id: sscb29

Busisław szuka domu... Pomóż mu go od odnaleźć!

Busisław szuka domu... Pomóż mu go od odnaleźć!

15 706 zł 
z 39 900 zł
39%
45 dni do końca
175 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności18

 • Do końca roku szkolnego czekają nas jeszcze 3 wyjazdy na zawody. Potem wakacje - nasz festyn, półkolonie i obóz. Busik bardzo by się przydał <3 Termin zakończenia zbiórki to 3 lipca. Wszystkie ręce na pokład i działamy!

  vfc176c73f84d291.jpeg

  Czytaj więcej
 • 9 kwietnia w trakcie VII Powiatowego Turnieju Karate odbyła się zbiórka pieniędzy na Busisława.

  Dzięki Waszej HOJNOŚCI zebraliśmy aż 653,20zł!!

  Oznacza to, że na Busisława mamy już uzbierane ponad 16.500zł :D

  DZIĘKUJEMY <3ne72902410fbf8b4.jpeg

  Czytaj więcej
 • WAŻNA INFORMACJA ;)

  Po wielu tygodniach rozważań, ze względu na kilka istotnych argumentów Zarząd SATORI doszedł do wniosku, że zainwestujemy w całkiem nowy samochód 9-osobowy RENAULT TRAFFIC (koszt zakupu 139.900zł).

  ZBIERAMY NA WKŁAD WŁASNY DO POŻYCZKI 39.900zł!

  Mamy czas do końca czerwca!

  Dlaczego tak?

  1. UŻYWANY = NIEPEWNY. Zakup samochodu z rynku wtórnego wiąże się z tym, że nie znamy jego przeszłości, a to z kolei przekłada się na jego niepewną przyszłość.
  2. WYSOKIE KOSZTY NAPRAW. Koszty ewentualnych napraw są zwykle bardzo duże i niespodziewane - czego chcielibyśmy uniknąć przynajmniej przez kilka najbliższych lat.
  3. STABILNA SYTUACJA. W naszym klubie trenuje już ponad 140 osób, z czego ok. 60 uczestników płaci regularnie, co miesiąc 60-70zł za treningi (część osób zapłaciła jednorazową opłatę roczną, a część osób z różnych przyczyn nie może płacić, nie chce lub nie płaci np. dzieci z Tarnówki trenują za darmo, bo zajęcia finansuje gmina). Daje to miesięczną kwotę w wysokości ok. 4000zł. Dzieci raczej przybywa, niż ubywa, dlatego stabilna sytuacja finansowa pozwoli nam na zaciągnięcie preferencyjnej pożyczki dla NGO w kwocie 100.000zl.
  4. CUDOWNI LUDZIE WOKÓŁ. W życie Satori zawsze zaangażowani byli fantastyczni wolontariusze i rodzice którzy nas wspierali. Wasza obecność jest dla nas bardzo ważna, budująca i inspirująca. Zmieniamy się dla Was, a dla Waszych dzieci chcemy jak najlepiej. Uruchamiając zbiórkę na Busisława w 2021 roku nie sądziliśmy, że okażecie nam taką hojność i wsparcie. Dzięki Wam wiemy, że uda się uzbierać wymaganą kwotę. A regularne wsparcie, jakie od Was otrzymujemy nawet w ciężkich czasach pozwoli nam finansować bieżące potrzeby np. wyjazdy dzieci na zawody, obozy i zgrupowania oraz wynagrodzenie trenerów.
  5. MAŁO CZASU. Zdecydowaliśmy się na zakup akurat teraz, bo stan naszych prywatnych samochodów znacząco się pogorszył. Koszty wynajmu busa m.in. ze względu na rosnące koszty paliwa też stają się coraz większe. Do tej pory na wynajem busa przeznaczaliśmy ok. 10.000zł rocznie. Ile wyjdzie w 2022 roku?

  m68824f3eb55cd47.png

  Czytaj więcej
 • Od naszej ostatniej aktualizacji sporo zmieniło się na świecie...

  SATORI zawsze stało po stronie dzieci, bez względu na ich pochodzenie, religię czy umiejętności.

  To co się wydarzyło, ta WOJNA sprawiła, że mieszkańcy Ukrainy (w tym dzieci) znaleźli się w tragicznej sytuacji. Każdy pomaga jak może, bo ogrom bólu i cierpienia za naszą granicą jest niewyobrażalny. Na samą myśl o tym co tam się dzieje łzy płyną do oczu...

