id: epu6d7

Środki potrzebne na sportową halę, by psy mogły zdobywać medale - na rozwój psich sportów w grodzie Kopernika!!!!

Środki potrzebne na sportową halę, by psy mogły zdobywać medale - na rozwój psich sportów w grodzie Kopernika!!!!

4 270 zł 
z 149 000 zł
2%
60 dni do końca
31 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Cześć, jestem trenerką psów, behawiorsytką, technikiem weterynarii i nie tylko :) Od prawie 10 lat prowadzę swoją szkołę, w której pomagam szerzyć wiedzę jak na co dzień żyć i pracować z psami, aby w pełni wykorzystywać ich potencjał i cieszyć się ze wspólnej relacji. Moja praca to przede wszystkim moja życiowa pasja, w której rozwijam się trenując z moją taką o to wesołą gromadką.


r5a289d9842f09aa.jpeg


Naszą ulubioną dziedziną sportu jest agility, w której doskonalimy umiejętności psa związane ze zwinnością i szybkością na torze przeszkód. Od lat jeździmy na zawody regionalne oraz międzynarodowe. Jednym z naszych osiągnięć jest reprezentacja Polski na Mistrzostwach Europy w Holandii w 2019 roku.

be363a1b9b6335b7.jpeg

"NIE SAMA PRACA, ALE JEJ CEL SPRAWIA, ŻE TO JEST COŚ WYJĄTKOWEGO" (William Paul Young, Chata).

Moim marzeniem jest stworzenie miejsca pracy, miejsca, w którym niezależnie od pogody będzie można trenować i rozwijać się cały okrąglutki rok. To magiczne miejsce ma przysłużyć się do tworzenia nowych psich mistrzów świata!!! Do tego celu potrzebna jest właśnie hala treningowa, która spełniając wymogi formalne pod kątem wymiarów (40 x 20m) sprawdzi się do prowadzania seminariów, zawodów czy innych imprez sportowych, a tym samym będzie wizytówką Torunia szerząc rozwój psich sportów w regionie.
W związku z tym, że hala jest częścią większego projektu, który pragnę zrealizować w przeciągu najbliższych 2 lat, to na obecną chwilę nie jestem w stanie samodzielnie sfinansować jej zakupu, a to niestety znacznie spowolni rozwój szkoły i tym samym zmniejszy moją zdolność finansową. W projekcie tym poza halą, planowany jest przeze mnie zakup działki o powierzchni nie mniejszej niż  5000 mk na terenie lub w pobliżu Torunia, z przeznaczeniem właśnie na plac treningowy oraz ową halę sportową.


A teraz jeśli chodzi o wspierających!!!! 

Każdy z Was otrzyma od nas rabat na zajęcia w naszej nowej w hali, który zależeć będzie od kwoty wpłaconej. Do 100 zł będzie on wynosił 10% a na każdą kolejną stówę dajemy kolejne 10% :)
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Rypińska 107, 87-100

Toruń, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Wpłaty 31

preloader

Komentarze 5

 
2500 znaków

Lokalizacja

Rypińska 107, 87-100

Toruń, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

878 593 zrzutki

i zebrali

807 708 222 zł

A ty na co dziś zbierasz?