id: sscb29

Zakup busa dla Stowarzyszenia Satori

Zakup busa dla Stowarzyszenia Satori

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
23 380 zł
z 39 900
58%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.
Ta zrzutka ma 2 nagrody/oferty!
Zobacz i wybierz jedną z nich

Nasi użytkownicy założyli 982 139 zrzutek i zebrali 1 004 742 438 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności22

 • Busisław jest już W DOMU!

  Dzięki Wam Kochani Darczyńcy - Trenerzy Zdrowego Stylu Życia - kupiliśmy 9-osobowy samochód do transportu naszych podopiecznych, dojazdów na treningi, zawody i obozy. Pierwsza wyprawa już w sierpniu na obóz do Białego Dunajca <3


  OTO ON

  VOLKSWAGEN T5 CARAVELLE (pojemność i moc silnika: 1 968,00 cm3 / 132 KW diesel, rok produkcji 2010, przebieg 167.865 km, stan techniczny: sprawny, nieuszkodzony, po generalnym remoncie silnika, po liftingu bogato wyposażony m.in.: klimatyzacja 3-strefowa, elektrycznie składane lusterka, czujniki cofania, nawigacja, rolety, ogrzewanie postojowe, hak na 2,5t) NASZ BUSISŁAW!c0016ca82d3aa0e6.jpeg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

EDIT: W facebookowym głosowaniu bus, który kupimy dzięki Waszemu wsparciu otrzymał imiona Busisław Satoriusz. Już niedługo stanie się on członkiem naszej rodziny, dlatego zasługuje na imię 😁


Pewnego dnia pojawiła się w naszych delikatnie zwariowanych głowach myśl, marzenie… (Do kogo należą te głowy i kim właściwie jesteśmy dowiesz się tutaj www.satori.org.pl)


Dlaczego zwariowanych? Zamiast w sobotni poranek robić generalne porządki w domu, piec ciasto (niektórzy mówią „placek”😂) spokojnie przekopywać grządki w ogrodzie lub pielić chwasty, zrywamy się o 6.00, zjadamy owsiankę, wsiadamy do busa i jedziemy 300km tylko po to, żeby spędzić 8 godzin na sali gimnastycznej, nie wiedząc nawet czy na zewnątrz pada deszcz, czy świeci słońce. Zwykle wracamy już w ciemnościach (bo główny sezon startowy trwa w miesiącach jesienno-zimowych), chociaż nie zobaczyliśmy okolicznych zabytków. Czasami zdarza się tak, że jedziemy dzień wcześniej, lub zostajemy dzień dłużej, aby dzieciom (O przepraszam! Młodzieży!) stworzyć okazję do poznania Polski i zaczerpnięcia świeżego powietrza, bo przecież to zdrowo! A my o zdrowie dzieci dbamy jak o nic innego.

id787e0721ccc378.jpeg


Wracając do tematu zbiórki – w drodze spędzamy prawie każdy weekend. Z Kadrą Klubu Karate „Stowarzyszenie Satori” przejeżdżamy rocznie ok. 4-5 tys. km na same tylko zawody krajowe. Do tego treningi, zgrupowania, obozy i wyjazdy na zawody międzynarodowe. Rocznie na wynajem małego busa 9-osobowego wydajemy ok. 10.000zł (nasz klub działa od 1999r.). Karate to nasza pasja i życie ale tym marzeniem nie jest szkolenie Mistrzów Europy czy Świata (chociaż i tacy w historii klubu wystąpili).