  Chcemy, żeby przybywające do Polski dzieci chociaż na chwilę zapomniały o rzeczywistości w jakiej się znalazły i poczuły się znowu dziećmi. Dlatego wszystkie prowadzone przez nas treningi karate są darmowe dla dzieci z Ukrainy. Dla dzieci, które zostawiły swoje domy, zabawki, kolegów i były zmuszone uciekać przed bombami i śmiercią.

  Mamy już pierwszych karateków z Ukrainy na treningach, a Zarząd stowarzyszenia mocno angażuje się w pomoc naszym sąsiadom. OGROMNIE DZIĘKUJEMY wszystkim Darczyńcom, rodzicom, wolontariuszom i sympatykom SATORI za różnorodne wsparcie rzeczowe, finansowe i dobre słowa, które kierujecie dla UKRAINY. Dziękujemy też naszym dzieciom za troskę i opiekę nad nowymi kolegami i koleżankami na treningach! JESTEŚCIE WSPANIALI <3


  Jednocześnie informujemy, że nasza zbiórka na Busisława rusza ponownie ze zdwojoną siłą. Na treningi uczęszczają dzieci z Ukrainy, które potrzebują transportu na zajęcia, a życie naszego prywatnego (7-osobowego) samochodu wisi na włosku.


  PROSIMY O POMOC W UZBIERANIU KWOTY NIEZBĘDNEJ DO ZAKUPU BUSA! Jeśli nasz samochód padnie, zostajemy bez środka transportu na treningi, zajęcia sportowe, zawody i zgrupowania!!

  l31a97b4185df746.png

  Czytaj więcej
 • z77ae34cd9227f61.jpegKochani Darczyńcy!

  Wasze wsparcie wiele dla nas znaczy. Każde miłe słowo, które do nas spływa daje nam siłę do dalszego działania! Zajęcia sportowe TRYB "ZDROWIE" cieszą się ogromną popularnością (ponad 170 uczestników). O półkolonie letnie z niecierpliwością pytają rodzice dzieci z całego powiatu. W tym roku planujemy je dla ok. 250 dzieci!! Do tego 2 lipca w Złotowie odbędzie się I Rodzinny Festyn "INTEGRACJA ZE ZDROWIEM" - liczymy przynajmniej na 200 uczestników.

  To wszystko wymaga ogromu pracy i energii ale radość zmęczonych, spoconych dzieci jest dla nas najważniejsza :D

  Dzięki Waszemu wsparciu działamy lepiej i skuteczniej <3

  DZIĘKUJEMY!!

  Czytaj więcej
 • "Nowy Rok - Nowy Ja!" - krzyknął Busisław i poszedł się przelakierować...

  s9b655c4e83676d6.png

  Co myślicie o jego nowym wyglądzie? Czy jest bardziej pociągający? :D

  Czytaj więcej
 • Busisław wita wszystkich w Nowym Roku🍾 🥳❤

  Dzięki Wam Drodzy Darczyńcy - rok 2022 będzie z pewnością fantastyczny dla całego SATORI 💪 Czujemy to w kościach 🦴 i szykujemy wiele dobrego!! Śledźcie uważnie Facebooka, zapisujcie się na Newsletter, aby niczego nie przegapić.

  Zachęcamy też do małego postanowienia noworocznego - czyńcie dobro regularnie, bo DOBRO WRACA!

  Czy to będzie nasza organizacja, czy inna, czy osoba prywatna lub rodzina... Nie bójcie się dobrych uczynków, one powracają ze zdwojoną siłą ❤❤

  Jeśli Wasz wybór padnie na nas - będziemy bardzo wdzięczni za regularne wspieranie tej zrzutki. Odwdzięczymy się później kilometrami dobra 💚🚐💛

  WSZYSTKIEGO DOBREGO 2⃣0⃣2⃣2⃣

  Czytaj więcej
 • Za 6 dni Wigilia, a Busisław uzbierał ponad 10.000zł!!!

  DZIĘKUJEMY ❤

  x4440df58380a334.jpeg

  Czytaj więcej
 • s0fa5bc3fc0e7db2.jpegMikołajki za nami 🎅 a nasz Busisław już coraz bliżej nowego domku 🏠🎄 Dziękujemy za kolejne wpłaty! Mamy nadzieję, że dzięki Wam w przyszłym roku uda nam się pojechać na zawody już nowym busem. Przed nami ostatnie zawody w tym roku -> Wielkopolska Otwarta Liga Karate 12.12.2021 w Kórniku. A potem zostaje już tylko podsumować rok i nasz RANKING ZAWODNIKÓW 2021 ❄ Ciekawe kto w tym roku znajdzie się na podium...

  Czytaj więcej
 • Czy u Was czuć już Magię Świąt?

