id: smcmr3

Kampania Społeczna- Alimenty

Kampania Społeczna- Alimenty

176 zł 
z 30 000
0%
zakończona
01.06.2019r
10
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.
Ta zrzutka ma 2 nagrody / oferty!
Zobacz i wybierz jedną z nich

Nasi użytkownicy założyli 913 813 zrzutek i zebrali 877 446 356 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Stowarzyszenie Poprawy Spraw Alimentacyjnych "Dla Naszych Dzieci" zostało powołane do życia w celu, wprowadzenia zmian w ustawodawstwie polskim oraz zmian postaw społecznych, które wpłyną na poprawę sytuacji dzieci wychowywanych przez jednego rodzica.

Jesteśmy grupą rodziców samodzielnie wychowujących swoje dzieci. Wszystkie i wszyscy doznałyśmy/ liśmy niesprawiedliwości systemu oraz braku odpowiedzialności ze strony jednego z rodziców.

W ciągu czterech lat naszej pracy udało się doprowadzić do zaostrzenia przepisów karnych dotyczących niealimentacji. Jednocześnie okazało się, że niezbędne jest przeprowadzenie ogólnopolskiej kampanii społecznej. Kampanii uświadamiającej, że alimenty to pieniądze dzieci, za które odpowiedzialność ponosi obydwoje rodziców.

Chcemy przeprowadzić ogólnopolską kampanię społeczną, która zmieni los miliona dzieci w Polsce i ich rodziców.

Chcemy dotrzeć do wszystkich tych, którzy nie wiedzą dlaczego dzieci potrzebują wsparcia, również finansowego, od swojej mamy i swojego taty.

Chcemy abyście i Wy stali się częścią tego przedsięwzięcia.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 2 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Aktywne organizatora:
Zestaw z unikatowym kubkiem

Dla wyjątkowych darczyńców, którzy okażą wsparcie naszej kampanii wpłatą powyżej 200,00 zł, przygotowałyśmy specjalny upominek. Zestaw z unikatowym kubkiem, log...

od 200 zł
Zakończona
Zestaw z wyjątkowa, porcelanową logowana filiżanką

Dla wszystkich niezwykłych osób, które zechcą wesprzeć naszą kampanię kwotą powyżej 300,00zł, w podziękowaniu za wpłatę, mamy w prezencie zestaw z wyjątkową fil...

od 300 zł
Zakończona

Wpłaty 10

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków