id: shjhm9

123taxi.pl InKaT - INTERAKTYWNY KATALOG TAXI DLA WSZYSTKICH TAKSÓWKARZY W POLSCE

123taxi.pl InKaT - INTERAKTYWNY KATALOG TAXI DLA WSZYSTKICH TAKSÓWKARZY W POLSCE

46 zł 
z 49 999 zł
0%
184 dni do końca
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

InKaT - INTERAKTYWNY KATALOG TAXI DLA WSZYSTKICH TAKSÓWKARZY.


Wizualizacja na 123taxi.pl

Interaktywny, czyli dający możliwość interakcji między pasażerem a Twoją taksówką. Tylko u nas pasażer zobaczy gdzie znajduje się w danym momencie Twoja taksówka - a nie gdzie mieszkasz. Tylko u nas pasażer, po zapoznaniu się z ofertą, jednym kliknięciem będzie mógł zamówić Twoją taksówkę jednocześnie podając na mapie własną lokalizację i numer telefonu.

InKaT nie jest pośrednikiem dlatego zawsze będziesz miał kontakt do pasażera. W InKaT NIE MA I NIGDY NIE BEDZIE CZEGOŚ CO SIĘ NAZYWA PROWIZJA!!! Istnienie w katalogu jest i zawsze będzie gratis! Ale oczywiście z czegoś katalog trzeba będzie utrzymać, więc "płatne" będą usługi interaktywne

Oprócz podstawowej usługi katalogowej - czyli obecność w jednym z ponad 100 katalogów regionalnych InKaT będzie oferował cały szereg usług dodatkowych. Istnienie w InKaT ma być GRATIS, ale za korzystanie z interaktywnych opcji płacić za usługi będziemy za pomocą "taxików", czyli wewnętrznej waluty zakupowanej poprzez przelew do banku. Ale taxiki będzie można również uzyskać za aktywność w katalogu. Polecając skutecznie InKaT 10ciu kolegom lub 20 klientom uzyskasz 1 taxik. I otrzymasz też 10% z zamówień konkretnej osoby przez Ciebie zaproszonej. Firmy, a także osoby prywatne, będą mogły zamieszczać ogłoszenia, ale dopiero po zarejestrowaniu się w InkaT też płacąc taxikami. A od nas otrzymasz 10% taxików wykupionych przez osoby polecone przez Ciebie. Do opłacania swoich usług lub... do odstąpienia ich innym.

Ale stawiamy jeden podstawowy warunek - taksówka w naszym katalogu musi posiadać LICENCJĘ TAXI i udokumentować ten fakt umieszczając ją w swoim panelu wraz z identyfikatorem. No i oczywiście musisz gwarantować zadbany samochód i solidne, uczciwe wykonywanie usługi przewozu osób pojazdem taxi... Niby niedużo, ale...?

Tak więc InKaT to w założeniu katalog branżowy dla taksówkarzy - z podkreśleniem, że dla taksówkarzy a nie dla tzw korporacji. Tutaj podmiotem jest każda pojedyncza taksówka.

Wizytówka taksówki będzie informowała jaka marka, model, rocznik, kombi/sedan, fotka taxi i kierowcy., ilość pasażerów, terminal płatniczy. Cennik podstawowy I taryfa. II taryfa, III taryfa, IV taryfa, 1 godz. oraz klima, niepalący, przewóz zwierząt, bez papierosa, hak, krzesełko, siedzisko, izofix, kable, zakupy i inne.

Te wszystkie dane zobaczy potencjalny pasażer przed zamawianiem taksówki.

Bedzie oczywiście ocena taksówki przez pasażera - ale i również ocena pasażera przez taksówkarzy ;)

Stworzymy dwa rodzaje giełdy. Pierwsza to wykaz pustych kursów taksówkarza, gdzie będzie można zaoferować przejazd po obniżonej cenie i nie latać na pusto. I druga giełda, gdzie pasażer, podając jakimi kursami jest zainteresowany, będzie oczekiwał na propozycje...

Będzie i tablica ogłoszeń - przede wszystkim z branży taxi ale nie tylko... Jednym z działów będą ogłoszenia o pracy na taksówce bądź o możliwości wynajmu pojazdu na taxi.

I oczywiście linki do organizacji reprezentujących taksówkarzy od strony nazwijmy to zawodowej. Informacje o różnych krokach w celu poprawy sytuacji branży. Nie zabraknie też i dowcipów o nas samych ;).


I ponieważ usługa taxi jest regionalna, miejscowa dlatego utworzymy katalogi, na początku wg województw, ale z czasem dla poszczególnych miast. Będzie ich ponad 100 dla wszystkich większych miast w Polsce. I każdy taksówkarz, obojętnie, czy jedzący w grupie czy indywidualnie ma u nas zagwarantowane miejsce...


Ponieważ nikt nam nie zafunduje katalogu zbieramy kasę na zrzutce w systemie zrzutka.pl. Jest nas taksówkarzy chyba ponad 100.000 w Polsce. Gdyby każdy z nas wrzucił 50 groszy to fundusz byłby wystarczający dla opłacenia firmy informatycznej. No ale w cuda nie wierzę ;)... Uważasz, ze InkaT ma sens? To wrzuć chociaż dyszkę... Każda dyszka przyśpieszy powstanie katalogu...


https://www.facebook.com/groups/inkat

 

https://www.facebook.com/InKaT.INTERAKTYWNY.KATALOG.TAXI


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 6

 
Dane ukryte
5 zł
MB
Joanna
20 zł
ZJ
krzysztof
5 zł
ZJ
adam
5 zł
 
Dane ukryte
10 zł
ZJ
1 zł

Komentarze 1

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

864 611 zrzutek

i zebrali

762 740 396 zł

A ty na co dziś zbierasz?