id: snj8v9

Pomoc dla Krysi i Andrzeja

Pomoc dla Krysi i Andrzeja

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
85 423 zł 
z 100 000
85%
zakończona
30.04.2022r
791
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 913 481 zrzutek i zebrali 876 671 034 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Krysia i Andrzej to nasi Przyjaciele, społecznicy, artyści, osoby kochające ludzi i naturę. Od lat współpracują z lokalnymi stowarzyszeniami, Krysia tworzy piękne obrazy i ikony, Andrzej zajmuje się pszczołami. Do 4 stycznia 2022 roku wszystkimi tymi rzeczami zajmowali się w swoim domu w malowniczej wsi Kąty Bystrzyckie, tego dnia jednak wszystko się zmieniło - pożar strawił cały ich dom oraz, co najgorsze, zabrał też mamę Andrzeja. Już w dzień tego tragicznego zdarzenia na naradzie zebrali się mieszkańcy wsi, którzy zgodnie przyznali, że ich sąsiedzi powinni pozostać w miejscu, które tak ukochali. Dlatego teraz, jako sąsiedzi i przyjaciele Krysi i Andrzeja pragniemy pomóc im w odbudowaniu domu i powrocie do swojego kawałka świata. Jeśli możesz - prosimy o pomoc, każde wsparcie, nawet najmniejsze ma znaczenie. Dziękujemy.

Stowarzyszenie Działań Kreatywnych ArteWeda, Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Lądeckiej, Sołectwo Kąty Bystrzyckie, sąsiedzi i przyjaciele Krysi i Andrzeja.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 791

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków
 • JR
  Jadwiga Rudzka

  Powodzenia.

  100 zł
 • Tomasz i Alicja

  Andrzeju i Krysiu. Jesteśmy z Wami. Wasza wspaniała i inspirująca pogoda ducha niech dalej roztacza się nad Kątami. Niech nowy dom rośnie szybko. Bądźcie silni. My Wam pomożemy.

  ukryta