id: snxj97
odpicowanie roweru
odpicowanie roweru
Opis zrzutki
Cześć mam na imię Dawid. Od sierpnia strasznie zajawiłem się rowerami, wyciągnąłem swój stary rower z szopy i zacząłem uczyć się sztuczek i bardziej agresywnej jazdy. Wiele się nauczyłem przez te dwa miesiące, i teraz wiem że mój aktualny sprzęt nie wystarcza. Oba amortyzatory strasznie skrzypią, a dodatkowo są ciężkie i mało wydajne.Wiem ,że cena 3tyś. może wydawać się strasznie wygórowana, ale niestety ceny i realia są jakie są. Z góry dziękuję
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez
formularz.