id: sg2axx

WIRTUALNY KAPELUSZ zespołu WRONY

WIRTUALNY KAPELUSZ zespołu WRONY

Opis zrzutki

Witajcie! Skoro już tu jesteście, to znaczy, ze jest dobrze:) Jesteśmy gorzowskim, z elementem szczecińskim, zespołem rockowym. Gramy trochę coverów, ale nasza główna działalność to utwory autorskie. W 2021 roku nagraliśmy EPkę "WRONY" w gorzowskim studio NATIVA SOUND STUDIO, natomiast w roku 2022 w Studio "OkoLitza" należącym do Litzy, nagraliśmy kolejny mini album "WRONY z okolicy". Materiał z obydwu płyt znajdziecie na wszystkich serwisach streamingowych.

Tak o nas piszą:

"Zespół Wrony to efekt zmian i ewolucji w zespole Radio Landsberg. W 2020 r. miejsce jej wokalistki Jagody Borkowskiej zajął Piotr Huegel, uzdolniony i bardzo wszechstronny szczeciński wokalista (znany z zespołów Retro Gitary, Proyekt A.R.H oraz solowego projektu Piterski).

Aby podkreślić zmianę stylistyczną uprawianego gatunku muzycznego, zaznaczyć „cięższy” charakter wykonywanej muzyki, zespół rozbudował skład o drugiego gitarzystę, a także zdecydował o zmianie nazwy, rozpoczynając w ten sposób nowy etap muzycznego funkcjonowania.

Stylistyka tworzonej przez WRONY muzyki to klasyczny rock środka z dekoracyjnymi elementami funky, hip hopu i szczyptą progresji. Teksty piosenek to w większości codzienne obserwacje otoczenia, komentarze i strumienie świadomości podmiotu lirycznego, dotyczące jego uczuć i reakcji na mijanych bliźnich. Oczywiście - po polsku."

Jeśli zaintrygowała Was opis, lubicie rocka, a do tego usłyszeliście nas gdzieś, lub chcielibyście usłyszeć, wesprzyjcie nasze działania poprzez wpłatę na nasz rozwój artystyczny. Wszystkie otrzymane pieniądze przeznaczamy na wydawnictwa, klipy i promocję. Z góry dziękujemy:)

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Korzyści płynące ze wsparcia cyklicznego:
Organizator otrzymuje 100% Twoich środków - nie pobieramy prowizji
Zachowujesz pełną kontrolę - w każdej chwili możesz bez zobowiązań przerwać wsparcie
Organizator może w pełni skupić się na swojej twórczości/działalności
Otrzymujesz stały dostęp do postów oraz specjalne wyróżnienie
Nie musisz pamiętać o kolejnych wpłatach
To prostsze niż Ci się wydaje :)
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 6

WE
Wes
150 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
AN
Anka
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!