id: 8b3su5

Ratujmy superbohaterów - wsparcie dla Fundacji Liga Superbohaterów

Ratujmy superbohaterów - wsparcie dla Fundacji Liga Superbohaterów

Nasi użytkownicy założyli 1 014 046 zrzutek i zebrali 1 060 208 896 zł

A ty na co dziś zbierasz?
Zrzutka pod patronatem:

Aktualności1

 • Wywiad z członkami fundacji.


  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Fundacja Liga Superbohaterów to niesamowici ludzie, którzy zarażają swoją pozytywną energią i bezinteresownym poświęceniem. Ich misja jest niezwykle ważna - odwiedzają dzieci w szpitalach, hospicjach i domach, dostarczając im uśmiech na twarzy i nadzieję na lepsze jutro. Pracujący w fundacji wolontariusze, w profesjonalnych strojach superbohaterów, to prawdziwi herosi, którzy pomagają terminalnie chorym pacjentom oraz dzieciom onkologicznym. Ich działalność rozpoczęła się w 2012 roku i od tego czasu przeprowadzili już ponad 400 misji charytatywnych. Członkowie Ligi odwiedzają dzieci, tworząc z nimi niezapomniane chwile, nie tylko w czasie misji charytatywnych, ale również podczas różnych akcji promujących krwiodawstwo czy zbiórki pieniędzy na leczenie chorób.


XJDI30qBDTXnffAT.jpg


Nie sposób nie być wzruszonymi słuchając o ich działalności i poświęceniu. Wolontariusze fundacji finansują większość wyjazdów ze swoich własnych pieniędzy. Odwiedzają nie tylko dzieci, ale również ich rodziny, pomagając im w mobilizacji i odzyskaniu nadziei na lepsze jutro.


WqgGoO7YaLLkW8Dn.jpg


Często towarzyszą dzieciom i ich rodzinom do samego końca - nawet w tej ostatniej drodze. Ich praca jest niesamowicie ciężka i wymaga dużo poświęcenia fizycznego i psychicznego, dlatego niezwykle potrzebne jest dla nich wsparcie psychologiczne, którego teraz bardzo brakuje. Ich wizyty w szpitalach i hospicjach są jak promienie słoneczne w ciemności, przynosząc nadzieję i uśmiech dzieciom, które walczą z chorobą.


o0AbLxEwAIGTOxYb.jpg


Jednak działania Fundacji Ligi Superbohaterów to nie tylko odwiedziny w szpitalach, ale również szansa dla dzieci, aby odzyskać wiarę w lepsze jutro. Wolontariusze fundacji organizują różnego rodzaju zabawy i konkursy, przynosząc ze sobą nie tylko uśmiech, ale również prezenty. Dzięki ich pracy tysiące dzieci odzyskało wiarę w siebie i w swoje siły, a ich rodziny dostały wsparcie i nadzieję.


L1MIlnz3fxxaUQRJ.jpg


Fundacja potrzebuje wsparcia finansowego, aby móc zatrudnić pracowników, którzy będą mogli skupić się na działalności Fundacji. Aktualnie jedyną osobą, która ma umowę w organizacji, jest założyciel, ponieważ oddał się jej w pełni i jest to jego jedyne miejsce pracy. Dochody ze zbiórki są przeznaczone również na wsparcie związane z obowiązkami Ligi, takimi jak wyjazdy do dzieci przebywających na oddziałach onkologicznych w innych miastach, a także na remont i odnowienie lokalu, który wynajmują od miasta. Wyjazdy do szpitali i wsparcie bardzo chorych dzieci są często męczące fizycznie i psychicznie, dlatego potrzebna jest również pomoc psychologiczna dla członków fundacji.


URDhrhwx5u7MKRQ5.jpgPierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 3022

 
Dane ukryte
50 zł
KS
Katia
20 zł
DU
Szczecińska Liga Stand-Up
600 zł
 
Dane ukryte
100 zł
AG
Aga
50 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze 81

 
2500 znaków