id: sjzmbv

Zostań KOSMICZNYM POMAGACZEM! Wesprzyj zakup kombinezonów rehabilitacyjnych!

Zostań KOSMICZNYM POMAGACZEM! Wesprzyj zakup kombinezonów rehabilitacyjnych!

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
15 540 zł
z 15 000
103%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.
Ta zrzutka ma 6 nagród/ofert!
Zobacz i wybierz jedną z nich

Nasi użytkownicy założyli 982 135 zrzutek i zebrali 1 004 740 248 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności6

 • Zobaczcie jak dzielny Oluś rozpakowuje nasz nowy (drugi !!) kombinezon !!


  Oczywiście został od razu wypróbowany na zajęciach :)


  To wszystko dzieje się dzięki Wam i Waszemu wsparciu!


  Zobaczcie, jak każda wpłata "zamienia się" w realne dobro, które pomaga nam walczyć o jak najlepszą sprawność naszych dzieciaków !!qfGd2gPlz2ersHfL.jpg  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Jakie masz noworoczne plany? Dieta? Siłownia? Kurs językowy? 

A może tym razem chciałbyś zrobić coś innego? Oryginalnego?

Może w nowym roku chciałbyś dołączyć do naszej drużyny i  zostać KOSMICZNYM POMAGACZEM?

 

Wiesz, że aby nim zostać wystarczy jedynie zrobić 3 kroki, które dla naszych dzielnych zuchów – to AŻ 3 kroki!

 

Zobacz na czym polega KOSMICZNA TERAPIA

Wyobraź sobie, że nie możesz chodzić, z trudem robisz zaledwie kilka kroków. Wyobraź sobie, że nie możesz sam usiąść. Każdy dzień spędzasz na ćwiczeniach, żeby osiągnąć to, co innym przychodzi bez trudu. Szukasz różnych sposobów, metod, musisz jeździć na drogie turnusy rehabilitacyjne daleko od domu, który zapewnia ci bezpieczną przystań.

I nagle pojawia się coś, co może ci pomóc, tu w sąsiedztwie, nie gdzieś w odległym mieście. To właśnie orteza dynamiczna DUNAG, nasz KOSMICZNY SPRZĘT. To rodzaj specjalistycznego kombinezonu, z pozoru nieskomplikowany, składający się ze spodenek, kamizelki i linek, które odpowiednio upięte poprawiają postawę, czucie głębokie i kontrolę ciała. Dzięki kombinezonowi DUNAG możesz postawić samodzielne kroki, zobaczyć świat z innej perspektywy niż łóżko czy materac do ćwiczeń, a nawet podskoczyć, nawet jeżeli na co dzień uniemożliwia to choroba. 

 

Poznaj nasze KOSMICZNE DZIECIAKI 

Na pewno widujesz w swojej okolicy dzieci z niepełnosprawnościami? W sklepie, na spacerze, a może to tylko buzie uśmiechające się z ulotek z apelem o podarowanie 1% podatku? Czasami jest to maluszek, a często nastolatek, który mimo wieku wciąż potrzebuje pomocy innych: mamy, taty, fizjoterapeuty…

Te dzieci są tutaj, w Krasnem, w Rzeszowie i okolicach. To Antoś, Łucja, Michał, Kacper i wiele wiele innych … Chorują na mózgowe porażenie, dystrofie mięśniowe, wady genetyczne, są wcześniakami, które miały mniej szczęścia na starcie. Każdego dnia jeżdżą z terapii na terapię i walczą o każdy krok, samodzielny ruch i umiejętności, które pozwolą im w przyszłości być jak najmniej zależnymi od innych. Jeżeli chcesz, aby te dzieciaki mogły korzystać również z KOSMICZNEJ TERAPII, wystarczy że poświecisz nam tylko chwilę. Co możesz zrobić?

 

Zostań KOSMICZNYM POMAGACZEM

Wystarczy, że dokonasz wpłaty na naszą zrzutkę, a każdą złotówkę przeznaczymy na zakup kombinezonów DUNAG. Dzięki nim będziemy mogli prowadzić kolejne zajęcia rehabilitacyjne dla dzieci z niepełnosprawnościami z naszych okolic. I co najważniejsze, będziemy pracować tu, na miejscu, blisko domu, bez konieczności wyjazdów do odległych ośrodków. Każda kwota, nawet najdrobniejsza, pomoże nam osiągnąć wymarzony cel. 

Ten cel to zakup 5 kompletów kombinezonów Dunag (5 rozmiarów), dzięki którym z terapii będą korzystać zarówno maluszki, jak i dzieci starsze oraz młodzież. 

Koszt jednego kompletu, na który składa się kamizelka, spodenki, nakolanniki oraz zestaw linek i naciągów to 3000 zł. Taki komplet może być wykorzystywany przez wielu naszych podopiecznych przez długi czas.


Co jeszcze możesz zrobić? Zaproś rodzinę i przyjaciół do udziału w zbiórce, udostępnij ją na swoim profilu na Facebooku, Instagramie i gdzie tylko chcesz. Każda Twoja aktywność i wsparcie są na wagę złota!


Dziękujemy za okazane serce!


Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Nagrody/oferty 6 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Nieaktywne
Cegiełki i podziękowania
Liścik z podziękowaniem dla KOSMICZNEGO POMAGACZA
Liścik do KOSMICZNEGO POMAGACZA to e-mailowe podziękowanie - znak, że kibicujesz naszym dzieciakom i dajesz im szansę na lepsze jutro!
20 zł

Kupione 33

Zakończona
Cegiełki i podziękowania
Personalizowany dyplom KOSMICZNEGO POMAGACZA
Zdobądź dyplom KOSMICZNEGO POMAGACZA w formie e-kartki ze zdjęciem naszego podopiecznego wraz z personalizowanymi podziękowaniami.
50 zł

Kupione 28

Zakończona
Sztuka i rękodzieło • Hand made
Bransoletki szczęścia Kosmicznego Pomagacza - zestaw 3 sztuk
Bransoletki szczęścia Kosmicznego Pomagacza! Delikatne, ręcznie wykonane bransoletki w uniwersalnym rozmiarze, regulowane ściągaczem makramowym. W skł...
70 zł

Kupione 2 z 50

Zakończona
Sztuka i rękodzieło • Inne
Medal KOSMICZNEGO POMAGACZA
Zdobądź personalizowany medal Kosmicznego Pomagacza! Będzie to świetna pamiątka z udziału w naszej akcji, która będzie Ci przypominać, że każda pomoc ...
100 zł

Kupione 15

Zakończona
Wyjątkowe spotkania
Spotkanie przy KOSMICZNEJ KAWIE
Zostań KOSMICZNYM POMAGACZEM, a my chętnie zaprosimy Cię na nasze zajęcia, abyś poznał osobiście małych Bohaterów, ich rodziców oraz członków Fundacji...
300 zł

Kupione 3

Zakończona
Cegiełki i podziękowania
KOSMICZNA POCZTÓWKA
Zostań naszym KOSMICZNYM POMAGACZEM, a my przygotujemy dla Ciebie e-kartkę z nagraniem podziękowania od naszego małego Bohatera. Zobacz komu pomagasz ...
500 zł
Zakończona

Skarbonki

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 147

EW
Edyta
MM
Magdalena Magryś
50 zł
MB
Bielcka Beata
40 zł
 
Dane ukryte
200 zł
GG
Georgina Giedlarowiec
30 zł
 
Dane ukryte
20 zł
AD
Anna Szlachetka
100 zł
KR
Królik
300 zł
 
Dane ukryte
550 zł
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków