id: srcuuh

Na wymarzonego Campera!

Na wymarzonego Campera!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 067 632 zrzutki i zebrali 1 163 754 290 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witam wszystkich! :) ja z moim facetem postanowiliśmy zbierać na wymarzonego campera. Z facetem dużo przeszliśmy, nawet zdarzało nam się spać w samochodzie osobowym. Chcemy nareście wyjść na swoje, mieć coś swojego... Czasami nie stać nas nawet na opłacenie głupiego pokoju a tym bardziej na kupienie jedzenia. Kiedys myśleliśmy czy nie kupić działki z altaną (ok 40tys) i sobie na działce mieszkać. Po jakimś czasie na internecie obejrzeliśmy filmik na youtube jak jakiś Pan 4 lata mieszka w camperze, mój facet zaczoł z nim pisać, czy to jest opłacalne, czy w ogóle da sie żyć na kółkach. Postanowiliśmy tez wziąść przykład z tego Pana i tez mieszkać w camperze :) Jesteśmy młodą parą, rozmawialiśmy na forum i ludzie popierają naszą decyzje. W Polsce jeszcze istnieją dobrzy ludzie, pomagają sobie, zbierają na pomoc dla biednych, chorych dzieci, zbierają na pomoc zwierzetom, W Polsce powstał nawet tak piękny program nasz nowy dom, Remontują rodzinom domy. Bardzo się cieszymy ze w Polsce powstaje tak dużo pięknych iniciatyw. Jednak czemu nikt nie pomyśli żeby pomagac młodym ludziom na starcie? Szczególnie tym którzy nie mają rodziców, mają biednych lub takich którzy nie mają z nimi kontaktu. Pół biedy gdy rodzice pomogą swojemu dziecku na starcie. A co jesli młody człowiek moze liczyć tylko na siebie? Próbóje pracować, próbuje odkładac. Jednak jedyne na co udaje się odłozyc to na samochód osobowy w którym można w sezonie letnim jeszcze jakoś przetrwać a w zimę pozostaje jedynie wynajęcie drogiego mieszkania lub pokoju. Często zeby starczyło na czynsz trzeba odmawiać sobie wszystkiego, jesć bardzo biednie no i w zasadzie wtedy całą wypłąta idzie na czynsz i jedzenie, nie starcza na nic innego. Co to za zycie? Jedyne wyjscie to odłozyc na coś swojego, jakąś działkę lub kampera i tu pytanie czy pomożecie ? :)

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!