id: shjhm9

123taxi.pl InKaT - INTERAKTYWNY KATALOG TAXI DLA WSZYSTKICH TAKSÓWKARZY W POLSCE

123taxi.pl InKaT - INTERAKTYWNY KATALOG TAXI DLA WSZYSTKICH TAKSÓWKARZY W POLSCE

Opis zrzutki

Celem jest stworzenie ogólnie dostępnego, bez żadnych umów i zobowiązań, interaktywnego katalogu dla wszystkich kierowców taxi w Polsce. A nawet i poza krajem.

Taxi Przez Internet – to projekt polegający na zbudowaniu prezentacji dla wszystkich kierowców taxi w Polsce,. A może i poza granicami Polski? Internet ponoć nie zna granic :)

W odróżnieniu od już istniejących w Polsce propozycji ma różnić się tym, że będzie ogólnie dostępny dla wszystkich taksówkarzy. Jedyne warunki – posiadanie licencji taxi i rzetelne wykonywanie swoich usług. Żadnych umów, żadnych extra wymagań, żadnych zobowiązań... Dobrowolna rejestracja tylko za pomocą imienia, nr licencji, maila i nr telefonu.

Przewidywana jest opłata w wysokości 123 PLN kwartalnie za tzw sub-domenę na 123taxi.pl oraz 123 PLN kwartalnie za utworzenie i utrzymanie prezentacji z danymi taxi. Także 12.30 za dodatkowe ponad standard informacje (drugie i każde następne zdjęcie taxi, info o przejazdach z cenami stałymi np na lotniska). Wszystkie dane podstawowe bez dopłaty.

Będzie opcja oceny - zarówna taksówkarza i taksówki jak i pasażera. Będzie więc widać, który taksówkarz jest lubiany i doceniany. I pasażer także :)

Klient będzie się rejestrował tylko z imieniem oraz nr telefonu i/albo adresem mailowym.Klient będzie widział cennik, zdjęcie samochodu jak i podstawowe parametry taksówki(terminal płatniczy, kombi, klimatyzacja, czy przewóz zwierząt itp.). Klient ma wybierać taxi i taksówka podjeżdża pokazując swoją trasę wg GPS. Korzystanie z aplikacji dla klienta daje ten plus, że w systemie pozostaje informacja, kto go wiózł. Można więc w razie jakiegoś problemu dotrzeć do kierowcy. Kierowca nie będzie więc anonimowym usługodawcą....

Na przygotowanie katalogu i wstępna reklamę potrzeba minimum około 20.000.

Z góry dziękuje ślicznie za wszelkie wpłaty....

Jeżeli wpłacającym jest taksówkarz zainteresowany przyszłym uczestnictwem – to zrzutka może być potraktowana jako zaliczka na przyszłe opłaty z korzystania z systemu.... Proszę tylko podać imię i nr licencji z podaniem z jakiego miasta...

Pozdrawiam wszystkich serdecznie....

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 6

 
Dane ukryte
5 zł
J
Joanna
20 zł
K
krzysztof
5 zł
A
adam
5 zł
 
Dane ukryte
10 zł
ZJ
1 zł

Komentarze 1

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

691 737 zrzutek

i zebrali

456 327 354 zł

A ty na co dziś zbierasz?