id: srudf3

LT Pryzmat problem 3 grupa wiekowa 2 - wyjazd na finał Odysei Umysłu w Iowa

LT Pryzmat problem 3 grupa wiekowa 2 - wyjazd na finał Odysei Umysłu w Iowa

1 381 zł
z 80 000
1%
zakończona
21.05.2018r
22
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 978 708 zrzutek i zebrali 998 530 925 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności4

 • https://www.facebook.com/odyseusze3g2/
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Siedmioosobowa grupa zdolnych dzieciaków z Laboratorium Twórczości PRYZMAT z Gdańska – Julia, Zosia, Iza, Magda, Julia, Franek i Tymon – w ciągu kilku miesięcy ciężkiej pracy przygotowała przedstawienie teatralne na międzynarodowy konkurs kreatywności Odyseja Umysłu (www.odyseja.org). Stworzyli je samodzielnie od A do Z – od pomysłu, poprzez scenariusz, reżyserię i scenografię, po kostiumy – wykazując się ogromną kreatywnością, cierpliwością i wytrwałością, a następnie zaprezentowali na dwóch odbywających się w Polsce etapach tego konkursu - Eliminacjach Regionalnych w Gdańsku i Finałach Ogólnopolskich. Ich praca, której efekty można obejrzeć tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=b5F7PwoD6bw została doceniona i grupa zakwalifikowała się do Finałów Światowych Odysei Umysłu, które odbędą się w dniach 22-27 maja na Iowa State University w Stanach Zjednoczonych, co jest osiągnięciem tak wielkim jak koszty, z którymi się wiąże. Aby grupa mogła reprezentować Polskę na finałach Odysei w USA, musi zebrać ogromną, wprost proporcjonalną do włożonego trudu, kwotę na wyjazd. Pomóż dzieciakom rozwinąć skrzydła i dolecieć do Stanów! Każda, nawet najmniejsza kwota się liczy! Każdy grosz to uśmiech dzieci, ich wdzięczność i jeden krok w stronę upragnionego celu i zasłużonej nagrody.

"Odyseja Umysłu jest programem, który zrzesza młodzież z całego świata. Kilka tysięcy młodch ludzi rywalizuje co roku w pięciu problemach długoterminowych (jest to jeden z trzech elementów punktowanych) i czterech grupach wiekowych. Grupa z L.T. PRYZMAT rozwiązywała problem klasyczny „Bajkodokument - prawie prawda”. Ich zadanie polegało na stworzeniu przedstawienia, w którym historia znana z powieści (w tym przypadku grupa bazowała na „Piotrusiu Panie i Wendy” J.M. Berrie’go) zostanie przedstawiona w konwencji mockumentu. Rozwiązanie problemu musiało zawierać dwie postaci klasyczne, wymyśloną przez drużynę postać świadka, sceny akcji na żywo i ujęć zza kulis oraz wywiad. „

Dzieciaki można też wesprzeć, dokonując przelewu na konto:13 1500 1706 1217 0004 1750 0000

BZ WBK O/Sopot

Fundacja Rodzina Nadziei

ul. Grottgera 25

80-311 Gdańsk

i wpisując w tytule przelewu "Odyseja Umysłu – maska"

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 22

CK
Ciotka Kolota
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
AR
Agnieszka rejdych
100 zł
EZ
ELŻBIETA ZBROŻEK
100 zł
BA
Bartosz Arabas
100 zł
IZ
Iza
100 zł
MG
Małgorzata Grabarska
100 zł
NR
Natalia Rymszewicz
50 zł
BR
Bartosz Rymszewicz
50 zł
AM
Anna Medrala
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 4

 
2500 znaków