  W naszym domowym biurze SATORI zrobił się całkiem świąteczny klimat... Elfy zawzięcie pracują, a efekty ich pracy poczujecie już wkrótce... I też Wam się zrobi świątecznie :D

  Za 4 dni grudzień, później Mikołajki, a potem to już z górki do Wigilii <3

  Czy wiecie, że macie ogromne SERCA? Dzięki Wam nazbierało się już tutaj 9.000zł !!!

  Może spróbujemy RAZEM na Święta znaleźć dom dla Busisława??

  la23d507e022d4e6.jpegUDOSTĘPNIJ LINK www.zrzutka.pl/z/satori I POMOŻ MU ZNALEŹĆ DOM NA ŚWIĘTA

  Czytaj więcej
 • Ze względu na niedawno przeprowadzone facebookowe głosowanie nad imieniem dla naszego busika - nazwa zbiórki uległa zmianie. Bus otrzymał dwa imiona (lub imię i nazwisko jak kto woli 😆) BUSISŁAW SATORIUSZ. Tym samym oficjalnie rozpoczynamy akcję "Busisław szuka domu" 😍😇😍

  Co wy na to żeby znaleźć mu dom na Święta? 🎅🎄⭐

  A co do świąt to elfy wzięły się już do roboty i uruchomiły manufakturę świec rzepakowych dla Was - Kochani Darczyńcy 💝

  f7765e2bfe6159e2.jpeg

  q9c083fe24a672a4.jpeg

  Czytaj więcej
 • Mamy zebrane prawie 8.000zł, czyli 10% potrzebnej kwoty. Wciąż sporo brakuje ale wiemy, że cały czas jesteście wokół nas, kibicujecie naszym działaniom i stoicie murem za tym, co robimy ;) W tym tygodniu uruchomiliśmy na naszej stronie www.satori.org.pl NEWSLETTER. Może chcielibyście być z naszymi wydarzeniami na bieżąco? Zachęcamy do zapisów (KLIKNIJ) w newsletterze i do regularnych wpłat na zrzutkę. Nawet małe kwoty ale wypłacane regularnie mogą wiele zdziałać 🥰

  DZIĘKUJEMY 💕

  Czytaj więcej
 • Aktualnie nasze działania skupiają się na realizacji projektu TRYB "ZDROWIE" - aktywacja w toku.

  r325db492dc5586d.jpegW pierwszym etapie polega to na przeprowadzeniu 1000 analiz składu masy ciała dzieciom z klas 1-3 szkół podstawowych z Powiatu Złotowskiego.

  r2840c37de88a928.jpeg

  Każde dziecko otrzymuje specjalnie zaprojektowaną teczkę z wynikami i opisem przygotowanym przez dietetyka.

  uc70e6ed79deb035.jpeg

  Czytaj więcej
 • Na zdjęciu Kadra Klubu Satori, która walczyła podczas I Pucharu Europy Dzieci i XXV Mistrzostw Europy w Karate Fudokan. To miedzy innymi oni skorzystają na zakupie klubowego busa. Będą nim jeździć na różnorodne zawody, zgrupowania, treningi i godnie reprezentować swoje szkoły, gminy i cały Powiat Złotowski.

  Krysia, Lidzia, Wrona, Aga, Marcel, Maja, Amelia, Kaja, Róża, Daga, Olga, Ola, Zuzta, Zuzia, Monia i Madzia wraz z Senseiem Mariuszem OGROMNIE DZIĘKUJĄ ZA WSZYSTKIE WPŁATY <3

  z44e0d190eb7b648.jpeg

  Czytaj więcej
 • id1241f04cead733.jpegiec2155ed23af82b.jpeg

  Najmłodsi zawodnicy SATORI dziękują za wszystkie wpłaty <3 i proszą o udostępnianie informacji o zrzutce ;)

  Czytaj więcej
 • Ponad 3000zł ❤ Okazane dla nas wsparcie ze strony rodziców, wolontariuszy i zaprzyjaźnionych klubów podczas IX Ogólnopolskiego Turnieju Karate SATORI CUP przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Z całego serca dziękujemy za wszystkie wypieki 🥧🧁🍰🍩🍪 (kilkanaście rodzajów ciast, ciasteczek, babeczek i innych) oraz wpłaty 💣💥 (ponad 1000zł na zrzutkę w dniu wczorajszym). W tym roku pozytywnie zaskoczyła nas także frekwencja zawodników - padł rekord, bo na zawody przyjechało ponad 260 uczestników (274 zgłoszeń).

