id: sj5vm3

Gramy dla Lidki!

Gramy dla Lidki!

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 066 376 zrzutek i zebrali 1 161 313 113 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności2

 • https://pomorska.pl/potrzebna-pomoc-dla-pani-lidki-bydgoszczanka-walczy-z-grozna-odmiana-boreliozy/ar/c1-14719756
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Na pewno każdy z was słyszał o boreliozie, która przekształciła się w cichą epidemię cierpienia i niepewności tysięcy ludzi na całym świecie. Jednak dni prostej diagnozy i szybkiego wyleczenia dawką antybiotyku niestety już dawno minęły. Borelioza to już nie tylko bakterie borelli, a często cała masa różnych patogenów i groźnych koinfekcji, które stopniowo wyniszczają cały organizm. Skąd to wiem? Sama walczę z tą podstępną chorobą od dłuższego czasu.


q50b417ddbf6ef41.jpeg


Jesienią 2018 roku moje samopoczucie nagle w zastraszającym tempie zaczęło się pogarszać. Długo nie mogłam zrozumieć, co się ze mną dzieje. Pojawiły się bardzo niepokojące objawy neurologiczne. Rozpoczęło się szukanie przyczyny i pobyty na oddziałach różnych szpitali. Lekarze podejrzewali stwardnienie rozsiane i pojawiały się wizje różnych innych poważnych chorób. Kiedy usłyszałam ostateczną diagnozę, odetchnęłam z ulgą – to tylko neuroborelioza. Wówczas nie przypuszczałam, że choroba okaże się tak okrutna, a walka z nią wyjątkowo trudna i kosztowna. Lekarze zalecili miesięczną kurację antybiotykiem dożylnym i na tym ich rola się skończyła. Choroba , o której tak wiele się mówi, a nie ma skutecznego programu leczenia jej. Jak już ktoś zachoruje, to zostaje sam ze swoim bólem, strachem i niepewnością.


Po powrocie do domu było tylko gorzej. Bywały dni, kiedy nie miałam siły podnieść się z łóżka, słaniałam się na własnych nogach. Silne bóle stawów, kręgosłupa, mrowienia i drętwienia nóg, problemy z sercem i pogarszający się wzrok nie pozwalały mi wykonywać codziennych czynności.


Neuroborelioza jest skomplikowaną i trudną w leczeniu chorobą, a chorzy są zdani wyłącznie na siebie. Konsekwentnie dzień po dniu atakuje kolejne organy i układy, powodując zmiany w mózgu i całym organizmie, które często są nieodwracalne. Choroba wykluczyła mnie z życia zawodowego, jak i towarzyskiego. Z każdym dniem odbiera mi skutecznie radość z życia, a dzieciom ich ukochaną mamę.


o84ee6ad360e6eb4.png


Przez ponad rok wypróbowałam już chyba wszystkie metody walki z tą chorobą, odwiedziłam wielu specjalistów w całym kraju. Choć choroby nie widać na pierwszy rzut oka, niestety doprowadziła do wielu zmian w organiźmie. Dotychczasowe działania to jedynie próby łagodzenia skutków choroby. Jedynym sposobem na zwalczenie wroga i odbudowanie organizmu jest przeszczep komórek macierzystych w klinice Infusio we Frankfurcie. Szanse na to są bardzo duże. Infusio zmienia spojrzenie na boreliozę – opracowano tam program uwzględniający wiele aspektów leczenia choroby, stosując metody nieznane gdziekolwiek indziej. Klinika może pochwalić się wieloma przypadkami wyleczenia zaawansowanej postaci boreliozy i niemal całkowitego powrotu do zdrowia.


Niestety leczenie jest koszmarnie drogie, dlatego jestem tu i proszę o pomoc.

Marzę tylko o powrocie do zdrowia i normalnego życia.


Lidka


vee8cb3dacfc1c99.png


UWAGA!!!

Dnia 19 stycznia 2020 roku (o godz. 15) w hali sportowej Artego Arena w Bydgosczy odbędzie się wyjątkowy mecz charytatywny. Cały dochód ze sprzedazy biletów oraz licytacji przedmiotów w trakcie meczu, zostanie przekazany na leczenie Lidki.

Nie może Was zabraknąć.


Więcej szczegółów:

https://m.facebook.com/events/523526428261485?sfnsn=mo

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3032823480070082&id=198775750141550&sfnsn=mo

Sprzedaż biletów:

http://astoriabydgoszcz.ticketik.pl/?fbclid=IwAR09Hoa07PaoGZoKJmM4rMEAgl1ZCqbjFXshz9BT07Y2iNbkBElZ_JtpQzE#!/Organizator


n435ef73581c3f8d.pngTa zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 97

BD
Bartłomiej Dzedzej
BD
Bartłomiej Dzedzej
4 999 zł
 
Dane ukryte
4 000 zł
AM
Abramczyk Marek
3 600 zł
WR
Wojciech Rybka
1 500 zł
MM
Martyna Meresińska
1 100 zł
RR
900 zł
KZ
kamila zakrzewska
550 zł
RC
Robert Chmara
500 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
500 zł
Zobacz więcej

Komentarze 8

 
2500 znaków