id: spcjf9

Wydanie kolejnej książki Roberta Noble: "OOBE. Tajemnica punktu scalającego"

Wydanie kolejnej książki Roberta Noble: "OOBE. Tajemnica punktu scalającego"

Nasi użytkownicy założyli 913 298 zrzutek i zebrali 876 241 553 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności6

 • O czym będzie nowa książka?

  

  Książka "OOBE. Tajemnica punktu scalającego", nazywana przeze mnie w skrócie "Tajemnicą", będzie opisywała moje trudy w zdobywaniu umiejętności jaką posiadać musi każdy czarownik. Trudy te obejmują pracę nad własnymi słabościami umysłowymi i przekraczaniu barier, które rządziły moim życiem.


  Dzięki swojej ogromnej determinacji i nadludzkiemu wysiłkowi, mogłem pod przewodnictwem Naguala Juliana, krok po kroku zwiększać swój zasób energii, zdobywając Moc, uwalniając się od ograniczeń by ostatecznie doświadczać przemieszczania punktu scalającego. Te manewry wiążą się z odmiennymi stanami świadomości oraz dostępem do percepcji wykraczającej poza znaną nam wszystkim rzeczywistość.


  Posiadając szersze spektrum doświadczenia, zdecydowanie możemy poprawić jakość życia tu i teraz. Gratyfikacją nie jest zdobycie tego co sobie wyobrażamy. Proces ten sprawia, że stajemy się bardziej świadomi a przez to bardziej żywi niż do tej pory. To największy Skarb jaki można odkryć.


  Przede mną kolejne wyzwanie by opisać swoją drogę w sposób jak najbardziej przystępny i zrozumiały. Opisać coś czego nie można przekazać słowami. Jednak wiem, że zadanie czytelnika, by zweryfikować wiedzę zawartą w tej książce jest dużo trudniejszym osiągnięciem. Tak było w "Nagualu Julianie" i będzie tym razem.

  Dla większości będzie to jak w przypadku innych moich książek zwyczajna opowieść o Mocy. Ale znajdą się i tacy, którzy z czystym sercem i ogromną odwagą, wyruszą w swoją duchową przygodę, która pomoże im poznać siebie oraz naturę samej rzeczywistości.


  Na podstawie mojej drogi duchowej oraz moich doświadczeń, możesz również dotrzeć do Mocy, która całkowicie odmieni Twoje życie. Musisz jednak wiedzieć, że zmiana w świadomości jaka w Tobie zajdzie, sprawi, że nie będziesz już człowiekiem, którym byłeś wcześniej a możliwość powrotu do miejsca z którego wyruszyłeś nie będzie możliwa. To nic złego. Będziesz wiedzieć, że jesteś dokładnie tam gdzie powinieneś być...


  Robert Noble

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Witajcie, pomóżcie mi wydać kolejną książkę "OOBE. Tajemnica punktu scalającego". Jest to książka o moich duchowych poszukiwaniach, przygodach i ciężkich próbach jakie miałem i nadal mam zaszczyt przeżywać w kontakcie ze światem Czarowników.


Opowiem Wam coś o swojej twórczości.

Do tej pory napisałem już cztery książki (a właściwie to pięć, piątka książka powstała w trakcie trwania tej zrzutki):

Książki te można zakupić w sklepie ezoterycznym szamanskibeben.pl:


OOBE. Drugie życie poza ciałem.

n0892876556be29c.jpeg


OOBE. Ścieżka Serca.

q591208b009264c4.jpeg


OOBE. Lęk pierwotny.

y6cbde2cdc605a62.png

Nagual Julian. Moja inicjacja w świecie czarowników.

q8d50f58916ca761.jpeg

Sentencje Mocy

y18ad7567245e3f6.pngWszystkie wyżej wymienione książki napisałem z polecenia mojego duchowego mentora i potężnego Czarownika - Naguala Juliana o czym mogliście dowiedzieć się z książki "Nagual Julian". Zobligował mnie również do tego, abym książki te wydał samodzielnie z własnych środków. Łapałem się każdej dodatkowej pracy, aby móc odłożyć pieniądze na wydanie tych książek. Kosztowało mnie to sporo wysiłku, gdyż w między czasie musiałem pisać powyższe książki.


Tym razem postanowiłem sam z siebie napisać kolejną książkę, aby przybliżyć Wam jeszcze bardziej Świat Czarowników. Uważam, że ta wiedza, którą zdobywałem i nadal zdobywam po prostu na to zasługuje. Wiem, że nie wyczerpałem tematu w "Nagualu Julianie". Do tego dochodzą moje kolejne doświadczenia, które miały miejsce zaraz po wydaniu ostatniej książki.


Dlaczego utworzyłem tę zrzutkę?


Książka będzie wydana w self-publishingu, ponieważ chcę mieć nad nią kontrolę od początku do samego końca, bez żadnej cenzury wydawniczej. Stąd też pomysł na zrzutkę, ponieważ chciałbym żeby to było profesjonalne wydanie.

Z wydaniem książki wiążą się spore koszty. Zeszłoroczne podwyżki cen papieru spowodowały podwojenie kosztów wydawniczych.

Kwota zrzutki to tylko część z całkowitych kosztów jakie muszę ponieść aby wydać kolejną książkę i szczerze Wam się przyznam, że poprzednie książki jeszcze mi się nie zwróciły.


Dlatego proszę Was o wsparcie tego przedsięwzięcia. Cały czas, w wolnych chwilach (najczęściej po nocach) piszę kolejne treści nowej książki. Jeśli chcecie aby ta książka ukazała się jak najszybciej, to potrzebne jest Wasze wsparcie!


Po tym jak zakończę pisanie, zaczynają się kolejne etapy związane z wydaniem książki. Abyście otrzymali ją w przystępnej i przejrzystej formie niezbędna jest praca wielu osób.


Potrzeby związane z wydaniem książki przedstawiają się w następujących kosztach:


 • korekta tekstu,
 • redakcja treści,
 • skład i łamanie, umożliwiający druk w odpowiednim formacie,
 • wydruk książki w pierwszym nakładzie,
 • forma okładki,
 • grafika okładki,
 • działania promocyjne,
 • wysyłka egzemplarzy recenzenckich,
 • wydruki próbnych okładek i tekstów
 • wysyłka egzemplarzy obowiązkowych dla bibliotek
 • i inne, które wychodzą w trakcie przetwarzania.


Jak sami widzicie jest tego sporo i jest to czasochłonne.


Wasze wsparcie będzie dla mnie wspaniałą motywacją do dalszej pracy. Pamiętajcie, że cenna jest dla mnie każda wpłata, nawet symboliczna.


Z góry serdecznie dziękuję,

Robert Noble


Wizualizacja nowej książki:

e0d5b1a6626b30b6.jpeg

Lokalizacja

Poznań, Poland

Zobacz na mapie
map pin
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 42

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków