id: stkvsf

#TysiąceKaloriidlaSzpitali

#TysiąceKaloriidlaSzpitali

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 068 544 zrzutki i zebrali 1 165 644 669 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

#TysiąceKaloriiDlaSzpitali


Drodzy Państwo,


Epidemia koronawirusa w Polsce nie zwalnia i nie zamierza odpuścić, angażując jeszcze bardziej personel ochrony zdrowia, który niezmiennie od ponad 2 miesięcy znajduje się na pierwszej linii frontu walki z chorobą. To właśnie oni odpowiadają za zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich chorych, często pracując ponad siły, w nieograniczonym wymiarze godzin, borykając się z brakami sprzętowymi, zmęczeniem i stresem. Chcemy by lekarze, pielęgniarki, salowe, ratownicy medyczni i wszyscy pracujący w szpitalach, mogli skupić się na najważniejszym, czyli ratowaniu ludzkiego życia, i nie martwili się czy następny posiłek zjedzą za 6, 10 czy 12 godzin.


Do tej pory działaliśmy trochę w ukryciu, wspierając katowickie szpitale przy pomocy naszych Partnerów. Obserwując jak wiele z Was nadal chce pomagać chcemy rozszerzyć naszą skromną akcję.


Nasz cel:

Chcemy nadal robić to, co umiemy najlepiej (czyli gotować), by inni mogli się skupić na tym, co robią najlepiej.

Chcemy gotować i dostarczać posiłki do lokalnych szpitali, gdzie toczy się walka z chorobą! Teraz każdy i każda z Was może nam w tym pomóc, biorąc udział w zbiórce.


Jak to się zaczęło?

Niestety już w marcu wszystkie Restauracje Olimp zostały zamknięte, część przez ograniczenie działalności galerii handlowych, a pozostałe przez fakt, że w centrach biurowych praca została przeniesiona w tryb zdalny, przez co w biurowcach nie ma już pracowników, a co za tym idzie naszych codziennych Gości. [więcej o naszej sieci poniżej]

Z inicjatywą wyszli  kucharze naszych restauracji, którzy zdecydowali, że chcą aktywnie pomagać i nie przestaną gotować! Tak właśnie rozpoczął się codzienny dowóz gotowych zestawów obiadowych do katowickich szpitali. Do tej pory udało nam się ugotować i dostarczyć ok. 5000 posiłków!! A co za tym idzie, wiele tysięcy pozytywnych kalorii!


Na co zbieramy?

Przekazane przez Państwa środki umożliwią zakup produktów niezbędnych do gotowania pełnowartościowych posiłków dla personelu medycznego dla katowickich szpitali. Menu zmienia się każdego dnia i zawiera 2 rodzaje zestawu obiadowego: wegetariański i mięsny. Gotujemy w naszych kuchniach restauracyjnych, więc mogą mieć Państwo pewność, że posiłki są przygotowywane w bezpiecznych i sterylnych warunkach, przez personel stosujący się do wszystkich wytycznych i zaleceń służb sanitarnych.


Będziemy wdzięczni za udostępnianie naszej akcji w mediach społecznościowych. Nasze oficjalne profile znajdziecie na FB oraz LinkedIn. Masz pytania? Chcesz o coś zapytać? Skontaktuj się z nami także drogą mailową [email protected]. Nasz hasztag to  #TysiącKaloriidlaSzpitali


Dziękujemy za każdą wpłatę!


Organizatorzy:

Restauracje OlimpKim jesteśmy?

Jesteśmy największą w Polsce siecią restauracji fast casual dining, prowadzimy niemal 100 lokali w galeriach handlowych, a także w centrach biurowych w całym kraju.  Jesteśmy częścią Gastromall Group Sp. z o.o., która w chwili obecnej zarządza ponad 150 lokalami gastronomicznymi w całej Polsce i dynamicznie rozwija swoje koncepty franczyzowe. Na co dzień gotujemy najpopularniejsze dania kuchni polskiej i europejskiej z elementami kuchni świata. Nasze menu w całości tworzone jest przez naszych Szefów Kuchni i bazuje na najlepszych sezonowych i lokalnych produktach. Wszystkie dania przygotowujemy w naszych lokalach przez doświadczonych kucharzy, a bogate menu, zmienne w ciągu dnia, pozwala naszym Klientom na zjedzenie bogatego, pełnowartościowego posiłku. Gotujemy także wegetariańsko, a nawet czasem wegańsko. W Restauracjach Olimp to Gość decyduje o tym, jakie potrawy i w jakiej ilości znajdą się na jego talerzu. Teraz, gotując dla szpitali nasi Kucharze będą komponować dzienny jadłospis dla medyków, tak by dostarczać im jak najwięcej energii, a najlepiej całe #TysiąceKalorii.


Sieć Restauracji Olimp liczy obecnie prawie 100 lokali w całym kraju i stale się rozwija. Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej www.olimprest.pl, blogu z przepisami i poradami Szefów Kuchni www.kulinarnydoradca.pl oraz na profilu facebookowym pod adresem: facebook.com/restauracje.olimp.


O postępach akcji będziemy Was na bieżąco informować na www.olimprest.pl

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1

 
Dane ukryte
10 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!