  o97d06e02e1655d2.jpeg

  Czytaj więcej
 • Mamy 1% potrzebnej kwoty 😍 dziękujemy!!! Przed nami intensywny czas. Zostały 4 dni do organizowanego przez nas IX Ogólnopolskiego Turnieju Karate SATORI CUP w Złotowie. Ojjj jak bardzo taki busik by się przydał... Taki ze składanymi lub wyjmowanymi siedzeniami żeby można było przewieźć matę i cały niezbędny sprzęt. No i naszych cudownych wolontariuszy trzeba jakoś przywieźć 🙃 A w niedzielę jedziemy na Mistrzostwa Europy do Katowic. Jedziemy pociągiem, bo wynajem busa wychodzi zbyt drogo. Super byłoby pojechać na takie prestiżowe zawody samochodem z naszym logo 😍 Dzięki Wam do spełnienia naszego marzenia jest coraz bliżej 🥰

  Czytaj więcej
 • Zbliża się jesień, dzieci chorują, pół przedszkola na L4, rodzice dwoją się i troją żeby zapewnić im opiekę, a my rozpoczynamy zarażanie dobrą energią ⚡ Zdrowe posiłki, regularna aktywność fizyczna, odpowiednia ilość snu i niski poziom stresu zdecydowanie zmniejsza podatność na jesienne choroby 🍐🚴‍♀️🧘‍♂️😴 Dzięki Waszym wpłatom możemy działać skuteczniej, bo działamy razem! Dziękujemy!!! Drugi dzień zbiórki i mamy 360zł Jesteście cudowni 😍

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

EDIT: W facebookowym głosowaniu bus, który kupimy dzięki Waszemu wsparciu otrzymał imiona Busisław Satoriusz. Już niedługo stanie się on członkiem naszej rodziny, dlatego zasługuje na imię 😁


Pewnego dnia pojawiła się w naszych delikatnie zwariowanych głowach myśl, marzenie… (Do kogo należą te głowy i kim właściwie jesteśmy dowiesz się tutaj www.satori.org.pl)


Dlaczego zwariowanych? Zamiast w sobotni poranek robić generalne porządki w domu, piec ciasto (niektórzy mówią „placek”😂) spokojnie przekopywać grządki w ogrodzie lub pielić chwasty, zrywamy się o 6.00, zjadamy owsiankę, wsiadamy do busa i jedziemy 300km tylko po to, żeby spędzić 8 godzin na sali gimnastycznej, nie wiedząc nawet czy na zewnątrz pada deszcz, czy świeci słońce. Zwykle wracamy już w ciemnościach (bo główny sezon startowy trwa w miesiącach jesienno-zimowych), chociaż nie zobaczyliśmy okolicznych zabytków. Czasami zdarza się tak, że jedziemy dzień wcześniej, lub zostajemy dzień dłużej, aby dzieciom (O przepraszam! Młodzieży!) stworzyć okazję do poznania Polski i zaczerpnięcia świeżego powietrza, bo przecież to zdrowo! A my o zdrowie dzieci dbamy jak o nic innego.

id787e0721ccc378.jpeg


Wracając do tematu zbiórki – w drodze spędzamy prawie każdy weekend. Z Kadrą Klubu Karate „Stowarzyszenie Satori” przejeżdżamy rocznie ok. 4-5 tys. km na same tylko zawody krajowe. Do tego treningi, zgrupowania, obozy i wyjazdy na zawody międzynarodowe. Rocznie na wynajem małego busa 9-osobowego wydajemy ok. 10.000zł (nasz klub działa od 1999r.). Karate to nasza pasja i życie ale tym marzeniem nie jest szkolenie Mistrzów Europy czy Świata (chociaż i tacy w historii klubu wystąpili).


NA TEJ ZRZUTCE ZBIERAMY NA SAMOCHÓD 9-OSOBOWY DLA NASZEJ ORGANIZACJI

A DLACZEGO JEST TO TAKIE WAŻNE DOWIESZ SIĘ CZYTAJĄC TEKST DO KOŃCA

u648b3cd0be341c1.jpegTo co jest w końcu jest naszym marzeniem? Żeby wszystkie dzieci na świecie (dobra, dobra wiemy, że od razu nie zbawimy całego świata), a przynajmniej w naszym lokalnym światku były sprawne i zdrowe, żeby wiedziały jak prawidłowo się odżywiać, że słodycze szkodzą zdrowiu, że ruch jest potrzebny ludziom jak powietrze roślinom, że woda z kranu nie jest wcale gorsza od butelkowanej, a do jej przechowywania nie potrzeba ton plastiku i że owoce można zapakować do wielorazowej siatki, zamiast do foliowej torebki. Wiemy, że istnieją choroby na które nie ma się wpływu. Nowotwory, wypadki, choroby układu oddechowego i trawiennego, zaburzenia psychiczne, choroby genetyczne powodują bardzo wielkie, osobiste i rodzinne tragedie. ALE GŁÓWNĄ PRZYCZYNĄ ZGONÓW NA ŚWIECIE I W POLSCE SĄ CHOROBY UKŁADU KRĄŻENIA – choroby serca, udary, zawały, zatory, krwotoki mózgowe, nadciśnienie. W Polsce w latach 2002-2019 była to przyczyna 40-45% wszystkich zgonów rocznie – według danych GUS.


