id: sgbaek

Wydanie 49 nr gazety Samorządność

Wydanie 49 nr gazety Samorządność

20 zł 
z 5 000 zł
0%
zakończona 31.05.2020r
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Witajcie, z początkiem czerwca planujemy wydanie już 49 numeru gazety "Samorządność". Jest to gazeta Stowarzyszenia Mazowiecka Wspólnota Samorządowa. Od kilku lat piszemy w niej o rzeczach ważnych w samorządzie, przeprowadzamy wywiady z zasłużonymi samorządowcami, o tym co się dzieje w województwie mazowieckim i w kraju oraz o aktualnościach z życia stowarzyszenia MWS. Zwracamy się z prośbą do Was o wsparcie finansowe najbliższego wydania.


Gazeta "Samorządność" to gazeta bezpłatnie kolportowana w województwie mazowieckim. Trafiamy do wielu miast i miasteczek na Mazowszu. M.in. możesz nas dostać w Warszawie, Pruszkowie, Wołominie, Markach, Piastowie, Ożarowie, Legionowie, Radomiu, Płocku i wielu innych miastach i miasteczkach w województwie. Gazeta jest też zawsze dostępna w wersji online. Wszystkie archiwalne numery możesz przeczytać pod linkiem "Samorządność".


Jesteśmy również otwarci na współpracę z każdą osobą która chciałaby pisać na łamach naszej gazety oraz wykupić reklamę w gazecie. Skontaktuj się z nami: [email protected]


Zwracamy się do Was o wsparcie finansowe najnowszego wydania. Każda wpłacona kwota ma ogromne znaczenie!


Pozdrawiam,

Paweł Dąbrowski

redaktor naczelny

gazeta Samorządność

www.mws.org.pl/gazeta

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 3

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

878 785 zrzutek

i zebrali

807 978 343 zł

A ty na co dziś zbierasz?