id: smcmr3

Kampania Społeczna- Alimenty

Kampania Społeczna- Alimenty

176 zł 
z 30 000
0%
zakończona
01.06.2019r
10
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.
Ta zrzutka ma 2 nagrody / oferty!
Zobacz i wybierz jedną z nich

Nasi użytkownicy założyli 955 988 zrzutek i zebrali 961 667 279 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Stowarzyszenie Poprawy Spraw Alimentacyjnych "Dla Naszych Dzieci" zostało powołane do życia w celu, wprowadzenia zmian w ustawodawstwie polskim oraz zmian postaw społecznych, które wpłyną na poprawę sytuacji dzieci wychowywanych przez jednego rodzica.

Jesteśmy grupą rodziców samodzielnie wychowujących swoje dzieci. Wszystkie i wszyscy doznałyśmy/ liśmy niesprawiedliwości systemu oraz braku odpowiedzialności ze strony jednego z rodziców.

W ciągu czterech lat naszej pracy udało się doprowadzić do zaostrzenia przepisów karnych dotyczących niealimentacji. Jednocześnie okazało się, że niezbędne jest przeprowadzenie ogólnopolskiej kampanii społecznej. Kampanii uświadamiającej, że alimenty to pieniądze dzieci, za które odpowiedzialność ponosi obydwoje rodziców.

Chcemy przeprowadzić ogólnopolską kampanię społeczną, która zmieni los miliona dzieci w Polsce i ich rodziców.

Chcemy dotrzeć do wszystkich tych, którzy nie wiedzą dlaczego dzieci potrzebują wsparcia, również finansowego, od swojej mamy i swojego taty.

Chcemy abyście i Wy stali się częścią tego przedsięwzięcia.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 2 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę / ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Nieaktywne
Inne
Zestaw z unikatowym kubkiem

Dla wyjątkowych darczyńców, którzy okażą wsparcie naszej kampanii wpłatą powyżej 200,00 zł, przygotowałyśmy specjalny upominek. Zestaw z unikatowym kubkiem, logowanym przez Stowarzyszenie Poprawy Spraw Alimentacyjnych DLA NASZYCH DZIECI, w którym poranna kawa lub herbata będzie smakowała wyśmienicie.

200 zł
Zakończona
Inne
Zestaw z wyjątkowa, porcelanową logowana filiżanką

Dla wszystkich niezwykłych osób, które zechcą wesprzeć naszą kampanię kwotą powyżej 300,00zł, w podziękowaniu za wpłatę, mamy w prezencie zestaw z wyjątkową filiżanką, która została stworzona, aby wyrażać wdzięczność za poparcie naszych idei.

300 zł
Zakończona

Wpłaty 10

BO
Beata O.
50 zł
 
Dane ukryte
25 zł
MZ
Maria
25 zł
MZ
Marlena Zimnicka
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
PM
Patrycja
10 zł
Dagmara
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze 1

 
2500 znaków