CZŁOWIEK POMUSZ to wielka akcja adopcyjna grupy Rodent Route. ID: st4zth

CZŁOWIEK POMUSZ to wielka akcja adopcyjna grupy Rodent Route. ID: st4zth

251 zł z 550 zł

45%

251 zł

251 zł

z 550 zł

zakończona

zakończona

26.05.2019r

8

8

wspierających
45%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Zebrana kwota zostanie w całości przeznaczona na pomoc domom tymczasowym dla gryzoni - chomików, myszy, szczurów, i świnek morskich. Współpracujemy z najlepszymi Domami Tymczasowymi, aby pomóc ich mieszkańcom znaleźć nowe, kochające domy. Adopcja to potrzeba serca. Codziennie na świecie przybywa niechcianych zwierząt. Niektóre są po prostu wyrzucane z domów. Inne cierpią w ciasnym i ciemnym pomieszczeniu, czekając aż same umrą i pozbawią człowieka kłopotu. Czasem niektórym się udaje. Pomoc nadchodzi. Adoptując zwierzę, bierzesz na siebie odpowiedzialność. Jednak zyskujesz niezapomniane chwile spędzone ze wspaniałym przyjacielem, i wdzięczność małego serduszka. Przekonaj się, jakie to proste. Nadal masz pytania? Każdy z polecanych DT chętnie na nie odpowie!

Czym są Domy Tymczasowe?

Domy tymczasowe (DT) to coś, co najłatwiej nazwać prywatnymi schroniskami dla zwierząt. Osoby, którym los zwierząt nie jest obojętny ratują je, a następnie zapewniają dom tymczasowy - przyjmują je do siebie, by zwierzę mogło czekać na nowego opiekuna w godnych warunkach. Jednak, pomimo starań tylu osób, na świecie wciąż jest wiele zwierząt bezdomnych. W tym zwierząt, o które człowiek troszczy się najmniej spośród kudłatych czworonogów - gryzoni. Dlatego tak ważne jest, by ludzie wiedzieli, że gryzonia również mogą adoptować. Dać kochający dom małemu, kochającemu serduszku.

Co zyskujesz adoptując z DT?

Adopcja z Domu Tymczasowego daje ci pewność że

-Twój chomik jest zdrowy, i przebadany przez weterynarza -Twój chomik nie jest w ciąży -Twój chomik jest oswojony, i przebywał w dobrych warunkach

Ponadto wiele DT zapewnia pomoc w zorganizowaniu transportu chomika do nowego domu na terenie całej Polski.

Nie możesz pomóc finansowo? Udostępnij

Udostępniając innym zrzutkę, pomożesz nam dotrzeć do miłośników gryzoni, którzy chcieliby mieć swój udział w akcji CZŁOWIEK POMUSZ.

Akcji która tak jak DT i adopcje, powstała z potrzeby serca osób, dla których gryzonie to wspaniali przyjaciele. Więcej o akcji CZŁOWIEK POMUSZ możesz przeczytać na grupie Rodent Route.

Wpłacający8

MK
Marta Kaniecka
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
P
Paula Le Chatelier
ukryta
O
Ola Korczyńska-Walczak
ukryta
 
Karol Kachlicki
ukryta
 
Ilona
ukryta
 
Isia
ukryta
 
ukryta

Komentarze3

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

591 613 zrzutek

i zebrali

335 299 641 zł


A ty na co dziś zbierasz?