id: shdeee

AED - ZEWNĘTRZNE DO UŻYTKU PUBLICZNEGO 24/7

AED - ZEWNĘTRZNE DO UŻYTKU PUBLICZNEGO 24/7

Nasi użytkownicy założyli 978 881 zrzutek i zebrali 998 926 118 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Sklep 4Tactical ogłasza zbiórkę na DEFIBRYLATOR AED z zewnętrznym montażem przystosowanym do przechowywania w każdych warunkach atmosferycznych, dostępny dla każdego!


DLACZEGO?

Każdego roku nagłe zatrzymanie krążenia (z różnych przyczyn) występuje u około 350 000 – 700 000 osób. 

W takich przypadkach im wcześniej stan zagrożenia życia zostanie rozpoznany, wdrożona pierwsza pomoc, WCZESNA DEFIBRYLACJA i pomoc specjalistyczna - tym szanse osoby poszkodowanej na przeżycie są większe.

Przypominamy, że w skutek niedotlenienia już po 3 minutach od zatrzymania krążenia w mózgu dochodzi do nieodwracalnych zmian, a 10 minut od NZK bez resuscytacji i defibrylacji prowadzi do śmierci.


DLA KOGO?

Dla każdego! Każdy ma prawo do życia i chcemy dać taką szansę każdemu kto będzie jej potrzebował. Urządzenie AED zamontowane na zewnętrznej ścianie budynku w przystosowanej do tego ogrzewanej kapsule z alarmem i systemem zarządzania, było by dostępne dla wszystkich 24h na dobę bez względu na porę roku i pogodę. W przypadku wystąpienia stanu zagrożenia życia w okolicy każdy będzie miał możliwość skorzystać z defibrylatora.


GDZIE?

Urządzenie do ratowania życia zostałoby umieszczone na elewacji naszego sklepu przy jednej z głównych ulic Lublina, którędy każdego dnia przemieszcza się tysiące Lublinian. Ponadto w sąsiedztwie znajduje się bank, urząd miasta, sklep spożywczy, klub, bursa szkolna, stadion żużlowy, stadion lekkoatletyczny, park oraz trzy szkoły publiczne. Dodatkowo jest to jeden z głównych węzłów komunikacyjnych w Lublinie.


CEL?

Świadomość tego jak ważne jest wdrożenie wczesnej resuscytacji i defibrylacji przez świadka zdarzenia ma ogromne znaczenie i daje większe szanse dla osoby poszkodowanej.

Dlatego naszym celem jest budowanie świadomości społecznej i przeprowadzanie szkoleń z zakresu pierwszej pomocy oraz budowanie publiczej sieci AUTOMATYCZNYCH DEFIBRYLATORÓW ZEWNĘTRZNYCH ze stałym całodobowym dostępem dla KAŻDEGO.


DAJMY SZANSĘ KAŻDEMU KTO BĘDZIE JEJ POTRZEBOWAŁ!

NIECH SERCE ZABIJE NA NOWO!


*Nadmiar pieniędzy ze zbiórki przeznaczymy na szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy i użycia AED dla naszych sąsiadów oraz dla wszyskich chętnych!

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 41

 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
70 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
15 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!