id: spcjf9

Wydanie kolejnej książki Roberta Noble: "OOBE. Tajemnica punktu scalającego"

Wydanie kolejnej książki Roberta Noble: "OOBE. Tajemnica punktu scalającego"

6 060 zł 
z 40 000
15%
84 dni do końca
34 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności4

 • Witajcie!

  Część z Was otrzymała już niespodziankę! Jak wiecie było to zaskoczeniem również dla mnie. Zbieram pieniądze na książkę "OOBE. Tajemnica Punktu Scalającego", a tu nagle taki nieoczekiwany zwrot akcji, że w tym czasie powstaje kolejna książka. Jest ona zasługą pomysłodawczyni EosCris, a jej realizacja możliwa była dzięki Olindzie Matus Kos, która sfinansowała w całości jej wydanie.

  Z tego miejsca pragnę wyrazić swoją wdzięczność Cris i Olindzie za tak ogromne wsparcie, energię oraz zaangażowanie w powstanie tego projektu!

  Dziękuję również Wam drodzy Czytelnicy, za każde Wasze wsparcie, zarówno finansowe jak i poprzez działania w mediach społecznościowych (polubianie, udostępnianie, komentowanie, recenzowanie etc.), jak również za Wasze wsparcie mailowe i duchowe!


  Osoby, które nie otrzymały Sentencji Mocy, mają możliwość zakupienia książki w sklepie ezoterycznym https://szamanskibeben.pl  Pozdrawiam,

  Robert Noble  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • Niespodzianka dla osób, które wesprą zrzutkę do 5 września 2022r.


  ee484691bb4814ca.jpg

  Wszystkie osoby, które wesprą zrzutkę finansowo do 05.09.2022r. otrzymają ode mnie niespodziankę. Niespodzianka będzie do Was wysłana na terenie Polski. Osoby z zagranicy, które wpłaciły na zrzutkę proszone są o podanie polskiego adresu do wysyłki, inaczej nie otrzymają prezentu.


  Dziękuję Wam za wsparcie i wciąż będę wdzięczny za udostępnianie zrzutki.


  Pozdrawiam,

  Robert Noble


  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • Ktoś zadał mi pytanie: "czy jeśli nie uda się zebrać wszystkich środków na zrzutce to czy książka się ukaże?"


  Zrzutka ma za zadanie przyspieszyć cały proces wydania książki, a jest to związane bezpośrednio z kosztami. Bez środków pieniężnych nie da się niczego wyprodukować. Podjąłem się wydania tego tytułu i doprowadzę to do końca. Potrwa to wszystko tak długo, aż zarobię na wydanie z własnej kieszeni i to zrobię. Tak więc reasumując. Książka powstanie bez względu na to czy uzyskam pomoc całkowitą w dofinansowaniu czy też nie, jednak z pewnością będzie to miało skutki przesunięcia w czasie. Jedyne co mnie może powstrzymać w wydaniu to śmierć, a ona jak wiemy z nauk Juliana, czyha na nas w każdym momencie.


  Robert Noble

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • Dziękuję bardzo za Wasze dotychczasowe wsparcie oraz miłe słowa w wiadomościach prywatnych. Doceniam każdą pomoc czy to finansową czy to poprzez udostępnienie zrzutki w portalach społecznościowych.


  Wielu z Was zastanawia się o czym będzie ta książka na którą zbieram fundusze. Na temat tytułowego Punktu Scalającego, bardzo dużo możecie dowiedzieć się z "Naguala Juliana", dlatego jeśli jeszcze nie czytaliście tej pozycji to gorąco ją polecam. W nowej książce opiszę zarówno sytuacje jakie miały miejsce po wydaniu Juliana, jak również przedstawię Wam swoje poczynania wraz z Czarownikami, które miały miejsce dużo wcześniej. Chciałbym byście jeszcze dogłębniej pojęli tajemnice naszej świadomości oraz pragnę bardziej przybliżyć Wam Świat Czarowników. Dlaczego? Ponieważ nasze życie może być naprawdę MAGICZNE! Zdradzę tylko, że to prawdziwy Rollercoaster!


