id: sgp9s9

Na realizację filmu ,,Rzęsa w wódce”

Na realizację filmu ,,Rzęsa w wódce”

Nasi użytkownicy założyli 1 036 126 zrzutek i zebrali 1 104 539 936 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć! Julia wraz z Martą są duetem produkcyjnym „Movers and shakers”, który realizuje projekty filmowe. Zazwyczaj zajmują się scenariuszami innych osób. Role się odwracają! Tym razem duet ten zajmie się reżyserią własnego scenariusza pod tytułem „Rzęsa w wódce”.


K0U6SGxeHSLlaPxc.png

„Rzęsa w wódce” to scenariusz zbudowany na podstawie inspiracji „Dniem świra” Marka Koterskiego. Bohaterką filmu jest studentka drugiego roku, która funkcjonuje jedynie dzięki alkoholowi i kawie. Choć wydaje się wszystkim, że jest silna i niezależna w rzeczywistości zmaga się z depresją i uzależnieniem. Jej organizm wycieńczony jest używkami i lekami, które łączy ze sobą od dłuższego czasu. Gdy wraca do domu rodzinnego z nadzieją, że w końcu rodzice zrozumieją jej decyzję o chęci zmiany kierunku studiów, życie ma inne plany dla Magnolii.


nrnP2rhpDHjUsJWT.jpg

Ten film opowiadany z perspektywy młodych filmowców nie powstanie bez Was! Każda kwota będzie dla nas wsparciem w realizacji tego średniometrażowego projektu! Choć ekipa filmowa będzie pracować non-profit potrzebujemy pieniędzy, aby dopełniły budżet na: wynajęcie sprzętu dźwiękowego i oświetleniowego, catering, opłacenie lokacji oraz honorarium dla dorosłych aktorów.

 

Zamieszczone materiały pochodzą z różnych filmów profesjonalnych i przedstawiają do jakiego wizualnego efektu dążymy!

 

Dziękujemy za wsparcie!


laA7u6bJKnzlO0FI.jpg

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 4

 
Dane ukryte
ukryta
BK
Beata Kożdoń
20 zł
 
Dane ukryte
ukryta
MA
Monika
15 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!