Marzymy o tym, żeby każde dziecko do jakiego zdołamy dotrzeć dbało o zdrowie swoje i zdrowie naszej planety, aby za 30-40 lat dalej było „na chodzie”, cieszyło się życiem, było silne i sprawne, było w stanie zawiązać samodzielnie sznurówki w butach bez oblania się potem przy tej czynności (a nie jak Lotek 😄 – z całym szacunkiem oczywiście) lub wejść na 3 piętro bez zadyszki. Mamy nadzieję, że żyły „naszych” dzieci nie będą w przyszłości zatkane, płuca nie będą czarne, a cukier i ciśnienie krwi nie będą regulowane lekami, bo ich organizm sam będzie umiał sobie z tym poradzić.

mdeba36800449c62.jpegTO JEST NASZ CEL! Staramy się ze wszystkich sił organizując oprócz treningów karate, warsztaty kulinarne, półkolonie ogólnosportowe, letnie obozy i akcje profilaktyczne obejmując naszym działaniem ponad 500 dzieci z Powiatu Złotowskiego rocznie. Dla nas to ciągle za mało 😉 Tak jak malarz potrzebuje pędzla, a ryba wody, tak i my potrzebujemy do realizacji naszych działań środka transportu. Potrzebujemy sprawny samochód do transportu dzieci i wolontariuszy na różnorodne wydarzenia. Potrzebujemy też odpowiedniego środka transportu do przewozu niezbędnego do zajęć, na obozy i półkolonie sprzętu. Dlatego podjęliśmy decyzję o uruchomieniu zbiórki na 9-osobowy samochód. Działając wspólnie mamy szansę zebrać kwotę niezbędną na zakup używanego samochodu ale jeśli uda nam się zebrać więcej - kupimy nowy, a pozostałą kwotę przeznaczymy na działalność stowarzyszenia.

sd745ea66f2c311a.jpeg

Dzięki Tobie możemy spełnić to marzenie. Razem sprawimy, że jeszcze więcej dzieci będzie miało możliwość zasmakować zdrowego życia, pełnego pasji i szczęścia. Zostań TRENEREM ZDROWEGO STYLU ŻYCIA! Przyczyń się z nami do kształtowania młodego pokolenia, do wychowywania dzieci i młodzieży w zgodzie z najpiękniejszymi wartościami, jakie daje uprawianie sportu – współpracą, przyjaźnią, szacunkiem, fair play, samodyscypliną…


Wpłać na zbiórkę dowolną kwotę, a my będziemy odwdzięczać się uśmiechami ponad 500 dzieci rocznie! A kto wie… może dzięki Tobie ta liczba wzrośnie do 1000? Razem możemy więcej - razem działamy skuteczniej.


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 175

 
Dane ukryte
50 zł
AS
Angelika
50 zł
OB
Olga Baranowska
10 zł
MI
Maja i Zosia B.
50 zł
WM
Werka
50 zł
BG
Bartosz Gawlik
20 zł
AS
Eliza Sieg
30 zł
DI
Daga i Daria
30 zł
MS
Monika Stańczak
30 zł
 
Dane ukryte
10 zł
Zobacz więcej

Komentarze 12

 
2500 znaków

Nagrody

Wpłać 500 zł i więcej
Certyfikat Trenera Zdrowego Stylu Życia

W podziękowaniu za Twoje ogromne zaangażowanie w promocję zdrowia i aktywności fizycznej otrzymasz wyjątkowy Certyfikat Trenera Zdrowego Stylu Życia wystawiony przez zawodników naszego Stowarzyszenia.

rozwiń

wybrano 1 raz

Wybieram
Wpłać 5 zł i więcej
Wypieki robione z sercem

W podziękowaniu za wpłatę odbierz wypiek robiony z sercem podczas IX Ogólnopolskiego Turnieju Karate SATORI CUP - 02.10.2021r. Złotów

rozwiń

wybrano 9 razy (pozostało 0 z 9)

przewidywana dostawa: 2 października, 2021

Nasi użytkownicy założyli

851 980 zrzutek

i zebrali

736 973 956 zł

A ty na co dziś zbierasz?