id: sm8crr

Remont lokalu na siedzibę Fundacji i sale edukacyjną

Remont lokalu na siedzibę Fundacji i sale edukacyjną

Nasi użytkownicy założyli 1 036 182 zrzutki i zebrali 1 104 657 202 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Wspólnymi siłami rozebraliśmy stare ścianki w przedpokoju i pomalowaliśmy salonik. Mamy mebelki otrzymane w darze od darczyńców. Posprzątaliśmy zagracone pomieszczenia w piwnicy. Mamy cały lokal przygotowany do remontu. Mamy duża nadzieję, że od wiosny 2024r zaczniemy pierwsze prace remontowe. Co nam się uda, to będziemy starali się zrobić własnymi siłami. Najważniejsze to wymiana 2 okien i odmurowanie trzeciego okna. A więc wstawienie trzech okien. Nie musza być nowe, mogą być z demontażu, z wymiany, ważne żeby były sprawne i szczelne. Będziemy zwracać się do firm okiennych w Olsztynie o pomoc. Zwrócimy się do Fundacji sieci marketów budowlanych o darowizny rzeczowe w postaci materiałów budowlanych.

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Fundacja Bioaktywni jest organizacją non profit prowadzoną w celu realizacji ważnych społecznie celów upowszechniania zdrowego ruchu, edukacji i rozwoju prozdrowotnego stylu życia oraz odbudowy zdrowia na bazie ukierunkowanych form aktywności ruchowej. Celem Fundacji jest działalność w zakresie upowszechniania, nauczania i realizowania zdrowotnych form aktywności ruchowej wśród młodzieży, osób dojrzałych i seniorów, oraz wspierania nauki i rozwoju osób aktywnych. W ramach działań statutowych prowadzimy Akademię Aktywności Prozdrowotnej. Nasze zajęcia ruchowe są dostępne dla wszystkich niezależnie od wieku i stanu zdrowia. Na zajęciach budujemy sprawność ruchową i zdrowotną stawów i kręgosłupa, rozwijamy siłę biologiczną , poprawiamy wydolność oddechową, krążeniową i mięśniową, kształtujemy sylwetkę robiąc wszechstronny, różnorodny ruch, poprawiamy elastyczność ciała, koordynację wewnętrzną i wewnętrzny spokój. Prowadzimy zajęcia ruchowe w salach i miejscach, za które Gmina Olsztyn co miesiąc każe sobie płacić tak jak komercyjnemu przedsiębiorcy. Otrzymaliśmy od Gminy lokal w Olsztynie przy ul. Dąbrowszczaków 6B na potrzeby siedziby naszej Fundacji , za który także musimy płacić czynsz najmu. Utrzymujemy się z dobrowolnych składek wszystkich członków Akademii i nie mamy możliwości uzbierania środków na remont lokalu. Jak widać ze zdjęć, lokal jest w stanie do remontu. Troszkę zrobiliśmy własnymi siłami. Mamy ładne pomieszczenia w piwnicy, które bardzo są nam potrzebne do przechowywania sprzętu do ćwiczeń, niestety wymagają remontu, tynki ścian są stare zmurszałe, posadzka cementowa z ubytkami, konieczny jest remont instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej. A pragniemy przygotować to pomieszczenie na magazyn sprzętu, zrobić remont WC, zrobić kącik kuchenny, żeby można było przygotować herbatę. Na parterze mamy ładne pomieszczenie niewielkiego saloniku, w którym pragniemy urządzić salkę edukacyjną z biblioteką książek i artykułów prozdrowotnych. Moglibyśmy prowadzić tak kameralne cykliczne spotkania edukacji prozdrowotnej dla wszystkich mieszkańców Olsztyna, urządzić biuro naszej Fundacji. Jest piękny duży przedpokój. Niestety ale pomieszczenia w tym stanie obecnym wymagają remontu. Szczególnie okna są do wymiany. Dwa bardzo stare okna, gdyż trzecie jest zamurowane, a także chcielibyśmy je przywrócić, żeby w lokalu było jasno i przyjemnie. Odnowienia wymaga także elewacja lokalu. Nie mamy w nim także żadnego ogrzewania. Ale jest komin i jest możliwość zainstalowania pieca kominkowego. Ten lokal ma dla nas dużą wartość, dlatego serdecznie prosimy o wsparcie i pomoc na potrzeby jego remontu i za każdy dar będziemy bardzo wdzięczni.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Nagrody/oferty 2

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj.

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj. Czytaj więcej

Aktywne organizatora:
Sport, hobby, turystyka • Sport • Siłownia i fitness
Video sesja ćwiczeń na wzmocnienie pasa taliowego
Pełna sesja ćwiczeń na wzmocnienie mięśni pasa taliowego, kształtowanie sylwetki pasa taliowego, usprawnienie ruchomości stawów biodrowych i kręgosłup...
20 zł
Sport, hobby, turystyka • Sport • Inne
Udział w 2 dowolnie wybranych zajęciach naszej Akademii
Udział w 2 dowolnie wybranych zajęciach Akademii z ruchu dla zdrowia a więc w grupie Yogi w zajęciach Yogi wg metody B.K.S. Iyengara lub Yogi Vinyasa ...
20 zł

Posty dla nagród/ofert 2

Posty do nagród/ofert z progu 20.00 zł 2

Nagroda za wsparcie i pomoc finansową dla Fundacji Bioaktywni

Aby uzyskać dostęp do posta kup wybraną nagrodę/ofertę lub jeśli już ją masz.

Nagrody za finansowe wsparcie naszej Fundacji Bioaktywni

Aby uzyskać dostęp do posta kup wybraną nagrodę/ofertę lub jeśli już ją masz.

Wpłaty 6

JK
Jadwiga Karewicz
50 zł
AO
Anna Ostrowska
100 zł
ES
Ewa Seferynowicz
20 zł
 
Dane ukryte
30 zł
 
Dane ukryte
ukryta
FB
Fundacja Bioaktywni
50 zł

Komentarze 1

 
2500 znaków
 • Fundacja Bioaktywni

  Z wielka przyjemnością zrzucamy się dla Fundacji Bioaktywni. To nasza własna pierwsza wpłata na szlachetny i dobry cel. Tym zachęcamy wszystkich do wpłat. Będziemy bardzo wdzięczni.

  50 zł