id: sr4xch

Dokarmianie kotów

Dokarmianie kotów

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 067 993 zrzutki i zebrali 1 164 464 543 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zaczęło się od jednego kota, który od roku przychodził pod nasze drzwi od strony ogrodu, do nie dawna był to tylko jeden kot, głodny, płochliwa, ale z proszącym wzrokiem o "coś na ząb". Gdy zrobiło się chłodniej - nagle pojawiły się dwa młode koty (ok. 6 miesięczne) - rodzeństwo, tak na nie wołamy, jeden z kociaków zawsze w oddali i bardziej płochliwy. Kilka dni temu pojawił się kolejny kot, gdy pierwszy raz zamiałcza o jedzenie- jej głos był domośny i przeraźliwy, po otwarciu drzwi wbiegła do domu po czym uciekła za drzwi, na początku myślałam że jest ranna, jednak to głód mocno dał się jej "we znaki", zjadła dwie szaszetki mokrej karmy praktycznie od razu i prosiła o więcej (teraz dostaje jedzenie raz/dwa razy dziennie i nie w takiej ilości jak za pierwszym razem).


Założyłam zrzutkę z myślą by uzbierać fundusze na dokarmianie tych wszystkich kocich 4 przyjaciół, by w czasie gdy nadchodzi ochłodzenie te zwierzęta nie chodziły głodne, ani osłabione.

Jeśli nie jest obojętny Tobie los wolno żyjących kotów proszę o wsparcie.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1

 
Użytkownik niezarejestrowany
1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!