id: sk8baa
turnus rehabilitacyjny, dojazdy na uczelnie
turnus rehabilitacyjny, dojazdy na uczelnie
Opis zrzutki
Witam. Nazywam się Tomasz Wieloch. Od urodzenia choruję na dziecięce porażenie mózgowe. Od 25 lat mieszkam w Domu Pomocy Społecznej Imienia Świętego Brata Alberta W Krakowie. Mam swoje marzenia i plany. Jednym z takich pragnień jest marzenie o powrocie na studia magisterskie. Zebraną kwotę będę mógł przeznaczyć na turnus rehabilitacyjny, a także na dojazdy do uczelni i ewentualne kupno nowego laptopa, który pomoże mi w napisaniu pracy magisterskiej. Turnus rehabilitacyjny jest w stanie pomóc mi w osiągnięciu samodzielności, jak również uśmierzyć ból kręgosłupa i biodra, które z dnia na dzień nasilają się coraz bardziej.

Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez
formularz.
Dziękuję Wszystkim Dobrym Ludziom za dobroć serc niech wszechmocny bóg wam wynagrodzi wasze
Powodzenia z magisterką! :) trzymam mocno kciuki i podziwiam Twój zapał, wytrwałość i optymizm.
Trzymam kciuki!!
Ukochani Moi Przyjaciele, Dzięki Waszej, Dobroci Serc mam Nadzieje, na Lepsze Zycie
🤍