id: smcmr3

Kampania Społeczna- Alimenty

Kampania Społeczna- Alimenty

176 zł 
z 30 000 zł
0%
zakończona 01.06.2019r
10 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Stowarzyszenie Poprawy Spraw Alimentacyjnych "Dla Naszych Dzieci" zostało powołane do życia w celu, wprowadzenia zmian w ustawodawstwie polskim oraz zmian postaw społecznych, które wpłyną na poprawę sytuacji dzieci wychowywanych przez jednego rodzica.

Jesteśmy grupą rodziców samodzielnie wychowujących swoje dzieci. Wszystkie i wszyscy doznałyśmy/ liśmy niesprawiedliwości systemu oraz braku odpowiedzialności ze strony jednego z rodziców.

W ciągu czterech lat naszej pracy udało się doprowadzić do zaostrzenia przepisów karnych dotyczących niealimentacji. Jednocześnie okazało się, że niezbędne jest przeprowadzenie ogólnopolskiej kampanii społecznej. Kampanii uświadamiającej, że alimenty to pieniądze dzieci, za które odpowiedzialność ponosi obydwoje rodziców.

Chcemy przeprowadzić ogólnopolską kampanię społeczną, która zmieni los miliona dzieci w Polsce i ich rodziców.

Chcemy dotrzeć do wszystkich tych, którzy nie wiedzą dlaczego dzieci potrzebują wsparcia, również finansowego, od swojej mamy i swojego taty.

Chcemy abyście i Wy stali się częścią tego przedsięwzięcia.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 10

BO
Beata O.
50 zł
 
Dane ukryte
25 zł
MZ
Maria
25 zł
MZ
Marlena Zimnicka
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
PM
Patrycja
10 zł
Dagmara
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze 1

 
2500 znaków

Nagrody

Wpłać 200 zł i więcej
Zestaw z unikatowym kubkiem

Dla wyjątkowych darczyńców, którzy okażą wsparcie naszej kampanii wpłatą powyżej 200,00 zł, przygotowałyśmy specjalny upominek. Zestaw z unikatowym kubkiem, logowanym przez Stowarzyszenie Poprawy Spraw Alimentacyjnych DLA NASZYCH DZIECI, w którym poranna kawa lub herbata będzie smakowała wyśmienicie.

rozwiń
Wpłać 300 zł i więcej
Zestaw z wyjątkowa, porcelanową logowana filiżanką

Dla wszystkich niezwykłych osób, które zechcą wesprzeć naszą kampanię kwotą powyżej 300,00zł, w podziękowaniu za wpłatę, mamy w prezencie zestaw z wyjątkową filiżanką, która została stworzona, aby wyrażać wdzięczność za poparcie naszych idei.

rozwiń

Nasi użytkownicy założyli

864 547 zrzutek

i zebrali

762 482 497 zł

A ty na co dziś zbierasz?