Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora
53 559 zł 
z 50 000 zł
107%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Kontuzje przydarzają się każdemu sportowcowi i nie mamy na to wpływu. Jednak to co przytrafiło się mi na zawsze przekreśliło moją karierę i chociażby nadzieję na powrót na parkiet, ale też normalne, codzienne funkcjonowanie.


Byłam zawodniczką Ekstraklasy piłki ręcznej kobiet obecnego Mistrza Polski MKS Zagłębie Lubin oraz Reprezentantką Polski... dlaczego pisze byłam ? Ponieważ zostałam sfaulowana o jeden raz za dużo. Niby nic nadzwyczajnego się nie wydarzyło, zwykłe pociągnięcie za rękę, co zdarza się codziennie w tym fachu. Jednak tym razem nie tylko ucierpiały mięśnie i ścięgna. Tym razem było inaczej. Tym razem diagnoza jaką usłyszałam powaliła mnie z nóg. Uszkodzenie splotu ramiennego, czyli innymi słowami uszkodziłam nerwy w stawie ramiennym. Szukałam pomocy już w całej Polsce. Od roku jestem rehabilitowana, brałam sterydy, przeszłam operacje, która nie przyniosła żadnych zmian.


Do dnia dzisiejszego nie podnoszę, nie rotuję i nie odwodzę prawej ręki, co uniemożliwia mi wykonywanie codziennych czynności. Nie mogę utrzymać żadnego przedmiotu w dłoni, obecny stan zdrowia sprawia, że jestem uzależniona od osób trzecich, co dla każdego człowieka jest nie tylko ogromnym problemem, ale także wielkim obciążeniem psychicznym. Nie mogę umyć zębów prawą ręką, uczesać włosów czy prowadzić auta. Piszę o tym, aby każdy zdawał sobię sprawę, że nie mowię o czymś błachym, ale o fakcie, że sport mnie okaleczył.


Wszystkie zabiegi, rehabilitacja i operacje to ogromny koszt, który do pewnego momentu pokrywał klub, ale w tej sytuacji mój kontrakt z klubem się skończył, więc koszta obecnej operacji i rehabilitacji muszę pokryć sama, na co po prostu mnie nie stać.


Mecze i treningi w hali zamieniłam na ciężką pracę w sali rehabilitacyjnej co jak dotąd nie przyniosło efektu. Pojawiła się jednak nadzieja. Kolejna operacja, kolejna szansa na to żeby wyzdrowieć. Pieniądze szybko uciekają przy takiej kontuzji, wszystkie badania, wizyty, rehabilitacja to wszystko kosztuje… dlatego zwracam się do Was z ogromną prośbą...


Pomóżcie mi podnieść rękę !

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 537

KD
Korona Handball -zawodniczki, sztab, zarząd
2 450 zł
WK
Witold Kulesza
2 000 zł
TW
Torsten Werff
1 140 zł
SK
Krzysztof Fornalski
1 015 zł
MS
Michał srebniak
1 000 zł
KK
Krzysztof Kotwicki
1 000 zł
A
AGSz
1 000 zł
RC
Rafał Chmielewski
750 zł
AP
Adam Puzyniak
515 zł
R
Raku
515 zł
Zobacz więcej

Komentarze 10

 
2500 znaków

Lokalizacja

Jana Kilińskiego 7, 59-300

Lubin, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

800 972 zrzutki

i zebrali

621 657 936 zł

A ty na co dziś zbierasz?