3 680 zł 
z 6 000
61%
zakończona 21.11.2020r
33 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Wiecie, zbieramy na klimatyzację :)

Halo halo, ale jak to na klimatyzację? Czy nie chcecie za wiele drogie Stowarzyszenie? Jasne, robicie Zupę na Placu, pomagacie, potrzebujcie kuchni i siedziby, no ale bez przesady….

A my, Stowarzyszenie ZUPEŁNE DOBRO, jednak zaryzykujemy! Chcemy Wam powiedzieć, dlaczego klimatyzacja – chcemy, by było ciepło! Chwila… Znów komplikujecie! No nie:) Zobacz proszę:

h43e7d714b4721fc.jpegW lipcu odebraliśmy klucze do naszej nowej siedziby przy ul. Sondeja 8 w Rzeszowie. Wynajmując to miejsce, mieliśmy świadomość remontu, który nas czeka. Ten etap właśnie się dzieje - szpachlujemy, malujemy, wymieniamy instalacje. W ten sposób tworzymy miejsce przygotowania Zupy, którą raz w tygodniu wydajemy bezdomnym i ubogim na Placu Ofiar Getta w Rzeszowie. To również miejsce Magazynu Ciepła i przestrzeń do naszych spotkań. Nasze 80 metrów kwadratowych!

re2703de7ac6d755.jpeg

Chcemy, by budynek który wynajmujemy i remontujemy, posłużył nam dłuższy czas. Dlatego też zdecydowaliśmy się na przygotowanie profesjonalnej kuchni, której projekt był konsultowany ze specjalistą pracującym dla branży gastronomicznej. To właśnie tam chcemy zamontować klimatyzacje. I wcale nie w pierwszej kolejności do tego, by chłodzić. My chcemy nią ogrzewać!

Budynek przy ul. Sondeja 8 nie posiada instalacji gazowej, w związku z tym przygotowujemy ogrzewanie elektryczne. Klasyczne grzejniki elektryczne zamontujemy w Magazynie Ciepła i w biurze – to połowa powierzchni. W drugiej części, w kuchni, chcemy ogrzewać klimatyzacją, co jest podyktowane rachunkiem ekonomicznym. Montaż klimatyzacji jest stosunkowo drogi, jednak jej użytkowanie w sensie sprawności grzewczej jest o wiele tańsze od klasycznego ogrzewania elektrycznego. To główny powód decyzji o montażu klimatyzacji. To dlatego nie mamy oporów, aby prosić Was o pomoc w tych działaniach 😊.


No dobra, ale dlaczego 6000 zł? To szacunkowa kwota, która odpowiada następującym kosztom:

  • zakup dwóch jednostek wewnętrznych i zewnętrznych
  • zakup osprzętu
  • montaż

Do zobaczenia w naszej nowej kuchni:)

Trzymajcie się zdrowo!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 33

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

894 657 zrzutek

i zebrali

839 101 977 zł

A ty na co dziś zbierasz?