id: sny5cp
Opłacenie leczenia Liji
Opłacenie leczenia Liji
Opis zrzutki
Cześć, mam na imię Lija i nadal jestem w ciężkiej sytuacji zarówno finansowej jak i zdrowotnej i potrzebuję waszej pomocy.
Dzięki waszej pomocy byłom u diabetolozki i przypisała mi nowe leki, które kosztują trzy razy tyle co poprzednie. Zarówno mam na głowie leki psychiatryczne. Razem za wszystko będzie 2437zl. Chcę zabrać na dwa miesiące. To jest ogromna cena dla mnie i mojej mamy, która wspiera mi finansowo. Po opłacie leków i czynszu zostanie nam 200zl na życie do końca miesiąca więc zakładam zbiórkę.
Leczenia potrzebuję na teraz i załączam screenshoty cen, również zachęcam do udostępnienia
Szukam pracy od kilku miesięcy i nie mam sukcesu więc jeśli macie propozycji pracy to też chętnie przyjmę
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez
formularz.