Opis zrzutki

Od 28 lat w naszym Ośrodku działa gabinet okulistyczny, w którym diagnozowane i prowadzone są dzieci z dysfunkcjami wzroku, w tym przede wszystkim dzieci z niepełnosprawnością sprzężoną. Zatrudniamy znakomitą okulistkę, która specjalizuje się okulistyce dziecięcej.

Najważniejsza jest diagnoza

Niewiele jest miejsc w Warszawie (a nawet w całej Polsce), gdzie można przeprowadzić funkcjonalną diagnozę widzenia dziecku bardzo małemu, nie mówiącemu czy dziecku ze spektrum autyzmu. „Tęcza” słynna jest z tego, że nasza specjalistka potrafi zdiagnozować problemy wzrokowe właściwie każdemu dziecku. Na taką diagnozę (i dalsze prowadzenie) zgłasza się do nas rocznie ok. 750 dzieci z całej Polski.

Czego potrzebujemy?

Konieczne jest zadbanie o kolejny sprzęt okulistyczny, niezbędny w codziennej pracy diagnostycznej naszego lekarza okulisty.

Tonometr Icare ic100

To urządzenie do pomiaru ciśnienia śródgałkowego podczas badania wzroku u dzieci. Wiele dzieci, ze względu na swoje schorzenia, zagrożonych jest jaskrą. W chwili obecnej nie mamy takiego urządzenia w swoim gabinecie.

Kaseta szkieł próbnych Model BR-260

Nawet malutkim dzieciom oraz dzieciom z niepełnosprawnością sprzężoną dobiera się okulary, coraz bardziej precyzyjnie. Kaseta jest niezbędnym elementem wyposażenia gabinetu okulistycznego.

Ekran do wyświetlania optotypów Frey CP-400

Ekran jest niezbędnym wyposażeniem gabinetu okulistycznego, niestety nasz stary sprzęt jest w coraz gorszym stanie – konieczna jest wymiana, bo jakość wyświetlania symboli, liter jest bardzo ważna przy diagnozie problemów dziecka.

Wesprzyj naszą działalność.

Pomóż nam pomagać innym. Każda złotówka ma znaczenie.

Wpłacający

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłać

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

387 242 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?