Wpłacasz na

Zakończona 15.09.2019r ID: kx59rk

Sprawa Wiejskiej Wagi - krótkometrażowa komedia akcji

Wybierz nagrodę
krok 1/4

1/250 dnia zdjęciowego!

20 zł i więcej

Jeszcze 250 takich wpłat i będzie nas stać na jeden dzień zdjęciowy!Do tego progu dodajemy plakat filmu, który wyślemy na maila, dzięki!

wybrano 5 razy

1/100 dnia zdjęciowego!

50 zł i więcej

Dzięki tej wpłacie jesteśmy bliżej jednego dnia zdjęciowego, albo posiłku na cały dzień dla jednej osoby!Wpłacając tę kwotę, dostajesz 10 cyfrowych zdjęć z planu (werki) oraz podziękowania w napisach końcowych, dzięki!

wybrano 3 razy

1/62 ½ dnia zdjęciowego!

80 zł i więcej

Dzięki tej wpłacie jesteśmy bliżej jednego dnia zdjęciowego, albo możliwości ostrzenia filmu przez jeden dzień!Za tę wpłatę dorzucamy prywatny link online do gotowego już filmu oraz podziękowania w napisach końcowych, dzięki!

wybrano 3 razy

1/50 dnia zdjęciowego!

100 zł i więcej

Dzięki tej wpłacie jesteśmy coraz bliżej sfinalizowania jednego dnia zdjęciowego, albo możliwości nagrania dialogów aktorów przez jeden dzień!Za ten próg wysyłamy 3 wydrukowane zdjęcia z planu wraz z podpisami ekipy oraz dodajemy poprzednie nagrody, dzięki!

wybrano 4 razy

1/25 dnia zdjęciowego!

200 zł i więcej

Dzięki tej wpłacie jesteśmy już blisko celu, możemy zaczynać pakować walizki na plan. Umożliwi nam to też opłacenie jednego noclegu dla aktora!Do tej kwoty dołączamy spersonalizowany film z podziękowaniami oraz poprzednie nagrody, dzięki!

wybrano 2 razy

1/16 ⅔ dnia zdjęciowego!

300 zł i więcej

Dzięki tej wpłacie możemy już szykować auta do wyprawy i pokryć koszt podróży dla jednego pojazdu!Do tego progu dołączamy making of z planu oraz poprzednie nagrody, dzięki!

wybrano 1 raz

1/10 dnia zdjęciowego!

500 zł i więcej

Jesteśmy już coraz bliżej, jest to jeden dzień zbierania śmieci przez reżysera!Do tej kwoty dołączamy fizyczną kopię filmu, dodatkowe 10 wydrukowanych zdjęć z podpisami głównej ekipy, dostęp cyfrowy do wszystkich zdjęć z planu oraz poprzednie nagrody, dzięki!

wybrano 1 raz (pozostało 3 z 4)

1/5 dnia zdjęciowego!

1000 zł i więcej

Dzięki tej kwocie możemy nagrywać przez 3 godziny albo nawodnić wszystkich z ekipy przez cały okres zdjęciowy!Do tego progu dołączamy przedpremierowy pokaz filmu z główną ekipą oraz poprzednie nagrody, dzięki!

(pozostało 2 z 2)

1/2 ½ dnia zdjęciowego!

2000 zł i więcej

Co tu dużo mówić, dzięki tej kwocie możemy nagrywać przez pół dnia albo opłacić gaże jednego aktora!W tej kwocie oferujemy możliwość uczestnictwa na planie zdjęciowym w Warszawie (w dniu 18 sierpnia 2019), porozmawianie z ekipą, dowiedzenie się jak wygląda praca poszczególnych członków ekipy oraz poprzednie nagrody, dzięki!

(pozostało 2 z 2)

1/1 Cały dzień zdjęciowy!

5000 zł i więcej

Dzięki tej kwocie możemy ukończyć jeden dzień zdjęciowy!W tym progu zostaniesz naszym oficjalnym sponsorem, umieścimy logo Twojej firmy, bądź imię i nazwisko na oddzielnej planszy przed filmem oraz na plakacie. Jeśli wyrazisz taką chęć możesz też uczestniczyć na planie zdjęciowym w Warszawie (w dniu 18 sierpnia 2019). Oczywiście dostaniesz też wszystkie poprzednie nagrody, dzięki!

(pozostało 2 z 2)

Bez nagrody

Nie chcę otrzymać nagrody

Ile chcesz wpłacić?
krok 2/4

Wybierz sposób zapłaty
krok 3/4

Przelew tradycyjny

Płatność cykliczna

Wesprzyj cyklicznie organizatora tej zrzutki. Możesz wybrać płatność comiesięczną, cotygodniową lub codzienną. W każdej chwili możesz anulować płatności cykliczne w ustawieniach konta.

Aby dodać płatność cykliczną należy być zalogowanym. .

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumujmy
krok 4/4

Organizator otrzyma

50 zł [zmień]

Koszt obsługi transakcji

0 zł

Łączna wpłata

-

Wybrano nagrodę dla progu

-*wymagane pole

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcejDane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU.

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcejTwoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcejm.in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.