id: sgsfsx

Na leczenie Mai z Płocka

Na leczenie Mai z Płocka

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 066 331 zrzutek i zebrali 1 161 269 927 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

W grudniu 2015 r. zdiagnozowano u Mai chorobę nowotworową. Przeszła operację usunięcia guza ganglioneuroblastoma intermixed w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie i natychmiast poddała się chemioterapii. Przed nią bardzo długie i bolesne leczenie onkologiczne. Konieczna jest również konsultacja placówek zagranicznych. Maja potrzebuje wysoko wyspecjalizowanej opieki medycznej .

Jest utalentowaną tancerką mającą na swoim koncie wiele osiągnięć i prestiżowych nagród.

Niespodziewana choroba sprawiła, że Maja, zamiast rozwijać swoje talenty i pasje, musiała rozpocząć dramatyczną walkę o życie. Bardzo trudno małej dziewczynce pogodzić się z faktem, że jej marzenia legną w gruzach, a przecież swoją przyszłość wiązała z tańcem.

Od 8 lat Mama Mai jest wdową samotnie wychowującą dwójkę dzieci. Mąż umarł w 2008 r. na skutek wypadku w miejscu pracy na terenie zakładu Orlen Remont. Doznał silnego poparzenia 98% ciała. Maja miała wówczas 4 lata. Bardzo mocno odczuła śmierć ojca. Stała się dziewczynką niezwykle wrażliwą i delikatną, a przy tym skromną, co jednak nie przeszkodziło jej realizować swoich celów.

Drugie dziecko to 20-letni Łukasz, niepełnosprawny fizycznie od urodzenia. Urodził się z rozszczepem kręgosłupa i do dziś jeździ na wózku inwalidzkim. Wymaga całodobowej opieki i całkowicie jest uzależniony od matki. Dlatego też po jego urodzeniu Pani Monika mama Mai była zmuszona zrezygnować z pracy. Źródłem ich utrzymania jest renta, jaką dzieci otrzymują po ojcu.

Jak wszyscy wiemy, walka z chorobą nowotworową jest niezwykle bolesna dla chorego i niestety kosztowna. Pragniemy zapewnić Mai jak najlepszą opiekę medyczną ,aby znów mogła optymistycznie patrzeć w przyszłość i uwierzyć, że czekają ją w życiu piękne chwile , nie tylko cierpienie.

Ty też możesz sprawić, aby Maja odzyskała utracone marzenia, wspierając ją i jej rodzinę finansowo poprzez dokonywanie wpłat/darowizn.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 25

BS
Bartosz Szostak
500 zł
 
Dane ukryte
210 zł
 
Dane ukryte
112 zł
MK
Małgorzata Kowalska
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
100 zł
MP
mpk
100 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
80 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!