id: spcjf9

Wydanie kolejnej książki Roberta Noble: "OOBE. Tajemnica punktu scalającego"

Wydanie kolejnej książki Roberta Noble: "OOBE. Tajemnica punktu scalającego"

Nasi użytkownicy założyli 957 103 zrzutki i zebrali 963 587 503 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności11


 • 0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Witajcie, pomóżcie mi wydać kolejną książkę "OOBE. Tajemnica punktu scalającego". Jest to książka o moich duchowych poszukiwaniach, przygodach i ciężkich próbach jakie miałem i nadal mam zaszczyt przeżywać w kontakcie ze światem Czarowników.


Opowiem Wam coś o swojej twórczości.

Do tej pory napisałem już cztery książki (a właściwie to pięć, piątka książka powstała w trakcie trwania tej zrzutki):

Książki te można zakupić w sklepie ezoterycznym szamanskibeben.pl:

VcsqfMlfOYuWF8pK.jpgOOBE. Drugie życie poza ciałem.

OOBE. Ścieżka Serca.

OOBE. Lęk pierwotny.

Nagual Julian. Moja inicjacja w świecie czarowników.

Sentencje Mocy


Wszystkie wyżej wymienione książki (poza Sentencjami Mocy) napisałem z polecenia mojego duchowego mentora i potężnego Czarownika - Naguala Juliana o czym mogliście dowiedzieć się z książki "Nagual Julian". Zobligował mnie również do tego, abym książki te wydał samodzielnie z własnych środków. Łapałem się każdej dodatkowej pracy, aby móc odłożyć pieniądze na wydanie tych książek. Kosztowało mnie to sporo wysiłku, gdyż w między czasie musiałem pisać powyższe książki.


Tym razem postanowiłem sam z siebie napisać kolejną książkę, aby przybliżyć Wam jeszcze bardziej Świat Czarowników. Uważam, że ta wiedza, którą zdobywałem i nadal zdobywam po prostu na to zasługuje. Wiem, że nie wyczerpałem tematu w "Nagualu Julianie". Do tego dochodzą moje kolejne doświadczenia, które miały miejsce zaraz po wydaniu ostatniej książki.


Dlaczego utworzyłem tę zrzutkę?


Książka będzie wydana w self-publishingu, ponieważ chcę mieć nad nią kontrolę od początku do samego końca, bez żadnej cenzury wydawniczej. Stąd też pomysł na zrzutkę, ponieważ chciałbym żeby to było profesjonalne wydanie.

Z wydaniem książki wiążą się spore koszty. Zeszłoroczne podwyżki cen papieru spowodowały podwojenie kosztów wydawniczych.

Kwota zrzutki to tylko część z całkowitych kosztów jakie muszę ponieść aby wydać kolejną książkę i szczerze Wam się przyznam, że poprzednie książki jeszcze mi się nie zwróciły.


Dlatego proszę Was o wsparcie tego przedsięwzięcia. Cały czas, w wolnych chwilach (najczęściej po nocach) piszę kolejne treści nowej książki. Jeśli chcecie aby ta książka ukazała się jak najszybciej, to potrzebne jest Wasze wsparcie!


Po tym jak zakończę pisanie, zaczynają się kolejne etapy związane z wydaniem książki. Abyście otrzymali ją w przystępnej i przejrzystej formie niezbędna jest praca wielu osób.


Potrzeby związane z wydaniem książki przedstawiają się w następujących kosztach:


 • korekta tekstu,
 • redakcja treści,
 • skład i łamanie, umożliwiający druk w odpowiednim formacie,
 • wydruk książki w pierwszym nakładzie,
 • forma okładki,
 • grafika okładki,
 • działania promocyjne,
 • wysyłka egzemplarzy recenzenckich,
 • wydruki próbnych okładek i tekstów
 • wysyłka egzemplarzy obowiązkowych dla bibliotek
 • i inne, które wychodzą w trakcie przetwarzania.


Jak sami widzicie jest tego sporo i jest to czasochłonne.


Wasze wsparcie będzie dla mnie wspaniałą motywacją do dalszej pracy. Pamiętajcie, że cenna jest dla mnie każda wpłata, nawet symboliczna.


Z góry serdecznie dziękuję,

Robert Noble


Wizualizacja nowej książki:

e0d5b1a6626b30b6.jpeg

Lokalizacja

Poznań, Poland

Zobacz na mapie
map pin
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 3 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę / ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Aktywne organizatora:
Elektronika i muzyka • Inne
Ścieżki Szamana - Zestaw trzech nagrań mp3
Jeśli jesteś poszukiwaczem duchowej przestrzeni, to ta nagroda jest dla Ciebie! Wsparcie zrzutki kwotą minimum 100zł oznacza, że otrzymasz nagrania medytacyjne stworzone przez autora. Muzyka Ścieżek Szamana została skomponowana z pierwotnych instrumentów, takich jak gongi, śpiewające misy tybetańskie, flet, didgeridoo, tampura, cytra, harmonium i odgłosy natury. To duchowa uczta, która wprowadza uczestnika w stan głębokiej kontemplacji, to wyprawa do źródła, do korzeni, do światła. Oprócz uzdrawiających dźwięków, te nagrania to również eksploracja muzyki etno i szamańskiego transu. Nie przegap tej jedynej w swoim rodzaju okazji, wesprzyj zrzutkę i doświadcz Misterium dźwięków.
100 zł

Kupione 2

Książki • Inne
Sentencje Mocy
Chcesz wesprzeć ważną inicjatywę i jednocześnie zdobyć unikalną nagrodę? Właśnie taką okazję masz na tej zrzutce! Wsparcie zrzutki kwotą minimum 200zł oznacza, że otrzymasz książkę "Sentencje Mocy" - pozycję pełną mądrości i inspirujących treści, które pomogą Ci w osiągnięciu celów i realizacji marzeń. Nie czekaj - dołącz do grona wspierających i otrzymaj tę wartościową nagrodę.
200 zł
Wyjątkowe spotkania
Godzinna rozmowa z autorem
Czy chcesz mieć niepowtarzalną okazję porozmawiania z autorem na wybrany przez siebie temat? Teraz masz taką możliwość! Wsparcie zrzutki kwotą minimum 500zł oznacza, że otrzymasz niepowtarzalną nagrodę - możliwość godzinnej rozmowy z autorem przez komunikator messanger. Będzie to wyjątkowa okazja, aby poznać bliżej jego myśli i inspiracje, a także zadać pytania, na które dotąd nie miałeś odpowiedzi. Nie czekaj, wesprzyj zrzutkę i skorzystaj z tej jedynej w swoim rodzaju okazji!
500 zł

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 49

AT
Andrzej
100 zł
BP
Bartłomiej Postek
 
Dane ukryte
200 zł
AN
Ana
97,21 zł
MS
Mariusz Smagowski
DO
Dora
30 zł
Anna Łaskarzewska
85,26 zł
 
Dane ukryte
50 zł
PL
Paulina
AG
Andrzej G
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 4

 
2500 znaków