id: sg6xef

Na wyleczenie córki Natali chorej na ciężką niedokrwistość aplastyczną

Na wyleczenie córki Natali chorej na ciężką niedokrwistość aplastyczną

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
7 222 zł z 30 000 zł
24%
zakończona 02.10.2019r
77 wspierających
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Zwracam się z prośbą o pomoc w imieniu córki, ponieważ sami nie damy rady. O zdrowie Natalii walczy cała rodzina przyjaciele.

Moja córka Natalia pod koniec czerwca 2019 roku.zaczęła czuć się źle,na jej skórze zaczęły pojawiać się wybroczyny,wysoka gorączka,która się utrzymywała pomimo podawania leków przeciwgorączkowych.Lekarz przepisał nam antybiotyki , które też nie pomagały.Jezdzilismy od lekarza do lekarza nic nie pomagało.Po kilku dniach trafiliśmy na SOR z tamtąd na oddział wewnętrzny z podejrzeniem OSTREJ Białaczki Szpikowej. Niestety po przetoczeniach koncentratu płytek i krwi,nic się nie poprawiało,została przewieziona na klinikę hematologii. Tam po wykonaniu biopsji szpiku kostnego wynik był negatywny.Po drugiej trepanobiopsji szpiku kostnego rozpoznanie:

CIĘŻKA NIEDOKRWISTOŚĆ APLASTYCZNA. (APLAUZJA SZPIKU KOSTNEGO).Jest to stan,w którym dochodzi do niewydolności szpiku kostnego,wskutek jego aplauzji prowadząca do pancytopeni czyli obniżenia ilości wszystkich lini komórek krwi tz.erytrocytów, leukocytów i trombocytów. Zanim się dowiedziała o swojej chorobie sama zarejestrowała się w DKMS czyli fundacji,której celem jest znalezienie dawcy dla każdego pacjenta na świecie, potrzebujacego przeszczepienia szpiku lub komórek macierzystych. Zachęcam o zarejestrowanie się jako potencjalny dawca szpiku np.na www.dkms.pl. Akurat Natalia ma to szczęście,że ma zgodnego dawcę rodzinnego szpiku zgodnego w HLA-brata. Brat ma 15 lat i także musi przygotować się na pobranie komórek macierzystych,kilka dni przed przeszczepem.Natalia ma już zaplanowaną transplantację szpiku kostnego co daje jej największą szansę na całkowite wyleczenie choroby... Przed nami jeszcze długa droga o życie Natalii.Dojazdy do szpitala,badania, dodatkowe lekarstwa , artykuły higieniczne... Bardzo prosimy o wsparcie finansowe na zapewnienie leczenia Natalii zarówno przed jak i po przeszczepie. Natalia ma całe życie przed sobą chciałaby zacząć wymarzone studia,założyć rodzinę.Dziekujemy za wsparcie ,pomoc i modlitwę.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 77

DS
Dorota Sielatycka
500 zł
SN
Sebastian Nowak
400 zł
IP
Irena Polak
300 zł
MN
Marcin Nowak
300 zł
ML
Monika Litwin
300 zł
 
200 zł
PZ
Patrycja Zientara
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
PW
Patrycja Wojak
200 zł
D
Dariusz Nowak
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

679 990 zrzutek

i zebrali

441 642 284 zł

A ty na co dziś zbierasz?