id: sm6jnn

WSPÓLNA SPRAWA - protest myśliwych

WSPÓLNA SPRAWA - protest myśliwych

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.
Ta zrzutka nie ma jeszcze skarbonek
Dodaj skarbonkę do zrzutki

Nasi użytkownicy założyli 1 155 194 zrzutki i zebrali 1 199 693 886 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

 

Potrzebujemy środków na:


  • wypożyczenie systemu nagłośnienia
  • wypożyczenie sceny


Poniżej informacje o inicjatywie.


Komunikat Społecznego Komitetu Protestacyjnego Myśliwych:


Ruch #wspólnasprawa nie jest alternatywą ani konkurencją dla PZŁ. Jest jego uzupełnieniem dla publicznego wyrażenia oczekiwań myśliwych, aktywnego naciskania na stworzenie mechanizmu gwarantującego pełną samorządność zrzeszenia i platformą współpracy z grupami społecznymi pracującymi w obszarze szeroko pojętego środowiska przyrodniczego.


Wspólnie wyartykułowany sprzeciw ma sens i u Ministra pojawiać zaczęły się wątpliwości. Zdecydowanie chcemy brać aktywny udział w kształtowaniu przepisów dot. użytkowania przyrody i zarządzania jego zasobami. W skład takiego zespołu obok strony społecznej w postaci przedstawicieli protestu, przedstawicieli PZŁ, rolników, leśników i przedstawicieli przemysłu drzewnego winni wchodzić merytorycznie przygotowani pracownicy ministerstwa. Obecność ideologicznie motywowanych przedstawicieli osób o zerowym zaangażowaniu w prace w środowisku, lobbystów i krzykaczy międzynarodowych fundacji-korporacji uznajemy za głęboko bezzasadne. Minister Dorożała na dzień dzisiejszy dał wielokrotnie pokaz znikomego rozeznanie w obszarze którym ma zarządzać, braku merytorycznych podstaw do prowadzenia prac i karygodnego ulegania lobbingowi podmiotów antypolskich i antygospodarczych.


6. marca o godzinie 11.00 spotykamy się pod sejmem w Warszawie, aby razem z rolnikami, leśnikami, pracownikami ZUL i branży drzewnej wyrazić nasz sprzeciw i domagać się zdecydowanych zmian zanim zniszczenia w wyniku niefrasobliwie prowadzonej polityki MKIŚ przekroczą poziom nieodwracalny.

 

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Skarbonki

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 390

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków