id: sg645m

Podaruj Sebastianowi Adamczewskiemu Nadzieję na Powrót do Zdrowia! - Etap I

Podaruj Sebastianowi Adamczewskiemu Nadzieję na Powrót do Zdrowia! - Etap I

Nasi użytkownicy założyli 1 168 205 zrzutek i zebrali 1 216 350 799 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Drodzy Przyjaciele,


Zwracamy się do Was z serdecznym apelem o wsparcie naszego wspólnego przyjaciela Sebastiana Adamczewskiego - gitarzysty, kompozytora i producenta muzycznego.


Seba doświadczył niedawno ciężkiego udaru mózgu, który doprowadził do całkowitego paraliżu i śpiączki. Na dzień dzisiejszy Seba jest już w pełni świadomy, ale całkowicie uwięziony we własnym ciele, a jego jedyną możliwością komunikacji są ruchy powiekami. Ale każdy kolejny dzień, to kolejne postępy - na razie to małe "kroczki", ale głęboko wierzymy, że Seba może wszystko, bo to właśnie On nauczył nas, że nie ma rzeczy niemożliwych, a wszystko jest tylko kwestią czasu.


Sebastian to nie tylko utalentowany artysta, ale także niezwykły człowiek, którego pasja do muzyki inspiruje nas wszystkich. Teraz, gdy staje w obliczu kolejnego wyzwania, możemy pokazać mu, jak ważną osobą jest w naszym życiu, poprzez wsparcie go w tym trudnym czasie.


Każda złotówka, którą możemy przekazać na zrzutkę dla Sebastiana, to nie tylko wsparcie finansowe, ale także wyraz naszego wsparcia moralnego i nadziei. Dla Seby każdy gest solidarności jest krokiem w stronę powrotu do zdrowia i do kontynuowania jego pasji.


Sebę czeka długa, trudna i wymagająca droga, ale wspólnymi siłami możemy mu ją umożliwić i uczynić łagodniejszą. Nasze wsparcie pomoże mu pokonać przeszkody i wrócić do tworzenia muzyki, którą tak bardzo kocha. To pierwszy etap rehabilitacji, a zarazem najważniejszy.


Dlatego apelujemy do Waszej życzliwości i hojności. Niech nasze wspólne działania będą promieniem nadziei dla Sebastiana. Niech każda złotówka przekazana na jego terapię, rehabilitację i niezbędny sprzęt będzie drogowskazem ku lepszemu jutru.


Z góry dziękujemy za Wasze wsparcie i życzliwość.


Przyjaciele Seby

Zespół FORTECA - Walka TrwaTa zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 665

preloader

Komentarze 3

 
2500 znaków