id: skjz67

Operacja Bena- życie bez bólu

Operacja Bena- życie bez bólu

Nasi użytkownicy założyli 1 035 536 zrzutek i zebrali 1 103 072 488 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności6

 • Kolejna, codzienna, wizyta kontrolna w klinice. Benio jest dzielny i grzeczny, lekarze są nim zachwyceni. Łapka wygląda dobrze, każdego dnia jeździmy na kontrolę, zmianę opatrunku i podanie leków. W piątek zostanie wykonane kontrolne RTG. Cały czas trzymajcie kciuki aby nic złego się nie podziało.

  yZ1xpQ7oTcB4kHOI.png

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Stowarzyszenie Boksery Niczyje zostało zawiązane przez miłośników i sympatyków psów rasy bokser oraz w typie. Działamy od maja 2013 roku. Nie uciekamy przed pomocą psom ras brachycefalicznych. Do 2023 roku pomogliśmy ok 500 psom. Leczymy, uczymy i znajdujemy domy. Procedury adopcyjne jakie stosujemy mają za zadanie zabezpieczenie potrzeby psa i wybranie najodpowiedniejszego opiekuna. Utrzymujemy stały kontakt z domami, ponieważ nasi podopieczni są dla nas bardzo ważni. Rodziny adopcyjne, nasi przyjaciele i członkowie Stowarzyszenia tworzymy Rodzinę. Podstawą naszej działalności są darowizny. Pracujemy nieodpłatnie, mamy minimalne koszty biurowe. Jesteśmy organizacją OPP .

Naszym podopiecznym został Ben, szczeniak buldoga angielskiego. Jesteśmy już po pierwszych konsultacjach. Ben ma zerwany łokieć, bioderka mają niewykształcone panewki, zwłóknienia na płucach świadczą o przebytym zapaleniu oskrzeli. Dobre wieści to takie, że serduszko działa prawidłowo i to daje nam szansę na wykonywanie zabiegów pod znieczuleniem. Benio przeszedł diagnostykę komputerową i wiemy, że problem z łokciem jest wynikiem dawnego uszkodzenia mechanicznego. Nie wiemy co go spowodowało, ale Benio urodził się zdrowy. Wyniki krwi są w normie, serduszko pracuje prawidłowo. Dzięki temu buldoziu został zakwalifikowany do zabiegu chirurgicznego. W najbliższy piątek o godzinie 9.00 ortopeda rozpocznie proces uwalniania chłopaka od bólu, który nieustannie mu towarzyszy. Bądźcie z nami w tym trudnym czasie.

Mamy już pierwsze faktury za diagnostykę- 1207 zł. Koszt operacji to ok 4000 zł. Potrzebne będą dodatkowe pieniądze na rehabilitację Bena. Całość kosztów przerasta możliwości naszego małego Stowarzyszenia. Prosimy o wsparcie.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 103

JU
Caps
50 zł
AF
Agnieszka fałek
50 zł
KG
Kamil Gitner
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
LF
Luiza
ukryta
GR
Grażyna
ukryta
 
Dane ukryte
50 zł
BD
Nikifor
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze 35

 
2500 znaków