  Robert Noble

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Witajcie, pomóżcie mi wydać kolejną książkę "OOBE. Tajemnica punktu scalającego". Jest to książka o moich duchowych poszukiwaniach, przygodach i ciężkich próbach jakie miałem i nadal mam zaszczyt przeżywać w kontakcie ze światem Czarowników.


Opowiem Wam coś o swojej twórczości.

Do tej pory napisałem już cztery książki:


OOBE. Drugie życie poza ciałem.

n0892876556be29c.jpeg


OOBE. Ścieżka Serca.

q591208b009264c4.jpeg


OOBE. Lęk pierwotny.

y6cbde2cdc605a62.png

Nagual Julian. Moja inicjacja w świecie czarowników.

q8d50f58916ca761.jpeg

Wszystkie wyżej wymienione książki napisałem z polecenia mojego duchowego mentora i potężnego Czarownika - Naguala Juliana o czym mogliście dowiedzieć się z książki "Nagual Julian". Zobligował mnie również do tego, abym książki te wydał samodzielnie z własnych środków. Łapałem się każdej dodatkowej pracy, aby móc odłożyć pieniądze na wydanie tych książek. Kosztowało mnie to sporo wysiłku gdyż w między czasie musiałem pisać powyższe książki.


Tym razem postanowiłem sam z siebie napisać kolejną książkę aby przybliżyć Wam jeszcze bardziej Świat Czarowników. Uważam, że ta wiedza, którą zdobywałem i nadal zdobywam po prostu na to zasługuje. Wiem, że nie wyczerpałem tematu w "Nagualu Julianie". Do tego dochodzą moje kolejne doświadczenia, które miały miejsce zaraz po wydaniu ostatniej książki.


Dlaczego utworzyłem tę zrzutkę?


Książka będzie wydana w self-publishingu, ponieważ chcę mieć nad nią kontrolę od początku do samego końca, bez żadnej cenzury wydawniczej. Stąd też pomysł na zrzutkę, ponieważ chciałbym żeby to było profesjonalne wydanie.

Z wydaniem książki wiążą się spore koszty. Zeszłoroczne podwyżki cen papieru spowodowały podwojenie kosztów wydawniczych.

Kwota zrzutki to tylko część z całkowitych kosztów jakie muszę ponieść aby wydać kolejną książkę i szczerze Wam się przyznam, że poprzednie książki jeszcze mi się nie zwróciły.


Dlatego proszę Was o wsparcie tego przedsięwzięcia. Cały czas, w wolnych chwilach (najczęściej po nocach) piszę kolejne treści nowej książki. Jeśli chcecie aby ta książka ukazała się jak najszybciej, to potrzebne jest Wasze wsparcie!


Po tym jak zakończę pisanie, zaczynają się kolejne etapy związane z wydaniem książki. Abyście otrzymali ją w przystępnej i przejrzystej formie niezbędna jest praca wielu osób.


Potrzeby związane z wydaniem książki przedstawiają się w następujących kosztach:


 • korekta tekstu,
 • redakcja treści,
 • skład i łamanie, umożliwiający druk w odpowiednim formacie,
 • wydruk książki w pierwszym nakładzie,
 • forma okładki,
 • grafika okładki,
 • działania promocyjne,
 • wysyłka egzemplarzy recenzenckich,
 • wydruki próbnych okładek i tekstów
 • wysyłka egzemplarzy obowiązkowych dla bibliotek
 • i inne, które wychodzą w trakcie przetwarzania.


Jak sami widzicie jest tego sporo i jest to czasochłonne.


Wasze wsparcie będzie dla mnie wspaniałą motywacją do dalszej pracy. Pamiętajcie, że cenna jest dla mnie każda wpłata, nawet symboliczna.


Z góry serdecznie dziękuję,

Robert Noble


Wizualizacja nowej książki:

e0d5b1a6626b30b6.jpeg

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Stary Rynek 55, 61-001

Poznań, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Wpłaty 34

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Powodzenia, trzymam kciuki za sukces tej książki! :)

  20 zł

Lokalizacja

Stary Rynek 55, 61-001

Poznań, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

895 298 zrzutek

i zebrali

840 341 627 zł

A ty na co dziś zbierasz?