id: snfz82

Łóżko rehabilitacyjne z pilotem + materac przeciwodleżynowy oraz wózek elektryczny dla Basi

Łóżko rehabilitacyjne z pilotem + materac przeciwodleżynowy oraz wózek elektryczny dla Basi

Nasi użytkownicy założyli 1 180 956 zrzutek i zebrali 1 234 988 387 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zapraszamy serdecznie do udziału w zbiórce funduszy dla naszej ukochanej Basi. Jest ona nieodłączną częścią naszego życia w Harcerskiej Basie Obozowej Hufca ZHP Świdnica w Niesulicach. Basię znamy od lat - pamiętamy ją jako niezastąpionego zaopatrzeniowca w trudnych latach 80., jako osobę odpowiedzialną za wyśmienite potrawy serwowane w naszej leśnej kuchni, oraz osobę perfekcyjnie dbającą o czystość sanitariatów.


Obecnie Basia znalazła się w trudnej sytuacji zdrowotnej - w wyniku powikłań po wielu chorobach jest po amputacji obu nóg. Jej stan wymaga specjalistycznego łóżka ortopedycznego z pilotem oraz materaca przeciwodleżynowego, co pozwoliłoby jej na poprawę jakości życia i komfortu w codzienności. Zorganizowaliśmy już wiele, ale teraz potrzebujemy wsparcia finansowego, aby sfinalizować zakup. Jeśli uda nam się zebrać więcej środków, będziemy mogli również zapewnić Basi leki i środki higieniczne dostosowane do jej potrzeb.


OCZBu66MbNp4IF7J.jpg

Twoja pomoc może uczynić ogromną różnicę w życiu Basi. Jeśli masz możliwość wsparcia naszej zbiórki, prosimy o dołączenie do nas i podzielenie się swoją hojnością. Każda kwota przekazana na ten cel będzie kroplą dobra w morzu potrzeb. Dziękujemy za wszelką pomoc i wsparcie, które możesz Basi ofiarować.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 139

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!