id: sf5ewj

JUPITER-HISTORIA,SYMBOL,SENTYMENT,CZYLI CZĘŚĆ NAS WSZYSTKICH!!!

JUPITER-HISTORIA,SYMBOL,SENTYMENT,CZYLI CZĘŚĆ NAS WSZYSTKICH!!!

16 811 zł 
z 16 000
105%
zakończona 24.02.2021r
258 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Witam.Jak już wszyscy wiemy, nasz jupiter został ocalony przed zezłomowaniem do którego dążył urząd Miasta Rzeszowa a udało się to w ostatniej chwili dzięki interwencji osób, którzy w różny sposób starali się nie dopuścić do jego zniszczenia.

Jedną z tych osób był pan R. Kalisz, prezes sekcji piłki nożnej "Stali Rzeszów", który wziął na swoje barki szybkie odkupienie Jupitera o które tak zabiegaliśmy w ostatnim czasie.

Teraz czas na nas kibiców, sympatyków Stali Rzeszów oraz mieszkańców miasta Rzeszowa i okolic dla których Jupiter jest częścią historii jak również ma wartość sentymentalną o zebranie sumy w kwocie 16000zł.

Pamiętajmy że włączyliśmy się w akcję ratowania Jupitera i zadeklarowaliśmy się, że wykupimy lub pomożemy w jego wykupie aby nie poszedł na złom.

A więc wpłacamy i dalej działamy👍💪

#muremzajupiterem


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 258

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • Jarosław Kłosowski

    Bez Was nie damy rady i nie wiemy gdzie już błagać o pomoc w leczeniu oczek naszego synka 😥 Prosimy dopóki jest jeszcze nadzieja aby nasz synek nie stracił wzroku .😭 Wiemy że macie dobre serducha ♥️ Udostepnij to nic nie kosztuje,a naszemu synkowi bardzo pomoże zrzutka.pl natxz9

Nasi użytkownicy założyli

894 861 zrzutek

i zebrali

839 510 243 zł

A ty na co dziś zbierasz?