Ma wiele planów na przyszłość, osobistych i zawodowych, aktywnie działa na rzecz rewitalizacji budynków przy Świątyni Kościoła Starokatolickiego Mariawitów w Płocku. Od lat zajmuje się odrestaurowywaniem zabytkowych aut Citroen 2CV, jest absolutnym znawcą tematu, a w jego garażu kilka aut czeka na swoje drugie życie.

W chwili, gdy zakładamy tę zbiórkę Jacek nadal przebywa w szpitalu. Jego stan jest stabilny, pamięć trwała jest zachowana, zaczyna świadomie poruszać rękami i nogami, niestety nadal nie mówi.


Wpłat można dokonywać bezpośrednio na podany poniżej numer konta zrzutki, tytułem "rehabilitacja":

75 1750 1312 6886 7350 6347 7877


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 163

KK
Krzysztof Kleszcz
600 zł
MD
Michał Daniłło
500 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
500 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
GK
Grażyna Kocińska
500 zł
AG
Lofikida
300 zł
MS
Monika Sawicka
200 zł
KS
Katarzyna Stasiak
200 zł
ES
Elżbieta Szadkowska
200 zł
Zobacz więcej