id: shnbkg

Słuchowisko Teatralne /Performance Edukacyjny

Słuchowisko Teatralne /Performance Edukacyjny

2 118 zł 
z 20 000
10%
37 dni do końca
22 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki


Pomysł na realizację scenariusza przyszedł nam błyskawicznie. Poprzez nagranie słuchowiska, chcemy przekazać i zaalarmować, że problem samobójstw w śród młodzieży jest wysoki i nadal niestety bardzo obecny. Sztuka mówi o samotności jednostki pośród rówieśników, o odtrąceniu przez grupę społeczną oraz o pozornej szansie dostania się w łaskę rówieśników, co okazuje się czymś przewrotnym i pcha bohaterkę do drastycznych kroków. W całej sytuacji gdzieś obecna jest rodzina, ale czy oby na pewno zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji? Tyle można by powiedzieć o zarysie fabularnym słuchowiska. Pragnę dodać, że scenariusz jest w ciąż konsultowany i w formie prac. 

s081352fb2d91e23.jpegEwelina Agnieszka Kowalczyk- z wykształcenia Kulturoznawczymi, z zamiłowania miłośniczka teatru. Prowadzi wywiady z ludźmi kultury na swoim kanale YouTube Salon Kultury dawniej na blogu www.salonkultury.blogspot.com Rozmówczyniami i rozmówcami, którzy gościli i gościły na Salonie Kultury byli m.in. Krystyna Janda, Wawrzyniec Kostrzewski, Maciej Bochniak, Maria Sobocińska, i inni. Ewelina ma na swoim koncie równie sporadyczne publikacje w prasie środowiska z niepełnosprawnością wzroku miesięcznik Help 79 nr,Pochodnia 2012r i oraz Debiut literacki w czasopiśmie Światełko marzec 2009. Publikowała w portalach internetowych tj. nieistniejący już portal Agaty Młynarskiej OnaOnaOna.com, czy tebaby.pl Obecnie Ewelina czeka na publikacje wywiadu w miesięczniku teatralnym Dialog.

h10ef4e021671126.jpeg

Gracja Niedźwiedź – aktorka, teatralna, telewizyjna i dubbingowa. Grono sympatyków zyskała rolą w serialu Majka. Od tego czasu można podziwiać jej poczynania aktorskie zarówno w Teatrze, gdyż od wielu lat współpracuje z Teatrem Kamienica oraz Teatrem Nowym w Nowym Sączu. Nieustanie możemy spotkać ją na małym ekranie, jak i w dubbingu

https://filmpolski.pl/fp/index.php?osoba=1166993

s529c69fca9a0532.jpegOtar Saralidze – aktor ,realizator nagrań oraz inicjator naszego projektu. Otara poczynania mógł śledzić już cały świat za sprawą roli w filmie 365 dni. Otar nie stroni od wyzwań dubbingowych, muzycznych jak i tych teatralnych. W teatrze można go zobaczyć m.in. na scenie OCH TEATR. Niegdyś związany z Teatrem Dramatycznym w Warszawie oraz w Teatrze Stu w Krakowie. 

https://filmpolski.pl/fp/index.php?osoba=1168639

Na co zbieramy 

Zbieramy na realizacje słuchowiska pt. Odrzutek Klasowy.przekazane przez Państwa środki zostaną wykorzystane w procesie twórczym na wynagrodzenia dla artystów, czytanie performatywne i promocje projektu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 22

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

895 295 zrzutek

i zebrali

840 337 843 zł

A ty na co dziś zbierasz?