id: sj8xhk

Utrzymanie koni Fundacji Ruszyć z Kopyt

Utrzymanie koni Fundacji Ruszyć z Kopyt

Nasi użytkownicy założyli 1 014 318 zrzutek i zebrali 1 060 710 944 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

W obecnej sytuacji kiedy, każdej osobie jest potrzebna pomoc, bardzo ciężko jest o tę pomoc prosić. Z założenia Fundacja powstała po to, by pomagać i uzyskiwać dotacje na bezpłatne zajęcia z hipoterapii, dla jak najszerszego grona dzieci z niepełnosprawnością. Podczas ponad 2,5 roku działalności, Nasi czterokopytni terapeuci, Nik i Charlie, rehabilitowali na swych grzbietach ponad 150 dzieci. Zgodnie z nazwą Fundacji, bardzo energicznie ruszyliśmy z kopyta, i udawało nam się cały czas pozyskiwać dotację na zajęcia. Obecna sytuacja, niestety trochę nam te przysłowiowe kopyta podcięła i musimy szukać pomysłów jak utrzymać konie.

Po wielu namowach, osób z nami zaprzyjaźnionych, uznaliśmy, że zamiast prosić o wsparcie bezpośrednio, damy coś od siebie :)

Tym czymś są, własnoręcznie szyte na maszynie z lat 70, w 100% bawełniane, dwuwarstwowe, z wszytą kieszonką na filtr, maseczki.

Powoli rozkręcamy się z tkaninowym szaleństwem, aby w tłumie biało czarnych maseczek dać trochę koloru :)

Wpłacając darowiznę, na rzecz utrzymania Naszych kopytnych, dostaną Państwo przesyłkę z maseczkami. Bardzo prosimy o podanie adresu dostawy na adres mailowy Fundacji:

[email protected]


Podana kwota jest kwotą miesięcznego utrzymania Naszych końskich terapeutów, włączając koszty leków jakie na stałe przyjmuje Nik.Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 24

JA
Jacek
500 zł
SM
Szymon, Mati i Miś
500 zł
KR
Julia Rosłaniec
500 zł
 
Dane ukryte
234 zł
WI
Werka i Ala
200 zł
IP
Iwona Piesiak
150 zł
AI
Alicja i Natalia
150 zł
Dominik Świątek
MC
Wikuśka i Werka
100 zł
MP
Magdalena Pokropek
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków