id: ssgge3

Stworzenie strony StepanBandera.com o ukraińskich zbrodniach po ukraińsku, angielsku, niemiecku

Stworzenie strony StepanBandera.com o ukraińskich zbrodniach po ukraińsku, angielsku, niemiecku

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
35 045 zł 
z 35 000
100%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 937 246 zrzutek i zebrali 928 316 662 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

We wrześniu 2020 roku udało się przejąć domenę StepanBandera.com - zapowiedziałem wówczas stworzenie strony internetowej po ukraińsku, angielsku, niemiecku przedstawiającej prawdę o ukraińskim ludobójstwie na Polakach, o bestialskich zbrodniach, których dopuszczali się na bezbronnych dzieciach, kobietach w ciąży, starcach.


Po prawie roku mam już zarejestrowaną fundację Ośrodek Monitorowania Antypolonizmu (KRS 0000885271). Pora zatem przejść do działania - dziś - 11 lipca 2021 roku, w kolejną już rocznicę "Krwawej Niedzieli" ruszamy ze zbiórką publiczną na stworzenie tego projektu. Aktualnie domena prowadzi na prowadzony przeze mnie fanpage: Pamiętam Wołyń, który obserwuje prawie 30 tysięcy osób.


Nie ubiegam się o finansowanie przez instytucje publiczne, powodów jest kilka ale najważniejszy jest taki, że nie chcę, aby lewicowe media mogły atakować ten projekt pod kątem jego finansowania. Wszystkie koszty zostaną pokryte z tej zbiórki, bądź ze środków wcześniej zebranych przez fundację.


Co jest potrzebne? Wstępne założenia wydatków:

  • 8000 PLN - Opłacenie historyka, który po polsku napisze profesjonalny wkład merytoryczny dotyczący życia Stepana Bandery, dotyczący banderowskich zbrodni na Polakach, dotyczący innych przywódców ukraińskich nacjonalistów.
  • 12000 PLN - Opłacenie profesjonalnego tłumaczenia tekstów na ukraiński, angielski i niemiecki.
  • 8000 PLN - Opłacenie informatyka, który stworzy stronę internetową.
  • 1000 PLN - Opłacenie serwera, domeny na kolejne lata.
  • 2000 PLN - Kupno niezbędnych grafik, archiwalnych zdjęć, które będzie można wykorzystać na stronie internetowej i w mediach społecznościowych.
  • 4000 PLN - Promocja strony na Facebooku.


Ostatni punkt jest bodaj najważniejszy. Planuję uruchomienie reklamy przede wszystkim pod kątem osób mieszkających w Polsce, które posługują się językiem ukraińskim - takich osób są w Polsce nawet dwa miliony. Pracują na terenie naszego kraju. Na Ukrainie uczyli się, że Bandera i jego siepacze to bohaterowie. Zależy mi na tym, aby poznali prawdę, aby dowiedzieli się o krzywdach, które Ukraińcy wyrządzili Polakom i za które nigdy nie ponieśli konsekwencji. Jeśli uda się zebrać więcej niż zakładam, że jest potrzebne - wszystkie te pieniądze zostaną wydane na promocję strony.


Wszystkich Państwa zapraszam do obejrzenia filmu (nagrany 10 lipca 2021 roku w Szczecinie) z wypowiedzą ocalałego z ludobójstwa - Pana Mirosława Dona;
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 698

AC
1 000 zł
LM
Lukasz Mozdzierski
500 zł
LN
Leszek Nowocień
500 zł
PP
piotr przedwojski
300 zł
KA
300 zł
 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
300 zł
TT
T T
300 zł
MD
Marek D
300 zł
PN
Piotr Niczyperowicz
300 zł
Zobacz więcej

Komentarze 13

 
2500 znaków