Spełnienie marzenia - Motocykl enduro KTM Exc ID: sh5565

Spełnienie marzenia - Motocykl enduro KTM Exc ID: sh5565

39 zł z 20 000 zł

0%

39 zł

39 zł

z 20 000 zł

zakończona

zakończona

31.12.2016r

2

2

wspierających
0%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Wymarzony motocykl

Witam wszy­st­kich.

Jestem młodym, ambitnym uczniem II klasy liceum.

Moim marze­­niem od zawsze było posia­­danie własnego moto­­cykla enduro i star­to­­wanie w zawo­­dach typu cross country, extreme enduro, endu­­ro­­cross (najwię­k­szym moim marze­­niem jest start w Erzberg Rodeo). Moim auto­­ry­­tetem jest Tadeusz Błażu­­siak.

W czasie wolnym, jeśli tylko mogę, pode­j­muję się różnych prac, na miarę moich możli­­wości. Niestety nie jestem w stanie zarobić pieniędzy na zreali­­zo­­wanie tych marzeń, a rodzice nie są w stanie wesprzeć mnie fina­n­sowo, ponieważ wydatki zwią­­zane z utrzy­­ma­­niem domu na to nie pozwa­­lają.

Każdy ma swoje pasje. W związku z tym chciałbym Was prosić o pomoc, za którą będę niezmiernie wdzięczny, gdyż przy­­bliży mnie do zreali­­zo­­wania marzeń. Każda złotówka ma znaczenie.

Wpłacający2

 
Dane ukryte
32 zł
 
Artur Gołębski
10 zł

Komentarze3

 
2500 znaków
 • aurealis san

  Serioo? do roboty. wakacje. za granicą mozna pracować. chooopie..

  • Daniel Myśków

   Serio? Można też poprawnie pisać i czytać do końca opis zrzutki. Wyraźnie napisałem, że gdy tylko mogę, pracuję. Tylko trudno jest uzbierać taką kwotę, gdy chodzi się do szkoły, a pracuje tylko w czasie wolnym, którego tak dużo nie ma. Tak, są wakacje. Ostatnie 3 tygodnie spędziłem właśnie za granicą, pracując, Tylko wyobraź sobie, że też nie płacą tyle, żebym był w stanie uzbierać kwotę, jakiej potrzebuję. Na przyszłość radzę doczytać do końca i nie pisać, jeśli się nie wie, jak wygląda sytuacja.

 • EP
  Ewa Paleczny

  Powodzenia!

Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

535 493 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?