id: sjah2g

Pomóż nam zaprosić Mikołaja do Domów dla Dzieci w Słupsku i Ustce

Pomóż nam zaprosić Mikołaja do Domów dla Dzieci w Słupsku i Ustce

Opis zrzutki

Hoł hoł hoł!


Kochani, mam do Was ogromną prośbę. Z racji zbliżającego się okresu świąteczno - choinkowego zaprośmy wspólnie Mikołaja z prezentami do dzieci i młodzieży w Domach dla Dzieci w Słupsku i Ustce (łącznie 5 takich Domów).

a6bf514b81f2558f.jpeg

Przyszło nam żyć w czasach pandemii, co odczuwają również najmłodsi. W tym roku nie będą miały miejsca ani imprezy mikołajkowe ani warsztaty świąteczne. Dominujące słowo to "zdalnie". W tym roku ciężej może być również z pozyskaniem prezentów dla podopiecznych pieczy zastępczej. Warto mieć również na uwadze to, iż dzieci przebywające w placówkach opiekuńczo - wychowawczych nie zawsze mogą liczyć na ciepłe słowo czy wsparcie od rodziny. Odrzucenie boli każdego człowieka, szczególnie dziecko.


Proszę być spokojnym, nie urwałem się z choinki ;)

Od wielu lat wspieram dzieci i młodzież ze Słupska i powiatu słupskiego, szczególnie osoby wychowujące się w pieczy zastępczej. Wraz z przyjaciółmi i ludźmi o dużych sercach organizujemy liczne zbiórki dla Domów dla Dzieci, a także cyklicznie organizujemy Mikołajki dla dzieci i młodzieży. Od 7 lat realizuję również działania edukacyjno - profilaktyczne Hip-Hop Druga Szansa - organizujemy także warsztaty dla ww. Domów. Co mogę powiedzieć o tych dzieciach? Bez wątpienia osoby z pasjami i potencjałem. Działania opieram na idei Janusza Korczaka, który apelował o respektowanie praw dziecka. "Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat".

v81c253250e69666.jpeg

Moi drodzy, razem możemy więcej! W wielu sytuacjach monochrom można zamienić na kolor. Wywołajmy wspólnym działaniem uśmiech na twarzy kilkudziesięciu dzieci. Dzięki nam, każdy z wychowanków pod choinką znajdzie prezent. Może to dla kogoś tylko symbolika. Ale dla dziecka to bezcenna chwila, a także ogromna radość.

wc383332cc649bb9.jpeg

Działamy?


W imieniu dzieci z ww. Domów dziękuję za każdą pomoc ;)


Dużo zdrowia i wytrwałości w tym trudnym okresie!
Wpłacający 288

KG
Karolina Grabiec
800 zł
 
Dane ukryte
500 zł
ES
Edyta Stolarek
350 zł
RA
Roman Antropik
345 zł
ŁW
Łukasz Wirkus
320 zł
MK
Monika Kmita
300 zł
ML
Magda Labadz
300 zł
R
RoboMatLudki
300 zł
K
Krzysztof Pałka
250 zł
AZ
Agnieszka Zieborak
240 zł
Zobacz więcej

Komentarze 8

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

645 042 zrzutki

i zebrali

400 748 871 zł

A ty na co dziś zbierasz?