id: snj8v9

Pomoc dla Krysi i Andrzeja

Pomoc dla Krysi i Andrzeja

60 680 zł 
z 100 000 zł
60%
97 dni do końca
430 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Krysia i Andrzej to nasi Przyjaciele, społecznicy, artyści, osoby kochające ludzi i naturę. Od lat współpracują z lokalnymi stowarzyszeniami, Krysia tworzy piękne obrazy i ikony, Andrzej zajmuje się pszczołami. Do 4 stycznia 2022 roku wszystkimi tymi rzeczami zajmowali się w swoim domu w malowniczej wsi Kąty Bystrzyckie, tego dnia jednak wszystko się zmieniło - pożar strawił cały ich dom oraz, co najgorsze, zabrał też mamę Andrzeja. Już w dzień tego tragicznego zdarzenia na naradzie zebrali się mieszkańcy wsi, którzy zgodnie przyznali, że ich sąsiedzi powinni pozostać w miejscu, które tak ukochali. Dlatego teraz, jako sąsiedzi i przyjaciele Krysi i Andrzeja pragniemy pomóc im w odbudowaniu domu i powrocie do swojego kawałka świata. Jeśli możesz - prosimy o pomoc, każde wsparcie, nawet najmniejsze ma znaczenie. Dziękujemy.

Stowarzyszenie Działań Kreatywnych ArteWeda, Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Lądeckiej, Sołectwo Kąty Bystrzyckie, sąsiedzi i przyjaciele Krysi i Andrzeja.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 430

 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
70 zł
MK
Monika kardynał -Makselan
230 zł
WD
Wojciech Dziejma
70 zł
 
Dane ukryte
70 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
2 zł
BS
Bartłomiej Stanek
170 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • Tomasz i Alicja

    Andrzeju i Krysiu. Jesteśmy z Wami. Wasza wspaniała i inspirująca pogoda ducha niech dalej roztacza się nad Kątami. Niech nowy dom rośnie szybko. Bądźcie silni. My Wam pomożemy.

    ukryta

Nasi użytkownicy założyli

798 495 zrzutek

i zebrali

617 616 732 zł

A ty na co dziś zbierasz?