NA TEJ ZRZUTCE ZBIERAMY NA SAMOCHÓD 9-OSOBOWY DLA NASZEJ ORGANIZACJI

A DLACZEGO JEST TO TAKIE WAŻNE DOWIESZ SIĘ CZYTAJĄC TEKST DO KOŃCA

u648b3cd0be341c1.jpegTo co jest w końcu jest naszym marzeniem? Żeby wszystkie dzieci na świecie (dobra, dobra wiemy, że od razu nie zbawimy całego świata), a przynajmniej w naszym lokalnym światku były sprawne i zdrowe, żeby wiedziały jak prawidłowo się odżywiać, że słodycze szkodzą zdrowiu, że ruch jest potrzebny ludziom jak powietrze roślinom, że woda z kranu nie jest wcale gorsza od butelkowanej, a do jej przechowywania nie potrzeba ton plastiku i że owoce można zapakować do wielorazowej siatki, zamiast do foliowej torebki. Wiemy, że istnieją choroby na które nie ma się wpływu. Nowotwory, wypadki, choroby układu oddechowego i trawiennego, zaburzenia psychiczne, choroby genetyczne powodują bardzo wielkie, osobiste i rodzinne tragedie. ALE GŁÓWNĄ PRZYCZYNĄ ZGONÓW NA ŚWIECIE I W POLSCE SĄ CHOROBY UKŁADU KRĄŻENIA – choroby serca, udary, zawały, zatory, krwotoki mózgowe, nadciśnienie. W Polsce w latach 2002-2019 była to przyczyna 40-45% wszystkich zgonów rocznie – według danych GUS.


Marzymy o tym, żeby każde dziecko do jakiego zdołamy dotrzeć dbało o zdrowie swoje i zdrowie naszej planety, aby za 30-40 lat dalej było „na chodzie”, cieszyło się życiem, było silne i sprawne, było w stanie zawiązać samodzielnie sznurówki w butach bez oblania się potem przy tej czynności (a nie jak Lotek 😄 – z całym szacunkiem oczywiście) lub wejść na 3 piętro bez zadyszki. Mamy nadzieję, że żyły „naszych” dzieci nie będą w przyszłości zatkane, płuca nie będą czarne, a cukier i ciśnienie krwi nie będą regulowane lekami, bo ich organizm sam będzie umiał sobie z tym poradzić.

mdeba36800449c62.jpegTO JEST NASZ CEL! Staramy się ze wszystkich sił organizując oprócz treningów karate, warsztaty kulinarne, półkolonie ogólnosportowe, letnie obozy i akcje profilaktyczne obejmując naszym działaniem ponad 500 dzieci z Powiatu Złotowskiego rocznie. Dla nas to ciągle za mało 😉 Tak jak malarz potrzebuje pędzla, a ryba wody, tak i my potrzebujemy do realizacji naszych działań środka transportu. Potrzebujemy sprawny samochód do transportu dzieci i wolontariuszy na różnorodne wydarzenia. Potrzebujemy też odpowiedniego środka transportu do przewozu niezbędnego do zajęć, na obozy i półkolonie sprzętu. Dlatego podjęliśmy decyzję o uruchomieniu zbiórki na 9-osobowy samochód. Działając wspólnie mamy szansę zebrać kwotę niezbędną na zakup używanego samochodu ale jeśli uda nam się zebrać więcej - kupimy nowy, a pozostałą kwotę przeznaczymy na działalność stowarzyszenia.

sd745ea66f2c311a.jpeg

Dzięki Tobie możemy spełnić to marzenie. Razem sprawimy, że jeszcze więcej dzieci będzie miało możliwość zasmakować zdrowego życia, pełnego pasji i szczęścia. Zostań TRENEREM ZDROWEGO STYLU ŻYCIA! Przyczyń się z nami do kształtowania młodego pokolenia, do wychowywania dzieci i młodzieży w zgodzie z najpiękniejszymi wartościami, jakie daje uprawianie sportu – współpracą, przyjaźnią, szacunkiem, fair play, samodyscypliną…


Wpłać na zbiórkę dowolną kwotę, a my będziemy odwdzięczać się uśmiechami ponad 500 dzieci rocznie! A kto wie… może dzięki Tobie ta liczba wzrośnie do 1000? Razem możemy więcej - razem działamy skuteczniej.


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Nagrody/oferty 2 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Nieaktywne
Inne
Wypieki robione z sercem
W podziękowaniu za wpłatę odbierz wypiek robiony z sercem podczas IX Ogólnopolskiego Turnieju Karate SATORI CUP - 02.10.2021r. Złotów
5 zł

Kupione 9 z 9

Zakończona
Inne
Certyfikat Trenera Zdrowego Stylu Życia
W podziękowaniu za Twoje ogromne zaangażowanie w promocję zdrowia i aktywności fizycznej otrzymasz wyjątkowy Certyfikat Trenera Zdrowego Stylu Życia w...
500 zł

Kupione 1

Zakończona

Wpłaty 217

AS
Asia Sandrzyk
150 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
OO
Olka Olejniczka
30 zł
KG
Krystyna Gawlik
 
Dane ukryte
ukryta
MD
Cycu
50 zł
MD
Marek
30 zł
RP
Róża
ukryta
AK
Anna
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 13

 
2500 znaków