id: 8tvcwf

Stół billardowy - Trzymcie Się Bili!

Stół billardowy - Trzymcie Się Bili!

Opis zrzutki

Witajcie!


Jesteśmy grupą znajomych, którzy dosyć niedawno przypadkiem odkryli swoje nowe hobby. Wszyscy pracujemy w jednym biurze, gdzie każdego dnia zmagamy się ze stresującymi wyzwaniami. Potrzebowaliśmy jakiejś rozrywki, która da nam chwilę wytchnienia od ciężkich obowiązków. Taką rozrywką oraz dziedziną, w której chcielibyśmy się rozwijać okazał się bilard.

Przeczytajcie naszą krótką historię i wesprzyjcie naszą zbiórkę.


Wszystko zaczęło się w ubiegłym roku, przed świętami Bożego Narodzenia. Jeden z nas podczas zakupów w popularnym supermarkecie zobaczył, że w sprzedaży dostępny jest mini stół do bilarda. Od razu w jego głowie narodził się genialny pomysł sprawienia kolegom z pracy niespodzianki na święta oraz pojawiła się wizja świetnej zabawy. Niedługo później pomysł ten okazał się strzałem w dziesiątkę. Podczas firmowej wigilii zorganizowaliśmy turniej, na którym przez kilka godzin rywalizowaliśmy o tabliczkę czekolady.

e0a045bcb3215078.png

Od tamtej pory każdy z nas już wiedział, że chce się nauczyć tego pięknego sportu. Jesteśmy totalnymi amatorami, jednak zapał z jakim graliśmy przez następne tygodnie na tym "zabawkowym" stole przerastał niejednego mistrza!. Powoli zaczęliśmy zdobywać wiedzę na temat gry w bilarda, jednak nijak nie mogliśmy jej wykorzystać przy obecnym stole. Tak powstała inicjatywa zrzucenia się na nowy, tym razem trochę większy stół.


l39475c9db65290e.png


Po zmobilizowaniu wszystkich z naszego biura udało nam się zebrać odpowiednią kwotę na zakup tego oto cacka:

s72122c94d93d41f.png

Jest o niebo lepszy od poprzedniego stołu, jednak to wciąż nie odpowiada naszym ambicjom. Chcemy poszerzać swoje umiejętności i w końcu móc grać na normalnym, pełnowymiarowym stole gdzie będziemy mogli zagrać w profesjonalny bilard!.


Jeśli chcesz przyczynić się do rozwoju naszej bilardowej kariery wesprzyj naszą zbiórkę. Oczywiście po zakupie stołu zapraszamy wszystkich darczyńców na grę :) tymczasem możecie śledzić nasze rozgrywki na "średnim" stole na naszym instagramie: https://www.instagram.com/trzymcie_sie_bili/


Trzymcie się bili!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 8

S
Selekcjoner
123 zł
PK
Piotr Kubasik
100 zł
AG
Andrzej Gołota
20 zł
D
Direktor
20 zł
O
Ola
17,50 zł
M
Maurycy?
10 zł
GM
Grzegorz Mistrz
9,99 zł
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze 4

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

686 646 zrzutek

i zebrali

449 452 018 zł

A ty na co dziś zbierasz?