id: sg4e5j

Leczenie chłoniaka złośliwego

Leczenie chłoniaka złośliwego

Nasi użytkownicy założyli 1 037 988 zrzutek i zebrali 1 109 070 569 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

.......Z góry informuje że zrzutka nie ma na celu uzbierania 10tys zł. Jest to moja pierwsza zbiórka pieniędzy i wystąpił błąd którego nie mogę już edytować. Kompletne leczenie to 6500zl plus paliwo ;) z góry przepraszam za ów błąd.....Witam

Robię coś czego chciałem uniknąć. Ogólnie nie jestem osobą która lubi się prosić, wręcz przeciwnie. Jednak sytuacja w moim malutkim świecie się zmieniła diametralnie i zostało mi do wyboru albo zrezygnować z dumy i pełnej samodzielności albo z przyjaciela.

Luna jest rasowym Border Collie. Bystra świetny kompan życiowy, jeździ ze mną wszędzie (jedynie nie była u mnie w pracy ;)) Dwa lata temu zachorowała na Cushinga. Koszt leczenia to 450zl miesięcznie dożywotnio. To nic takiego;) dwa lata minęły i jakoś daliśmy radę 😉. W tym roku niestety zdiagnozowano u niej Raka. Chłoniak złośliwy. Jednorazowa wizyta która jest co piątek kosztuje średnio 600zl, plus dojazdy do Świdnicy gdzie prowadzi ją wykwalifikowany i polecany onkolog weterynarii.

Niestety jestem jedynym żywicielem rodziny, małżonka również choruje na raka od ponad 4 lat i dostaje rentę w wysokości ok 1300zl.

Reasumując. Wydatki które ostatnio obciążają mój budżet mówią same za siebie, albo zakończę leczenie, albo uśmiechnę się do życzliwości ludzkiej i mi pomogą.


Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam.


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 31

 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
CS
Grs
 
Dane ukryte
ukryta
AN
Ag Nes
20 zł
GR
Poturbowany94
100 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
10 zł
MC
Marcin Ciołek
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze 4

 
2500 znaków